TCG - Karcianki kolekcjionerskie

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
z kosmosu moze i nie, ale i tak za duzo z tym roboty by bylo. za stary na to jestem :D poza tym wierze, ze deck, ktorego dawno temu stworzylem byl najlepszym mozliwym do zrobienia z tych kart ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
... świetnie, sam na tym programie w yugiego zagrałem, mój deck, gramy on mirror force... karta warta 100 zł, jakby miał to by się pochwalił, pytam go o to, a on że lekko sobie deck podrasował xD
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
... świetnie, sam na tym programie w yugiego zagrałem, mój deck, gramy on mirror force... karta warta 100 zł, jakby miał to by się pochwalił, pytam go o to, a on że lekko sobie deck podrasował xD
Ja do pojedynku z E3lixem taż leciutko podrasowałem, z jednego eevee zrobiły się 3 i doszedł 1 flareon, vaporeona 1 już miałem (mój deck to standardowy wodno-ognisty + kilka kart z losowych packów). :D
Tylko że jak chcieliśmy zagrać to nawet się nie podłączyliśmy, ale mam nadzieję że się uda :D .
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
co do podłączenia, jeden z Was bierze IP drugiego, ale bierze żeby się połączyć dopiero jak drugi weźmie oczekiwanie klikając ostatnie 'ok' jak się nie uda da się łączyć programem zwanym hamaichi, ale ja go nie używałem, gdzieś na forum od karcianki yugi oh jest jak go używać, jak będzie trzeba to Wam poszukam
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
podejrzewam, ze to wlasnie problem z ip byl, bo ja mam osiedlowke i nie mam zewnetrznego... o hamachi to ja wiem, gralo sie w UT i tibie :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ech, żal że co raz trzeba to jeszcze IP sprawdzać, jestem zbyt leniwy żeby co zalogowanie na kompa włazić na na jakieś whatismyip.com czy coś w tym stylu żeby to sprawdzać... XD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
odświeżam, czytałem ostatnio ranking karcianek, i pokemon był na 1 miejscu, zagrałbym sobie chętnie vby zobaczyć, musi być jako karcianka świetny skoro ma miejsce przed Yugim (2) i Magiciem (4) :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
ja też zbierałem karty Pokemon. Mam podobną ilość co Helix.
Trenerskich tali trochę pokupowałem: Misty, Lt. Surge, Giovanni, Erica i Koga, poza tym 2 decki bez trenerów.
Moimi ulubionymi kartami są karty trenerów, poza ww. mam jeszcze Blaina i Team Rocket :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
cholera, czuje się w tyle XD o trenerskich nie wiedziałem że były, ja to ograniczyłem swój kontakt z tą karcianką tylko do gry gba pokemon tcg xD pierwsze karty tam tylko były XD
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja dawno temu ostro wkręciłem się w Doom Troopera. Nawet kiedyś z kumplem pojechaliśmy na jedne z pierwszych mistrzostw Polski, z taliami cienkimi jak barszcz i po paru minutach odpadliśmy, hehe. Ale potem uzbieraliśmy naprawdę wypasione talie. Do tej pory mam tonę tych kart, w tym dużo bardzo rzadkich. Chętnie sprzedam.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a ja właśnie sie dowiedziałem że będe jedną z pierwszych osób w Polsce które zdobędą nową strukturę zaklinaczy w Yugim, kumpel ma znajomości w jednym z największych w Polsce sklepów z tego typu grami :D
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja mam Karty Star Treka i game of thrones. O ile w ST malo grałem, to aGoT to bardzo przyjemna karcianka:D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
game of thrones nie jest kolekcjionerką o ile wiem, i jest zaliczane do planszówek... chyba że jak Piraci jest w dwóch wersjach :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A widzisz:D Bo Game of Thrones jest i planszówka i karcianka ;) W planszówkę też grałem i też rewelacyjna:D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mało tu ludu od kart.. a ja depresji dostaje, brak mi protektorów ładnych na karty, jak raz ładne znalazłem tot ylko jedno opakowanko a mi 3 potrzeba :(, 50 protków to za mało
 
Do góry