Tede - Esende Mylffon

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
o sadzicie o tej produkcji ??
Myslicie zew arto ja rpzeslcuhac...
Ja osobisice dopiero zastanawiam sie cyz zapoznac sie z ta plyta...
Za tede nie przepadam ale ponoc ta produkcja jets neizla...
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
Narazie tak tylko "przeleciałem" :) te płytke i może być. Dobra produkcja ale Tede, szczerze mówiąc ten jego styl i kawałki to mi się przejadły po pierwszej płycie HajsHajsHajs, wszystkie na jedno kopyto, z wyjątkami. Troszkę jakby się zagubił w tym swoim luźnym podejściu, ale tragicznie nie jest na pewno. Jak przesłucham dokładniej to się wypowiem dokładniej.
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Ja osobiscie nie przepadam za Tede nie podoba mi sie ciagle nawijanie o imprezach hajsie i zabawie, wole jakies moralia zyciowe prawdy i pokazywanie w rapie wartosci... stad moje watpliwosci cyz wogole warto siegac po te plyte...
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
No Tedzikowi na szczęście daleko do Hęp Gró (spodobała mi się nowa nazwa :)), może dlatego jest jedną z barwniejszych i ciekawszych postaci na naszej monotonnej scenie, ale jednak co za dużo to nie zdrowo.
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
co za dużo to nie zdrowo.
z tym sie absolutnie zgodze...
ma kilka fajnych imprezowych kawalkow, ale jak na to nie patrzec wiekszosc jego txt-ow jak dla mnie ejst pusta zero rpzeslania poza banalanymi txtami o rwaniu lasek imprezach i hajsie
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ej ale skoro on ciągle imprezuje, ma ten hajs to ma nawijać ,że żyje na ulicy i mu ciężko ? Geez.

A płyta niszczy. Kawałek "Glokk" to największy kozak "Stop ten mikrofon to glokk" xD Jutro napisze więcej bo dzisiaj już nie mam siły.
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
Nie no nie jak ciężko ale zróżnicowałby to jakoś troche bo mam czasem wrażenie, że on wchodzi do studia i nagrywa 20 kawałków na raz i to wszystko brzmi jak lepsze freestyle a nie przekminione kawałki. No nic, zaczynam słuchać.
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
To posłuchaj uważnie Glokka ;) "naboi pare wiader jade, zwrotka, zwrotka podkład za podkładem" no i to przysłowie "wiesz z kim tańczysz dziwko?" ajjj od jakiegoś czasu tylko ta płyta na głośnikach, zamknęła japy hejterom (bez obrazy int. hejt. :D )którzy uważali ,że z TDF'a już nic nie będzie ;)
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Ej ale skoro on ciągle imprezuje, ma ten hajs to ma nawijać ,że żyje na ulicy i mu ciężko ? Geez.

A płyta niszczy. Kawałek "Glokk" to największy kozak "Stop ten mikrofon to glokk" xD Jutro napisze więcej bo dzisiaj już nie mam siły.
niegdzie nie napisalam ze ma nawiac o ulicach...
Moglby raczej ponawijac o czyms glebszym bo jego txty ogolnie sa plytkie :)
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
No ni cholery. Kolejny taki sam album, Tede bez przerwy pieprzy jakieś farmazony, wszystko to wykrzyczane bez ładu, MONOTONIA, bity dobre ale bez rewelacji (btw Blask za bardzo przypomina Lean Back), takie to wszytsko na odwal się, na szybko, jakbym słuchał kolejny mixtejp Buhha. Nie mam nic do Tedego ani jego podejścia ale ta płyta jest dla mnie zwyczajnie przeciętna, no może troszke ponad przeciętną, ale kupić.. to bym jej raczej nie kupił.
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Wiesz, to jest też sprawa gustu, Tede postanowił nagrać prawie same bangery i mu się udały, nie można zaprzeczyć. Uwierz mi, na imprezy to jest genialna płyta a taką też ktoś musi nagrywać a jeszcze jak jest na takim poziomie jak to robi Tede to już super :)
 

maxid

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ciekawa płytka, różnorodna :/ jak na TDF'a - polecam obczaić
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
Mnie się podoba. Może moja wypowiedź nie jest bardzo na poziomie, bo w rapie się trochę krótko obracam. Ale polecam. Szczególnie Blask i Glokk. :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Podkład do kawałka "Blask" chyba bardziej przypomina Candy Shop niż Lean Back :) ale to tylko moje odczucia :) Płyta fajna :) a szczególnie kawałek 'to jeszcze nie koniec' i 'jakby jutra miało niebyć' :) pozdrawiam i polecam
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
ja powiem krótko
"płyta jest dobra"
wykrzyczane i bardzo dobrze, daje mozliwosc jakiegos wyrzucia sie
no chyba ze ktos sie kladzie na łózku rece wzdłuż ciała i tak słócha
w kazdym badz razie
TeDe i jego niezmiernie monotonny styl, jest nioceniony, oryginalny, niepowtarzalny, i jedym słowem
zaje,,sty
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
ja ogólnie gościa nie trawie... ;/ ale kumpel namówił mnie bym ja przesłuchała i nie jest tak źle jak myślałam ale i tak... to nie to...
 
Do góry