Taniec Z Gwiazdami =d

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Pierwsza edycja programu w Polsce odniosła wielki sukces (?) . Za oceanem program jusz dawno został okrzyknięty hitem . A co wy o nim myślicie ? Ja np. bardzo go lubie phihi :p Druga edycja zapowiada się bardzo ciekawie :D .Ale mam nadzieje że na 2 edycjach poprzestaną i wymyślą coś nowego .Takie powtarzanie "tego samego filmu tylko z innymi aktorami " jest nudne :/ (np.Idol , Bar itp..) Prosze o wypowiedzi :p
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
oglądam bo muszę :) siostra trenuje taniec towarzyski, a w domu mamy tylko jeden tv

program fajny, ale sztuczny (Urbański), pozatym nie lubię Skrzyneckiej
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
ja nawet lubię ten program, denerwuje mnie tylko Hubert Urbański gdy za każdym razem powtarza: "to była właśnie moja ulubiona para" :p
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Dokladnie...Urbański jest strasznie sztuczny :/ Ehhh..ale jak ja bym chciała tak tanczyc jak oni :p buheheh
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ojj a kto by nie chcial :D
Ja właśnie skonczylam ogladac ten program.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
dlatego ze wczesniej trenowała gimnastykę ;)

mi się bardzo małgorzata foremniak podoba - nawet nie wiedziałam że babka ma takie poczucie humoru ;)
 

amuska

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
35
taniec... hmmmm...
ogladam, jestem ciekawa jak te "gwiazdy" sobie poradzą w takich extremalnych sytuacjach i ogladam.
W zwiążku w tym,że to jest na żywo, zawsze mam nadzieję,że ktos sie potknie, wywali, no że po porstu spali się na wizji :sexy: i od tego nie bedzie odwrotu :sexy:
 

weCa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
że znowu ?;p
mi sie program tiger podoba:D
nawet musze ci powiedziec ze mam zamiar sie zapisac an taniec towarzyski hehe:D
nie smiej sie capq ze mnie:p

a wracajac do programu to oby dwie edycje podbaja mi sie tak samo:)


pozdro 4alll
buziok dla tigerka=*
 
F

faithless

Guest
Kocham TVN
Nie lubię TZG, choć przyznać trzeba ze druga edycja wydaje sie być bardziej świeża, tzn. uczestnicy pierwszej edycji byli już przygasłymi gwiazdami (jak dla mnie).
Co do oglądalności :D
"Taniec..." wysoko, 4 mln, ale mniej o 0,5 mln niż tydzień temu.
 

Attachments

  • wybory2005_m.jpg
    wybory2005_m.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 7

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hhehe program spox faworyci - Kasia Cichopek, Małgorzata Foremniak... są to bardzo fajni ludzie... ale jedno czego w tym programie nie lubie nakładają tancerką takie makijaże ze żygać mi sie chce jak na nie patrze :/ z małgosi co dzisiaj zrobili to strach sie bać... kasia tez wygladala o wiele gorzej niz naturalnie... straszne... przeciez te babki świetnie wyglądaja bez makijażu (ew. w lekkim makijażyku) a tam aż sie świeciły... masakra
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
zgadzam się
ale to taki 'taneczny' styl - znam to z autopsji bo moja siostra tanczy :) niemniej ona sie tak nie maluje - a one fajne laski są i tez moznaby odpuscic - bo przeciez tapeta to tandeta
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Ajjjc WęCa no co ty gadasz ? =P ja tesz chce sie zapisac =D i sie z ciebie capQ niesmieje =p będziemy sobie za rok w namiociku podpląsywać =p buhehehe jusz sobie to wyobrażam....

BuZioki dla Węcórki =p kcbbbm =*
 
Do góry