Tatuaż

TheBrokenDream

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
chcę zrobić sobie tatuaż, najlepiej jak najszybciej, ale nie jestem zdecydowana co do wzoru, na początku chciałam sobie zrobić klucz wiolinowy o średnicy z 6 cm, ale teraz doszłam do wniosku ze trzy małe łapki na prawym nadgarstku, myślicie że ładnie by to wygladało? bo nie chce kożystać z katalogów z salonu, pozdrawiam
 
K

kinga_sc

Guest
Nadgarstek to dość widoczne miejsce, weź pod uwagę, że kiedyś możesz być kimś ważnym, albo mieć pracę, która nie jest przyjaźnie nastawiona na tego typu ozdoby. Np te łapki... dziecinne, ale zawsze lepsze jak imię chłopaka.
 

LooLoo

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
56
Punkty reakcji
0
To Twoje ciało więc rób co chcesz ale na Twoim miejscu wybrałabym coś bardziej oryginalniejszego niż łapki czy klucz.
 
K

kinga_sc

Guest
Trzeba wziąć pod uwagę jak to będzie wyglądać za 5-10 lat i czy będzie ci pasować. Ja mam np trzy kwiatki i krzyż. Nie uważam tego za tandetę.
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Raczej nie ma co podejmować takich decyzji pochopnie, no chyba, że jest się przekonanym co do wzoru. Ja bardzo długo szukałam, ale jak już znalazłam, to prawie od razu poszłam do salonu. I nie żałuję. Ale skoro pytasz na forum, to zapewne nie jesteś zdecydowana więc lepiej się nie śpiesz. Tego się tak łatwo nie pozbędziesz.
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Jeśli pytasz nas o zdanie przy doborze wzoru i czy ładnie to będzie wyglądalo to może warto się najpierw zastanowić czy w ogóle tego tatuażu chcesz! Jeśli to robisz ot tak żeby się podobało i jak widać wzór nie ma dla Ciebie większego znaczenia to wybacz ale według mnie coś jest nie tak! Wygląda to jakbyś chciała sobie coś wytatuować z powodu "inni mają to dlaczego nie ja". A dlaczego motyw klucza czy tam łapek? Jeśli ma to dla Ciebie jakies znaczenie to ok!
Osobiście długo się zastanawiałam nad wyborem wzoru, nawet nie tyle zastanawiałam co projektowałam. Dla mnie mój tatuaż dużo znaczy, to taka część mnie, coś mi symbolizuje i przypomina, i nie jest pochopnym wyborem.
 

kocham_Cie_Facet

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
a co Cię to ?
chcę zrobić sobie tatuaż, najlepiej jak najszybciej, ale nie jestem zdecydowana co do wzoru, na początku chciałam sobie zrobić klucz wiolinowy o średnicy z 6 cm, ale teraz doszłam do wniosku ze trzy małe łapki na prawym nadgarstku, myślicie że ładnie by to wygladało? bo nie chce kożystać z katalogów z salonu, pozdrawiam

Najlepiej zrób sobie 101 dalmatynczyków <_<

wybij sobie tatuaz z głowy
Ja sobie zrobiłam i załuje



;> grrr
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Na pewno to musi być przemyślana decyzja. Bez sensu jest robienie tatuażu tylko i jedynie dla samej ozdoby. Wtedy faktycznie może się szybko znudzić i będzie problem. Moim zdaniem powinien on coś dla nas znaczyć, mieć jakąś wartość sentymentalną. Może to być jakiś symbol, który z czymś się kojarzy, czyli nasze motto życiowe. Wtedy taka dziara z wiekiem będzie miała jeszcze większe znaczenie.
 
Do góry