Teen Mom MTV

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Ostatnio obejrzałem odcinek i jestem zaskoczony, bo spodziewałem się kompletnego dna czytając komentarze w necie, a tak naprawdę to całkiem niezły dokument. Obstawiam, że ¾ osób, które hejtowało program nawet go nie widziało. Ja też byłem nastawiony sceptycznie, ale wyszło im calkiem nieźle.
 

MeMarika

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2014
Posty
43
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Poznań
Ludzie to "hejtują" ponieważ jest to polska edycja programu. Większość osób widząc zagraniczne młode matki pochwala je za ich odwagę, stabilizacje psychiczną i w ogóle, jednak gdy ukazuje się ich krajowa wersja są na nie! Nie wiem dlaczego tak jest. Uważają, że polskie jest gorsze? I don't know.

Ja sama jestem młoda, więc mam pełne uznanie dla tych dziewczyn. Znając mnie pewnie bym sobie nie poradziła w tejże sytuacji. Taki program ukazuje często dość trudną rzeczywistość mam. Lubię od czasu do czasu obejrzeć "Teen mom"
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Akurat matek z niektórych zagranicznych edycji nikt chyba nie chwalił, biorąc pod uwagę, że niektóre z nich kiepsko pokończyły :). Tamtym edycjom też stawiano zarzut, że promują nastoletnie ciąże i robią z tych dziewczyn celebrytki.
 
Do góry