Taniec z gwiazdami ...

Eadgyth

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Mnie juz powoli nudzi wciaz ta sama formula programu. Poza tym show jest OK, cos takiego innego, bez agresji, walki, trupow na ekranie.
Z iloscia edycji faktycznie - zaczynaja przesadzac. Nie chodzi o to, ze nie jest to pozytywny program, ale o to, ze... brakuje nam gwiazd. Moim zdaniem te z V edycji sa mniej popularne od niektorych tancerzy, a inne... wcale nie sa gwiazdami.
Czekam, kogo zechca do VI edycji, skoro w tej jest juz dostatecznie nijako.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Właśnie. Cerekwickiej należał się finał, bo się dziewczyna bardzo wyrobiła, podobała mi się. Zawiodłam się, że Tusk uplasowała się na II miejscu. Ona jest beznadziejna! Pavlovic dobrze zauważyła, że ukrywa się za Stefano, ale nieco za późno... Na nią głosuje chyba tylko Platforma i miłośniczki Stefano :/
 

Shojo_606

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...Utopia... <szkoda, że nie istnieje>
Boję się, że któregoś dnia obudzę się jako staruszka zupełnie siwa i pomarszczona, a taniec z gwiazdami będzie trwał dalej...
LUDZIE Z TEGO SIĘ NIEDŁUGO ZROBI MODA NA SUKCES, albo jakiś beznadziejny tasiemiec. Z początku to lubiłam, ale mi się przejadło i już prawie wymiotuję widząc te wszystkie gwiazdki lansujące sie na wielkiego tancerza!
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
A ja zacytuję Pudelka ...


Tym razem w Tańcu z gwiazdami królowała muzyka Madonny. Nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że utwory królowej pop sprawdzają się na każdym parkiecie z wyjątkiem tego w studio TVN. Ale po kolei.

Ponieważ uczestników została już zaledwie garstka, każda z par wykonywała po dwa tańce. Krzysztof Tyniec i jego partnerka w obydwu byli rewelacyjni. O ile quickstep był po prostu bardzo dobry, to wykonane do piosenki "Frozen" paso doble powalało na kolana. Jeżeli aktor mówi prawdę, że w natłoku zajęć znajduje jedynie 2-3 godziny dziennie na treningi z Kamilą Kajak, to jesteśmy pod dużym wrażeniem.

Mało czasu na treningi miał też w tym tygodniu Ivan Komarenko. Biedak się pochorował i na przygotowanie paso doble i fokstrota zostały mu niecałe 3 dni. Efekt był raczej przeciętny, choć wrażeń wizualnych nie zabrakło. Ivan po ubiegłotygodniowym fraku i żabotach powrócił bowiem do atłasowego bezrękawnika i gołej klaty. Do tego były obcisłe lateksowe spodnie i buty sięgające niemal do kolan. Efekt tak powalający, że Zbigniew Wodecki "nie mógł oczu oderwać od tych nóg". Panie Zbyszku, nic z tego, to Blankę Ivan określił "swoim talizmanem".

Na wysokie oceny nie mogła dziś liczyć Kasia Tusk, która zdaje się przypominać nam o istnieniu zgrabnego sformułowania "królewna z drewna". Niby ładnie, niby śmiało, ale jest ciągle w Kasi coś, co przywodzi na myśl dziewczynkę, której bardzo zależy na popularności, a że tę popularność zdobywa przez taniec - cóż, przemęczy się, pomacha jeszcze tym i owym w dwóch odcinkach i będzie po krzyku. Chociaż może się mylimy, bo w materiale poprzedzającym występ Tuskówny i Stefano Terrazzino Kasia biła się w pierś za pomysł wzięcia udziału w show i przekonywała samą siebie, że za dużo już jej w mediach i bardzo jej to przeszkadza. Równie mocno chcielibyśmy w to, Kasiu, uwierzyć.

Na koniec wielka przegrana dzisiejszego odcinka - Kasia Cerekwicka. Naszym skromnym zdaniem odpadła z programu niesłusznie, bo robiła naprawdę widoczne postępy i tworzyła z Żorą wyjątkowo sympatyczną parę. Ale nie miała chodów u popularnego wśród SMS-ujących ugrupowania politycznego ani u mniejszości rosyjskiej - tak więc pożegnała się dziś z półfinałem. W swoim ostatnim występie pokazała się w udanym fokstrocie. Cóż Kasiu, czas wrócić do śpiewania.

O dobry nastrój zadbała jak zwykle Katarzyna Skrzynecka, która epatowała swoim biustem w brylantowym biustonoszu, mówiąc, że "obiecała koleżankom z Wrocławia, więc ma". Dołączamy się do pozdrowień.


Dodam, że podzielam tą opinię i mimo, że osobiście Kasi Cerekwickiej nie lubię, to z tańca z gwiazdami teraz nie wywaliłabym jej, bo była faktycznie coraz lepsza :).
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Boję się, że któregoś dnia obudzę się jako staruszka zupełnie siwa i pomarszczona, a taniec z gwiazdami będzie trwał dalej...
LUDZIE Z TEGO SIĘ NIEDŁUGO ZROBI MODA NA SUKCES, albo jakiś beznadziejny tasiemiec. Z początku to lubiłam, ale mi się przejadło i już prawie wymiotuję widząc te wszystkie gwiazdki lansujące sie na wielkiego tancerza!
Jakbym siebie słyszała :)
Heh... z klawiatury mi to wyjełaś :p
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hm...ja lubię czasem zerknąć, ale żeby oglądać cały czas co do jednego odcinka to nie :p Faworytem nie jestem. Pierwszą, drugą edycję oglądałam z zapałem, ale teraz to już mi bokiem wychodzi. Za to moja siostra ogląda, więc jestem na bierząco i z tego co wiem....to ostatnio odeszła Kasia Cerekwicka tak?? No to z tych par, które zostały to chyba Tusk :)
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Obyś miała rację, bo Kasi Tusk życzę tego z całego serca.
Jednak obstawiam Tyńca, bo wygląda na to, że wygra ...
chyba, że nie wytrzyma kondycyjnie.
Na pewno liczy się to, że kiedyś już tańczył i coś tam więcej umie, niż pozostali.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Wy naprawde jestescie tacy naiwni ??
Czytalam wiele wypowiedzi i z wiekszosci wynika ze wierzycie w to ze ten konkurs (nie wiem czy uzylam dobrzego slowa) jest sprawiedliwy?????? :eek:
TO JEST WSZYSTKO USTAWIONE OD POCZATKU :eek::eek::eek:
ONI MAJA WSZYSTKO USTALONE. OCENY DIALOGI - WSZYSTKO
NIE WIERZCIE W TO I NIE WYSYLAJCIE TYCH SMSOW
WZBOGACACIE TYLKO TVN :eek: (ZEBY NIE BYLO LUBIE TA STACJE)

A JAK MYSLICIE DLACZEGO WYGRALA RUSIN? RPZECIEZ TA W TYCH KROTKICH WLOSACH LEPIEJ TANCZYLA. TYLKO ZE ONA NIE JEST W TVNIE I MUSIALA WYGRAC ICH RZEDSTAWICIELKA.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Wy naprawde jestescie tacy naiwni ??
Czytalam wiele wypowiedzi i z wiekszosci wynika ze wierzycie w to ze ten konkurs (nie wiem czy uzylam dobrzego slowa) jest sprawiedliwy?????? :eek:
TO JEST WSZYSTKO USTAWIONE OD POCZATKU :eek::eek::eek:
ONI MAJA WSZYSTKO USTALONE. OCENY DIALOGI - WSZYSTKO
NIE WIERZCIE W TO I NIE WYSYLAJCIE TYCH SMSOW
WZBOGACACIE TYLKO TVN :eek: (ZEBY NIE BYLO LUBIE TA STACJE)

A JAK MYSLICIE DLACZEGO WYGRALA RUSIN? RPZECIEZ TA W TYCH KROTKICH WLOSACH LEPIEJ TANCZYLA. TYLKO ZE ONA NIE JEST W TVNIE I MUSIALA WYGRAC ICH RZEDSTAWICIELKA.

też to słyszałam.
Zresztą mam pewne źródło.
Moi rodzice niedawno byli na kolacji z miss polonia 2005 i tam różnymi innymi osobisościami <_< Ale do rzeczy. Rozmawiali tam o jej karierze i takich tam :cenzura:erelach. No i ta RAtajczak mówiła, że miała propozycję do wzięcia udziału w TzG. No i to jest tak, ze oni z góry jej mówią kiedy odpadnie, itd. Po prostu jest wszystko ustalone z góry. Ogólnie też mówiła, że jak była na wyborach miss świata to też same układy były. Prześpisz się z kimśtam - będziesz fajnie oceniona i wygrasz :/
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
tez wlasnie podejrzewalam ze tak jest...
a skoro wiesz to z takiego zrodla to bardziej sie przekonuje...
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
nom to bylo oczywiste z Kinga Russin i tu pewnie tez Tuskowa wygra choc moze dlatego ze tataus na nia wysyla eski wkoncu ma kase;P
 
Do góry