Teatr

Dołączył
31 Sierpień 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Wiedze, ze prawie tutaj nie ma postow o teatrze. A szkoda.
Mieszkam k. Gdanska i czesto chodze do tearu muzycznego. Jezeli macie podobne upodobania , to piszcie
 

Attachments

  • 12_lawek.doc
    26 KB · Wyświetleń: 59
  • 12_lawek.doc
    26 KB · Wyświetleń: 84

wercik

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska:)
Ostatnio w teatrze byłam na "Operze Kozła", ale nie powiem, żeby mi się podobało... Najbardziej lubię sztukę "Czego nie widać"... zarąbista, mówie wam
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Spoko a ja ostatnio w teatrze byłam na "Ani z Zielonego Wzgórza" w podstawówce :p phii
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Ja byłem chyba ostatni raz w teatrze w 3 klasie liceum, czyli jakieś 4-5 lat temu. To była sztuka pt. "Szklana Menażeria".
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ostatnio byłem na "Ferdydurke" w wykonaniu goszczącego w Bielsku Teatru Provisorium. Skończyło się tomniej więcej póltorej godziny temu. Ten spetktakl był z pewnością brawurową i można by powiedzieć że wręcz genialną adaptacją dzieła Gombrowicza. Najbardziej spodobała mi się kreacja nauczyciela Pimki, który byl prawdziwie władczy, zdecydowany, pewny siebie - był on dokładnie takim belfrem jakiego go zapamiętałem z lektury Ferdydurke.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ja ostatnio byłam na "Transatlantyku" tegoż autora. A teraz strasznie mnie ciągnie na spektakl o Edi Piaf. Premiera była dzisiaj. Byłam na jej grobie w Paryżu, pora teraz poznać jej życie :p
 
K

kfiatushekk

Guest
A ja ostatnio byłam w teatrze ze szkołą na "Romeo i Julii". Lubie chodzic na różne spektalke, ale ten był moim zdaniem wyrzuceniem pieniędzy..Nie podobało mi się.
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nie lubię teatrów ;P wolę kina :D ostatnio jak byłam na Don Kichon'ie to usypiaŁam ;P
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
kaaska6 nie wiesz co tracisz. Przebywanie w teatrze z aktorami z krwi i kości, którzy przerzucaja na nas, widzów swoje emocje, to jest dopiero coś :)

Karolowy Pabloski gdzieżeśw działa ten Sen :)? Jestem fanka Szekspira muszę wiedzieć :p
 

amuska

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
35
w tę środę- Teatr Narodowy- spektakl "Happy end" :)
był ktoś na tym ;)?
Mi sie bardzo podobało ;-)
 

Kasiulla

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wielkopolska
a ja bywam w Teatrze Nowym w Poznaniu :p ostatnio byłam na "Operze kozła" i nawet mi sie podobało. Moje ulubione spektakle to "królowa piękności z Leenane" oraz "Madam Butterfly"(to ostatnie to Teatr Wielki) :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Chyba wolę TV. Ostatnio byliśmy w teatrze z klasą na ekranizacji kilku sztuk Mickiewicza. Było w miarę interesująco, ale do teatru się już raczej nie przekonam...
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Namiętność - Teatr Polski w Bielsku Białej.
Miarka za Miarkę - Teatr Słowackiego w Krakowie.
Obie sztuki w telegraficznym skrócie były dobre ale bynajmniej nie genialne.
 
Do góry