tatuaże ....co wy na to???

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Miałam keidys na kostce Henna zrobiony tatuaz róża to była ... za rok planuje prawdziwy tatuarzyk :]
 

mk_europe

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
174
Punkty reakcji
0
Miasto
-
Nie mam nic przeciwko tatuażom, niektóre podobają mi się, ale nie lubię jak ktoś ma ich dużo, bo wtedy wygląda to wg mnie sztucznie i oszpeca. Najładniej wyglądaja niewielkie tatuaże na plecach, albo na przedramieniu :sexy:.
 

CorpseBride29

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
45
a ja idę sobie zrobić tatuaż...jutro :)
to mały drobiazg. odbicie łapki kota na łopatce.
podejrzewam, że nikt takiego wzoru nie ma, albowiem ściągałam odciski kota z szyby na folię, potem obróbka wzoru w podobnych proporcjach w paincie. piksel po pikselu, cieniowanie. w efekcie wygląda ten odcisk b. autentycznie:)
najpierw próbowałam moczyć kotu łapkę w farbce do jajek(barwnik spożywczy coby się nie otruł) i odbić na papierze, lecz nic z tego nie wyszło bo wyrywał się i rozmazywał:)
sprawa przemyślana ale oczywiście mam obawy. myślę, że wzór mi się nie znudzi a także, jako, że jest na plecach, to nie będę musiała wciąż na niego patrzeć:)

trzymajcie za mnie kciuki aby ładnie wyszło ;)
 

diament

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
zapraszam na kurs tatuowania do pierwszej szkoły tatuażu . Kursy za darmo_Odbywaja sie na zasadzie szkolenia ustawicznego.info.pod numerem 606830548
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Hmmmm...... Nie przepadam. Chociaz jak ktos ma tatuaż, to ładnie to wygląda ^_^
Chociaż nie każdemu to pasuje.
Np. później nie idzie chyba zmyć. I ak to wygląda stary chop z tatuażem. :/
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Mam już wzór :] tylko zastanawiam się gdzie go zrobić :]

Może wy pomożecie gdzie było by najładniej :]
Załączam plik :]
 

Attachments

  • ghghghg.bmp
    320 KB · Wyświetleń: 65

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ale gdzie konkretnie ? bo noga , ręka i plecy mają wiele miejsc :p
Myśle ze zrobie sobie go bardzo nisko na brzuchu... tam żeby majtki go przykrywały ...
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ale i tak będzie przerabiany troche :] A mi sie podoba :D bo jest nie oklepany :D kumpel mi będzie robił :]
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Co do tatuażów, może i bym chciała mieć, ale raczej go sobie nie zrobię. Na pewno nie w tym wieku. Koleżanka mi opowiadała jak jej [bodajże] siostra cioteczna zrobiła sobie tak mniej więcej nad piersią, a że młoda jeszcze była to jej się beznadziejnie rozlazł. Niektórzy nie myślą, no cóż ...
Ale fajnie będą babcie w tatuażach wyglądać za kilkadziesiąt lat :D
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
No :D
Monciu, dla mnie jest oklepany, bo już parę razy sie z takim spotkałam. :] Ale nie róbmy offtopu co?
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
A ja mam :) Motylka na lewym pośladku...jestem zadowolona. Co do tych babć, to mysle,ze jak juz bede bardzo stara i bede potrzebowała pomocy przy umyciu sie,to ktos sobie pomysli,że ta babcia miała fantazje...bo normalnie jest mój tatuażyk niewidoczny (tylko spod bikini lekko wystaje).
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Verkam to najwyraźniej w twoim otoczeniu już jest oklepany , bo u mnie ani widu ani słychu :p
 

streetfighter17

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
polska
Tatuaże są spoko. Też kiedyś sobie zrobie. Pasują one do każdego tylko trzeba wybrać najbardziej nam odpowiadający
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
ja bym tez chciała podobają mi się takie niebieskie artystyczne motyle, ale nie wiem czy się kiedyś zdecyduję, bo to podobno strasznie boli i długo się goi :niepewny:

[YouTube]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gWw_y4uagVM&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gWw_y4uagVM&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/YouTube]
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Ja mam niebiesko-zielonego motylka :) Czy długo sie goji?- nie. Przez 48 godz zaklejasz go folią śniadaniową-folia i na około przylepiec (jeśi jest pod ubraniem), 3-4 razy dziennie zmieniasz folie na nową, przy czym myjesz tatuaż delikatnie letnia wodą z mydłem antybakteryjnym (ja myłam szarym mydłem) i smarujesz alantanem (maść z apteki). Nic nie boli, tylko lekko swędzi. Później w ciagu tygodnia odpały mi strupki-takie kolorowe łuseczki.. :), jeszcze troche czasmi swędziało, ale niewiele. Grunt to nie drapać i nie pić alkoholu w czasie gojenia i bedzie git :)
Bolało troche w trakcie robienia (mnie bardziej wypełnianie niż kontury), ale wszystko zależy od miejsca i indywidualnych predyspozycji co do bólu.
 
Do góry