TE czy liceum?

Kawiorr

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Mazowsze
Nie widzę już sensu szukać kolejnego technikum. Czasu nie mam zbyt wiele. Poza tym jeżeli uda mi się przepisać na liceum to uznam to za cud. Dziękuję.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Przepiszą Cię spokojnie, jak nie w Twojej to w innym liceum na pewno się znajdzie miejsce.
 
R

ryba92

Guest
Witam.
Jestem rocznik '96. Na początku lipca składałam podania do szkół no i postanowiłam, że pójdę na Technikum ekonomiczne. Dziś jednak nie jestem zbytnio przekonana do tego kierunku. Jestem młoda, nie wiem co chcę robić w życiu. I ostatnio właśnie myślałam nad tym i stwierdziłam, że nie chcę wiązać przyszłości z ekonomią... Pomyślałam, aby przepisać się do liceum. Myślicie, że jest to realne? Bo w końcu rok szkolny jeszcze się nie zaczął... Dodam także, że miałabym przepisać się do liceum w tej samej szkole co mam "iść" do TE. Oczywiście w takiej sytuacji muszę wybrać się do sekretariatu, jednak wcześniej wolałam poprosić Was o radę. Z góry dziękuję. : )


Idź do tego technikum, przygotują cię do matury tak samo jak LO. A do tego, nawet jeżeli nie zaliczysz na koniec egzaminu zawodowego, znacznie łatwiej będzie Ci znaleźć pracę na wakacje :)
 
M

MacaN

Guest
Idź do tego technikum, przygotują cię do matury tak samo jak LO. A do tego, nawet jeżeli nie zaliczysz na koniec egzaminu zawodowego, znacznie łatwiej będzie Ci znaleźć pracę na wakacje

Taaa... ciekawe jako kto znajdzie tą pracę po ekonomiku ? :D
 
Do góry