Tede czy Peja ?

esende__166

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Kto waszym zdaniem wygrał? Jakie jest wasze zdanie na temat TDF a jakie na temat Pei ??
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Sądzę, że takie pytania nie mają sensu, bo mało jest w tym temacie obiektywnych osób.
Fani 1 wypowiedzą się za nim, a 2 za drugim.
Kto ma więcej fanów jest wiadome, więc odpowiedź z forum będzie prosta.
 
M

marco9512

Guest
Ja wolę Tedego ale chyba jednak Peja wygrał. Ale po odp. PARIAS na kawałek Peji gdzie moim zdaniem PARIAS zniszczyło Peję to jednak fani Peji mówili to co mówili. Czyli nawet mówili o Tede, który nie miał w tym Beefie swojego udziału ale jednak go szukali.

Ale w Peja vs Tede jednak Peja
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Rozwiewam watpliwosci: obaj są chujowi acz Peja bardziej. A diss Parias na Peje? Śmiech. Zero punchy, takie to suche, zresztą ogólnie ten beef na niskim poziomie :mruga:
 

fryderyk chopin

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
54
Punkty reakcji
1
ja nie słuchamn zadnego ale moim zdaniem wygrał peja . a co do pariasa na peje to parias siedzieli we 3 miesiąc na disem a peja w tydzień prawie 10 min nawalił na nich. i Ze stronu pariasa jest to załosne zeby komus wytykac za to ze pomagał np. w domu dziecka ?
nie lubie zadnego ale Peja górą
 

kondzio_97

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Wieczfnia Kościelna
ja sądzę że peja wygrał .
smile.gif
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
nikt nie wygrał.. dla każdego inny będzie lepszy. Możemy tylko wg swojego gustu szacować wyniki.
 

jhgodh

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
lubuskie
Nie obchodzi mnie kto wygrał, ale z tego co wiem nikt jeszcze :mruga:
A między Peją a Tedem jest przepaść. Tede produkuje pustą muzykę dla osłów. (Nie chcę obrazić tu nikogo :p )
A muza Peji jest czymś i wnosi coś do polskiego hip hopu.
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Moim zdaniem wygrał Peja. Miał trochę lepsze dissy, a TeDe to sprzedawczyk i ostatnimi laty po prostu zszedł na psy.
Każdy kto robi muzę to sprzedawczyk. Włącznie z Peją, który lubił sobie kiedyś śpiewać na pały i chodzić w koszulce HWDP, ale nic poza gadaniem nie robił.

A muza Peji jest czymś i wnosi coś do polskiego hip hopu.
Ja sądzę, że cały polski HH to jedno wielkie 0. Lepiej... cały biały rap to jedna wielka pomyłka.
Po co robić taki syf w tym samym gatunku muzycznym co np. 2pac? Mogliby sobie odpuścić, bo ten biały rap jest suchy.

Miał trochę lepsze dissy, a TeDe to sprzedawczyk i ostatnimi laty po prostu zszedł na psy.
Tutaj chodzi o kasę, a nie jak się będzie wyglądać. Sądzisz, że Peja to płyty za koszty produkcji robi?
Na miejscu Tedego też robiłbyś w TVN. Bo coś nie sądzę, że olałbyś ładną kasę od tak.
 

esende__166

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Kazdy z nas zrobil by tak jak Tede. On sam przyznaje sie do tego ze robi to dla kasy a ze to co robi jest jego pasja ktora sie interesuje to nie dosc ze robi hajs to robi to czym sie jara ! Trzeba miec glowe zeby myslec tak jako on. A kazdy hejter moze mu tylko pozazdroscic bo siedzi przed kompem i narzeka zamiast sie za cos wziasc i cos w zyciu osiagnac.
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
Powiedz.. co Rysiek wnosi o HH? Refreny typu "tak bardzo chciałbym pier*** się z Tobą" ? ^^ Litości. Oboje: Jacek i Rysiek kiedyś dużo zrobili dla tej sceny.. ale i obaj się skończyli. Rysiek robi z siebie umysłowego kalekę w swoich kawałkach i paraduje z dziećmi w kominiarkach na klipach.. Tede prowadzi OPT i się lansi i 'sprzedaje' - wszyscy są siebie warci :p Może ułomek ma lepsze dissy, bardziej ostre.. ale gruby Jacuś to trochę pólka wyżej, jakby nie patrzeć :pP
 

jhgodh

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
lubuskie
Powiedz.. co Rysiek wnosi o HH? Refreny typu "tak bardzo chciałbym pier*** się z Tobą" ? ^^ Litości. Oboje: Jacek i Rysiek kiedyś dużo zrobili dla tej sceny.. ale i obaj się skończyli. Rysiek robi z siebie umysłowego kalekę w swoich kawałkach i paraduje z dziećmi w kominiarkach na klipach.. Tede prowadzi OPT i się lansi i 'sprzedaje' - wszyscy są siebie warci :p Może ułomek ma lepsze dissy, bardziej ostre.. ale gruby Jacuś to trochę pólka wyżej, jakby nie patrzeć :pP
Zgadzam się z tym, że są gorsi niż kiedyś. Przynajmniej Peja, bo Tedego "kariery" nie śledzę.
Jego muzyka dla wielu ludzi jest ważna, też dla mnie. No i od razu widzę, że przeleciałeś jego muzykę tak o i próbujesz coś na ten temat mówić.
Polecam posłuchać płyty Na Legalu, Slums Attack i ewentualnie Styl Życia Gnoja na końcu, potem oceniaj.
Bo wiesz, to że coś tam sobie napiszesz nie skłoni słuchacza ani jednego z raperów do porzucenia tej muzyki.
Mogę ci długo pisać na ten temat, ale po co? Ty nie zmienisz zdania i ja także.
 

esende__166

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
no wlasnie kazdy ma swoje poglady i kazdy bedzie bronil swojego faworyta i nic to nie zmieni ..
 
P

ppiotrrek5

Guest
jak dla mnie to pomiedzy Jaackiem a rysliem to zdecydowanie rysiek tede poprostu no mu brakło czego peja dał mu rade ale pomiedzy pariasem a peja to parias wygrał zdecydowanie
 
W

wroneczki4

Guest
Kazdy z nas zrobil by tak jak Tede. On sam przyznaje sie do tego ze robi to dla kasy a ze to co robi jest jego pasja ktora sie interesuje to nie dosc ze robi hajs to robi to czym sie jara ! Trzeba miec glowe zeby myslec tak jako on.
Po prostu duża ilość fanów Ryszarda nie zrozumiała jeszcze, że on to robi za pieniądze.

jak dla mnie to pomiedzy Jaackiem a rysliem to zdecydowanie rysiek tede poprostu no mu brakło czego peja dał mu rade ale pomiedzy pariasem a peja to parias wygrał zdecydowanie
A słyszałeś może kiedyś o: "kropkach- ." i "przecinkach- ,"? Są bardzo przydatne przy pisaniu czegoś. Szczególnie dla osoby czytającej.
 
Do góry