Technik administracji i technik rachunkowości...

takinick

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Czy ucząc się w szkole policealnej na kierunku technik administracji i technik rachunkowości można się nauczyć do matury z matematyki, bądź ten materiał z matematyki przyda się później na studiach technicznych, czy ta matma na tych kierunkach nie ma nic wspólnego ani z jednym, ani z drugim?
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Nie wiem jaki jest zakres materiału, ale jeśli poradzisz sobie z tym, to z ogarnięciem innego materiału nie będziesz miał problemów
 

Złota Rybka93

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
96
Punkty reakcji
0
a jeżeli myslisz o studiach technicznych, to nie mozesz wybrać jakiegoś bardziej ścisłego kierunku, niż technik administracji?
 

takinick

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Mam do wyboru tylko technik administracji, technik rachunkowości, technik informatyk i technik BHP, bo to są darmowe kierunki w systemie zaocznym.
 

karo535

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja chodzę do Centrum Nauki i Biznesu Żak w Krakowie na technika rachunkowości, (wiem, że na technika rachunkowośći, BHP, Administracji też prowadzą rekrutacje-nauka za darmo na tych wszytskich kierunkach), szkoła jest darmowa legitymacje masz tez bezpłatnie. Ja polecam, np. na rachunkowośći finansowej dużo liczenia, zresztą zajęcia prowadzi osoba, która na codzień pracuje w biurze rachunowym, więc zna się na rzeczy :).
 
Do góry