Taniec

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mój poprzedni nazywał się Impuls, jest sławny tylko w województwie Lubelskim. A ten, w którym jestem przez ten zakichany rok to szczerze mówiąc nie wiem :p Chyba Twister, ale nie jestem pewna.
 

hanja90

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czw=]
Tanczysz hip hop i disco czy disco show ?? jesli disco to naprawde cie podziwiam, bo przecież to dwa oddzielne style. w disco wszystko jest sztywne, wyprostowane itd a hip hop to na luzie i raczej nie znam takich osób które by były aż tak dobre i w tym i w tym , sama wczesniej też tańczyłam disco ale był dla mnie taki troszke... nudny... tam tak naprawde jest jeden krok podstawowy z którego sie wywodza jakieś inne kroki, wiec przeszłam na inne style...
Ja ćwiczę ten styl od czesu do czasu i radze sobie nawet dobrze a jestem taką kruszynką, ze skzoda słów jestem najniższa i najmniejsza ze wszystkich ale sie da ... ale to fakt jak na moj wygląd to ktoś by nie powiedział ze mam takie silne ręce porób pare pompek to pomaga :)

duzo osób mówi że nalezy do zespołów to mówcie z jakich ja tańcze w zespole "Szał" z Białegostoku... ( pewnie niektórzy z was mogli cos o nas usłyszeć ... OSTRZEGAM większość to brednie)


Wiesz... ja tancze disco od 4 lat a hip-hop od 3 lat... szczerze to w hip-hopie idzie mi troszke gorzej bo mam od disco sztywne ruchy ale sie ucze... i ciesze sie ze poznaje nowe style... ostatnio uczestniczylam na zajeciach breaka z B-Boy Motylem, takze na zajeciach newstyle z Mino... raz uczyłam sie takze podstaw tanca wspolczesnego i podziwiam osoby tanczace ten rodzaj bo to wymaga wieliej pracy... ehh... ja osobiscie wole disco show... choc z hip-hopu nie zrezygnuje bo sie takze w nim czuje... pozdrawiam
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
My na tańcu współczesnym mamy różne style. Trzeba być we wszystkim dobrym, ale jak ma się dobrego trenera to nic nie jest straszne :)
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Mój poprzedni nazywał się Impuls, jest sławny tylko w województwie Lubelskim. A ten, w którym jestem przez ten zakichany rok to szczerze mówiąc nie wiem :p Chyba Twister, ale nie jestem pewna.

Kojarzy mi sie nazwa Twoich zespółów w których była wyjeżdżaliście gdzieś ??
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
W Impulsie byłam, w Twisterze jestem. Tak, z Impulsem, ale tylko w obrębie województwa lubelskiego. Występowałyśmy z też dla TVP3. A z Twisterem, w którym tańczę tylko tymczasowo występujemy w mojej miejscowości i w okolicach.
 

tancerka26

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Razem z moimi dwiema koleżankami chciałybyśmy założyć formację tańca współczesnego. Jednak nie wiemy jak sie do tego zabrać... Na pewno trzeba taką grupę gdzieś zgłosić, zarejestrować? Nie wiemy co trzeba zrobić aby móc taką grupę założyć. Czy ktoś jest w stanie nam pomóc?
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Najpierw zbierz ekipę dziewczyn, które się ładnie poruszają. Najlepiej pójdzcie do AWFu i załatwcie sobie trenera z wydziału tańca. On już będzie wiedział, co robić :) I pamiętajcie - taniec to nie tylko występy w świetle reflektorów, w pięknych strojach, zachwyt nad pięknem poruszania się - to też długie, wyczerpujące i żmudne treningi, ale tez praca w domu - ćwiczenia nad modelowaniem ciała, rozciąganie, ćwiczenie samotnie elementów czy całych układów. Bo taniec ma hipnotyzować, a nie irytować! ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Tańcem zajmowałam się mając jakieś 7-8 lat, tańczyłam tak przez pare dobrych lat, bez ładu i składu.
Potemb yła dłuuga przerwa.
Na dzień dzisiejszy należę do formacji 'Fikcja', a nasza szkoła nazywa się bodajżę 'SZOK', tańczymy dopiero ok. 7-8 miesięcy. Byłyśmy na jedynym turnieju, troszkę chyba powaznijeszy czeka nas 1. maja. Do tej szkoły tańca należą także inne formacje, trenujące już pare lat. Taniec towarzyski utrzymał się tylko na początku, bo teraz musiałyśmy ostro wziąć się do roboty. Jednak mam andzieję, że nadal będziemy się go uczyć...

Kocham, kocham, kocham taniec. Tańczymy disco, ale ta techniawka czasami mn irytuje. Myślę, że lepiej czułabym się w hh. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;). Ale i tak to bardzo lubię.. ;)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Hm.
W wieku przedszkolnym chodziłam na balet.
:__:
 

inteq

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
skądinąd
wlasnie zastanawiam sie nad wyborem jakiejs szkoły... nie jestem zdecydowana na konkretny styl ale przeszukując net trafiłam na fajny art:) (www.ultrasport.pl)
"(...) Jak zatem ocenić szkołę tańca, zanim rozpocznie się kurs, aby być pewnym, że będzie to najlepszy z możliwych wybór?
- Decydując się na wybraną szkołę należy zwrócić uwagę na jej doświadczenie i kwalifikacje instruktorów (...)Świadectwem wysokich kompetencji jest przynależność do Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT) lub Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego, organizacji, które dbając o wysoką jakość i poziom szkół tańca udzielają uprawnień i licencji do jego nauczania"

i to chyba jest ważniejsze niż sama nazwa:)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jasne, że tak! A najlepiej to zaznajomić się z dziewczynami z rożnych zespołów i zapytać, jak wyglądają treningi, czy trenerka jest surowa itp. Albo jeszcze lepiej - samemu zapisać się do kilku, a potem zostać w 1 ulubionym, ale to nie jest raczej uczciwe: trenerka nastawia się, że zostaniesz w zespole, przyzwyczajasz się do dziewczyn, potem możesz mieć problem z wyborem. Niektóre instruktorki po prostu zabraniają chodzić do innych zespołów albo rezygnować. Może intuicja? ;)
 

Sweet-pink-angel

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
GdZiEś DaLeKo....... :)
Towarzyski od 3 lat w UKS "IsKra" Piła, nowoczesny przez rok w szkolnej grupie "Gracja", ale nasza grupa sie rozleciała <_< i jestem cheerleaderką od 3 lat w grupie "Skandi2" (ale od nowego roku także w Skandi1) :p Kocham taniec, a zwłaszcza cheerleadering :D ostatnio uczyłyśmy się połowy układu disco :) i to zdecydowanie mój ulubiony styl :p
 

SMn

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
BB
ja trenuje C walk , i Street <-- w Step Up był taki taniec ....
C walk - raperzy tańczą to , polega to na użyciu samych nóg .
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A może nakręcisz z tym jakiś krótki filmik i tu wrzucisz? Szczerze mówiąc, co C walk'u pierwszy raz słyszę.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Pomyślałam, że przydałby sie temat o... tańcu. Nie umieściłam tego tematu w dziel sport bo nie chodzi mi o żaden rodzaj tańca towarzyskiego , czy olimpijskiego, ale o całkowiecie spontaniczne ruchy i piosenki do których każdy z nas tańczy we własnym pokoju :). Być może niektórzy robia. to regularnie jak ja, dlatego pomyślałam, że dyskusja mogłaby być ciekawa.Każdy z nas , jeżeli ma ochote moze wpisywać tytuy utworów do których najchętniej tańczy. ( Ja np. uwielbiam soundtrack ze step up ). Pozdrawiam :)

P.S Jeżeli jednak temat nie ma sensu, możecie mówić śmiało :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Oy bosski temat :D Ja lubię to wszystkiego, serio :D Może pomijając jakże przejmujące chóry gregoriańskie. Ale tak to wszystko :) Na imprezach nie jestem wybredna - co leci to fajne :D
 
Do góry