Taniec z gwiazdami ...

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
noo..ja ten TzG oglądam tak z nudów, bo nigdy nic fajnego w TV nie leci o tej porze...a mmogli by puścić jakis fajny film. Ale nie martwcie się za kilka tygodni koniec :p
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Dyskutowałysmy tutaj dość ciekawie na temat Maseraka ... patrzcie, co o nim znalazłam w sieci:

"Rafał Maserak, jeszcze do niedawna kreowany także przez Fakt na bożyszcze kobiet, spadł z piedestału. Głównie z uwagi na to, że nie dotarł z Omeną do finału, ale zakończył już swoją przygodę w piątej edycji Tańca z gwiazdami. Fakt pisze o nim tak:

To już nestor. Ma 24 lata. Za wszelką cenę chce być gwiazdą. Pcha się przed kamery i flesze aparatów. Jest nieopanowany. W tańcu wymachuje rękami i nogami. Ma krzywy nos i rozbiegane oczka. Już lepiej patrzeć jak tańczy, niż jak się wypowiada..."

I co Wy na to?:)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
kONIEC?? Nastepna edycja ma byc po jakiejs krotkiej przerwie...
Nie ;(

Dyskutowałysmy tutaj dość ciekawie na temat Maseraka ... patrzcie, co o nim znalazłam w sieci:

"Rafał Maserak, jeszcze do niedawna kreowany także przez Fakt na bożyszcze kobiet, spadł z piedestału. Głównie z uwagi na to, że nie dotarł z Omeną do finału, ale zakończył już swoją przygodę w piątej edycji Tańca z gwiazdami. Fakt pisze o nim tak:

To już nestor. Ma 24 lata. Za wszelką cenę chce być gwiazdą. Pcha się przed kamery i flesze aparatów. Jest nieopanowany. W tańcu wymachuje rękami i nogami. Ma krzywy nos i rozbiegane oczka. Już lepiej patrzeć jak tańczy, niż jak się wypowiada..."

I co Wy na to?:)
A my na to jak na lato :p:p
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Dyskutowałysmy tutaj dość ciekawie na temat Maseraka ... patrzcie, co o nim znalazłam w sieci:

"Rafał Maserak, jeszcze do niedawna kreowany także przez Fakt na bożyszcze kobiet, spadł z piedestału. Głównie z uwagi na to, że nie dotarł z Omeną do finału, ale zakończył już swoją przygodę w piątej edycji Tańca z gwiazdami. Fakt pisze o nim tak:

To już nestor. Ma 24 lata. Za wszelką cenę chce być gwiazdą. Pcha się przed kamery i flesze aparatów. Jest nieopanowany. W tańcu wymachuje rękami i nogami. Ma krzywy nos i rozbiegane oczka. Już lepiej patrzeć jak tańczy, niż jak się wypowiada..."

I co Wy na to?:)
wiecie Fakt jak to fakt.......
jak dla mnie Maserak jest świetny.... super tańczy, żywy spontaniczny i ogólnie robi dobre wrażenie a chyba każdy an jego miejscu chciałby być sławny i robiłby to samo :)
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
No to jeszcze do kompletu to ...

"Ten romans trwa i nie jest to już chowanie się po kątach. Maserak, Foremniak i dwójka jej dzieci udali się niedawno na kręgle, co udokumentował Fakt.

Bardzo lubię spędzać czas z dziećmi Małgosi! Bo ja w ogóle uwielbiam dzieci - mówi "Maserati" tabloidowi. Fakt pisze:

Rodzina wyszła z klubu dopiero po zmroku. Wszyscy, szczęśliwi i zrelaksowani po udanym wieczorze, ruszyli w stronę domu. Widać też było, że Ola i Maciek są zapatrzeni w przystojnego tancerza. Oczarował je pewnie swym znanym poczuciem humoru i zachwycił energią.

Innymi słowy, mamy polską Demi Moore i Ashtona Kutchera. Niech jeszcze Maserak zacznie chodzić na piwo z Dzikim, a obrazek będzie pełny."
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Kiedyś (czyt. 2 i 3 edycja) lubialem to oglądać, a teraz am szczerzemówiąc dosyć. Tancerze są nieraz większymi gwiazdami niż 'gwiazdy'. A ta 5 edycja, to już ostatnia, gdzies w gazecie przeczytałem ;)
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
No już ten pierwszy taniec Kasia Tusk zatańczyła dziś tak beznadziejnie, że chwyciłam komórkę i zagłosowałam na nią, bo mi jej żal było, że odpadnie ... nic nie pomogło ... odpadła.

Dla rozrywki coś o jej partnerze - z Pudelka:

"Nasz informator donosi, że Stefano Terrazzino ledwo mówi po włosku!

20 kwietnia Stefano miał "wykład" w II LO w Warszawie. Miał on rozpocząć się o 9:00, jednak spóźnił się około godziny, ponieważ policja złapała go za przekroczenie prędkości i odholowała jego samochód na parking przy Blue City.

Stefano chyba nie do końca zna język włoski - mówi nasz informator. Wykład odbył się w ramach IV Tygodnia Kultury Włoskiej w liceum. Pani profesor ucząca włoskiego przeprowadziła z nim wywiad i zadawała pytania po włosku, czasem po polsku. Stefano nie do końca rozumiał włoski, wolał mówić nawet po niemiecku, na pytania odpowiadał najczęściej po angielsku z "dodatkiem" polskiego. Ogólnie "wykład" czy też wywiad okazał się wielką klapą. Stefano zatańczył na koniec z 3 dziewczętami ze szkoły. (...) Ogólnie uznaliśmy to za zabawne, bo Stefano wyglądał na jakoś nie zachwyconego tą całą sytuacją."

Ciekawe ... bardzo ciekawe ...
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ja nie oglądałam dzisiaj, ale słyszałam, że Tuskówna odpadła. Szkoda, że nie widziałam jak tańczyła..znając jej talent pewnie beznadziejnie :daibel2: ale w sumie szkoda, że odpadła, wolałabym, zeby ten Tyniec odpadł, bo go strasznie nie trawię. Tusk tańczyła może nie za dobrze, ale wolałam już ją od tego starucha. No i teraz to już pewnie on wygra, a szkoda, bo Ivan lepiej tańczy..no ale nigdy nic nie wiadomo :p
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Będzie kolejna edycja! Producenci programu prowadzą już na stronie programu nabór nowych tancerzy:
Weź udział w castingu dla tancerzy do programu "Taniec z gwiazdami"!

Cóż, będziemy musieli się jeszcze trochę pomęczyć. Jak myślicie, córka którego polityka wystąpi tym razem? Leppera? A może ktoś z nieślubnego związku Pawlaka? Jedna z 2 byłych żon Ludwika Dorna, chcących zrobić mu na złość? A może TVN zdecyduje się podkraść uczestniczki z konkurencyjnego Jak ONI śpiewają?
Nie ukrywamy, że jesteśmy ciekawi, na ile lat więcej niż w rzeczywistości będzie wyglądać Kasia Skrzynecka w 10. edycji programu. Stawiamy na 12!
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Będzie kolejna edycja! Producenci programu prowadzą już na stronie programu nabór nowych tancerzy:
Weź udział w castingu dla tancerzy do programu "Taniec z gwiazdami"!

Cóż, będziemy musieli się jeszcze trochę pomęczyć. Jak myślicie, córka którego polityka wystąpi tym razem? Leppera? A może ktoś z nieślubnego związku Pawlaka? Jedna z 2 byłych żon Ludwika Dorna, chcących zrobić mu na złość? A może TVN zdecyduje się podkraść uczestniczki z konkurencyjnego Jak ONI śpiewają?
Nie ukrywamy, że jesteśmy ciekawi, na ile lat więcej niż w rzeczywistości będzie wyglądać Kasia Skrzynecka w 10. edycji programu. Stawiamy na 12!

o nieee <_< tą edycję jeszcze jakąś przeżyję do końca, ale następną !? ehh... :bag: :/
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Po wczorajszym odcinku Tańca z gwiazdami wielu odetchnęło z ulgą. Kasia Tusk pożegnała się z programem i prawdopodobnie również z telewizją. Ale po kolei.
Wszystkie pary, które występują na takim etapie programu, mają ogromne szanse na zwycięstwo. Z pewnością zasługują na nie Ivan Komarenko i Blanka Winiarska, którzy w niedzielę pokazali klasę w tangu i radość w cza-czy. Duży wpływ na zaskakujący występ Ivana miał przyjazd jego mamy, która z widowni podziwiała popisy syna.
Nie zaskoczył, a może lepiej - nie rozczarował i tym razem Krzysztof Tyniec z Kamilą Kajak. Zaprezentowali cza-czę w ciekawej oprawie scenicznej oraz dostojnego i urzekającego walca angielskiego, który spokojnie dorównywał tańcom turniejowym. Ciekawe jest to, że choć najstarszy, Krzysztof ma spośród "gwiazd" najlepszą kondycję i nie zdarza mu się zadyszka.
Wisienkę z tortu zostawiamy na koniec: Kasia Tusk i Stefano Terrazzino. Stylistyka ostatniego odcinka, włoskie piosenki, sprawiła, że Stefano, jako rodowity Sycylijczyk, czuł się jak ryba w wodzie. Niestety, jego zaangażowanie w żaden sposób nie udzieliło się Kasi. Z buzi Tuskówny nie schodził uśmiech, który zdradzał świadomość własnej niedoskonałości. Przynajmniej nie można jej zarzucić pychy. Tango było dobre, ale nie powalające, jak na półfinał. Może to dobrze, że odpadli - sesja się zbliża, a Kasia należy ponoć do sumiennych studentek.
Mówi się, że talent ujawnia się w co drugim pokoleniu. Frywolne, za to pozbawione treści Ola Kwaśniewska, Maria Wałęsa i teraz Kasia Tusk to potwierdziły, zawstydzając tylko zasłużonych ojców. Mamy nadzieję, że TVN skończy z niesmacznym obsadzaniem w programach dzieci "znanych osób", wokół którego zawsze roznosi się smrodek nepotyzmu.


To wszystko oczywiście wiadomości Pudelka :).
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Super, że Tuskówna odpadła! I dobrze, że Ivan zdobył największą ilość głosów. To go uskrzydli, a Tyńcowi zmarze ten jego głupi uśmieszek z przestarzałej twarzy. Ivan powinien wygrać! Już nie mogę się doczekać finału! :D To mój faworyt od początku programu choć nie wierzyłam do końca, że będzie w finale :)
 
Do góry