Teatr

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Ja byłam na "Francois Villion" i "Poskromienie złośnicy"- ja bardzo lubię teatr, choć niestety rzadko tam chodzę. Zamierzam wybrać się niedługo na "Herbaciane nonsensy"...
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Ja idę za tydzień na musical :) Jupi :D
Ale nie pamiętam tytułu... :D hah
Muszę iść, bo moja kumpela występuje :p
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
"Zamarznięta"
Jakiś czas temu byłam na "Miarka za Miarkę" w Teatrze powszechnym.
ale to było w sumie dawno, ale bardzo pozytywna sztuka.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
Na Antygonie byłam ostatnio.

Niewiele ponadgodzinny spektakl, wykrzyczany i wyszeptany jest niemal na jednym oddechu. Nadane przez Wyszomirskiego tempo sprawia, że cała, znana każdemu absolwentowi dziewiątej klasy tragedia przelatuje jak jakieś koszmarne wspomnienie, zjawa, sen.(...).

Dosłownie tak. Szept, krzyk, szybka akcja, cudo po prostu. :)
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
ostatnio byłam na "Zydówek nie obsługujemy" a przedtem na " Mistrzu i Małgorzacie". Uwielbiam teatr!
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
"Kamienie w kieszeniach". Było warto.
 

TinuSs

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
206
Punkty reakcji
3
Miasto
Utopia
Zauważyłam, zę jest tu dużo tematów o tv i programach telewizyjnych. Zastanawia mnie czy chodzicie do teatru, jeśli tak to na co, gdzie ? Może coś polecacie.

*zapewne był taki temat, gdzieś zapomniany w każdym razie przepraszam za powtórkę.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ja byłam w prawdziwym teatrze chyba tylko raz w życiu, w dodatku na kiepskiej sztuce o Czerwonym Kapturku.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Do tych, którzy nie przekonali się do teatru: idźcie do krakowskiej Bagateli od tego właśnie teatru zaczęła się moja miłość do spektakli! Polecam z całego serca: mayday 1 i 2, testosteron, szalone nożyczki, okno na parlament. Zabawa po prostu doskonała, nigdy w kinie nie bawiłem się lepiej...
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Parę dni temu byłam w teatrze na sztuce pt. 'Czego nie widać' - doskonała komedia, wspaniały pomysł. :)
Chętnie chodzę do teatru, uwielbiam panującą tam atmosferę.
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
W najblizszym czasie zamierzam sie wybrac do Starego w K-wie na Wertera Michala Borczucha. Slyszalam duzo pozytywnych opinii, i ze generalnie pokrecona sztuka. A teraz tego mi trzeba. ;)
 

błyskawica

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Hmmm..tylko teatr, ten klimat...nie ma chyba nic lepszego co tak wpływa na duszę i rozwój kultury
 

Jagoda92

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Opera "Faust" w reżyserii Roberta Wilsona w Operze Narodowej - aktorzy słabi wokalnie, aczkolwiek 'marionetkowe' ujęcie tematu bardzo mi się podobało. Niesamowita gra świateł, wspaniała muzyka.

Spektakl "Rock'n'Roll" w Teatrze im. Osterwy w Lublinie. Powiem tak: do zjedzenia i szczerze mówiąc nie obyłam się półsmakiem. :)
 

whiskey

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
ostatnio byłam w łódzkiej operze na 'Błękitnym zamku'. Może troszkę banalna fabuła, ale wykonanie świetne:)
 
Do góry