tanie wybielanie zebow

B

Basia K

Guest
To wcale nie wychodzi tak drogo, ja ostatnio robiłam wybielanie w cenie promocyjnej 100 zł w Łodzi. Gabinet nazywa się Mak-Laser.
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Polecam wizyte u dobrego dentysty i pelna higienizacje jamy ustnej (scaling, piaskowanie, polerowanie) + fluoryzacja. Efekt powalajacy :)
 

kamiliusz

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
42
Punkty reakcji
1
Ja kożystałem z tych pasków co sie na zęby naklepja i się przez chwile w nich chodzi... na mnie działały i efekt był zadowalający, jedynym minusem była spora nadwrażliwoś zębów
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
mogę się zgodzić z tym co zostało wyżej napisane, że pełna higienizacja może sprawić, że nasze zęby będą bielsze. Jak ja poszłam na usuwanie kamienia do Galerii Uśmiechu widać było, że zęby są bielsze. Niby niewiele a efekt duży.
 

Luu

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Pomorskie
Ja używam takiego preparatu jak Biała Perła. W aptece kosztuje około 60 zł, a u mnie działa bardzo dobrze. Poza tym nie podrażnia dziąseł i jest z fluorem.
 

Dana5531

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Środek do wybielania zębów - goo.gl/KCP0aj
ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem nie można tanio wybielić zębów,nie jest to realna sprawa. Tutaj trzeba kilku wizyt w gabinecie stomatologicznym i zająć się tym bardziej profesjonalnie,żadne paski ani pasty nie pomogą na dłuższą metę.
 

Bella80

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z moim poprzednikiem, żadny cudowny specyfik na dłuzsza metę nie da takich efektów, jak wybielanie w gabinecie dentystycznym. Lepiej zapłacić trochę więcej i mieć pewność, ze bedą efekty. Ja swoje zęby powierzylam ekspertom z White & Beauty i nie żałuje.
 
B

bajderman

Guest
Wybielanie to przez zmianę stylu życia. Koniec z fajkami. Raczej koniec z kawą. Za to systematyczne stosowanie pasty ajona, odpowiednie szczotkowanie. Nie mówię, że efekt będzie z dnia na dzień, bo na niego poczekacie, ale przynajmniej będzie trwały.
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
Spróbujcie białej perły, wystarczy ją stosować raz w tygodniu, żeby widac było juz efekty, ale lepiej nie stosować częściej, bo można uwrazliwic zęby.
 

Anielka87

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam PureLite Home. Jest to żel do wybielania nakładkowego (nakładki w zestawie). Zabieg mozna wykonac samodzielnie, bezboleśnie i w bardzo łatwy sposób. Efekt jest świetny (moje zęby wybieliły się o 3 tony). Polecam wszystkim, nawet tym którzy cierpią na nadwrażliwość i boją się wybielania. Biorąc pod uwagę rezultat, cena jest niewysoka - 79 zł. Preparat można kupić w sklepie internetowym na stronie PureLite.
 
B

bajderman

Guest
Żadne zabiegi. Sens ma ajona, systematyczne mycie i ogólna dbałość o zęby. Nie uzyskacie zadowalającego efektu, bez odpowiedniej pasty, ale też zmiany diety. Starajcie się eliminować używki, robić wszystko, aby tylko zęby lepiej wyglądały. W ten sposób dojdziecie do pewnej normalności, ale za nim ona przyjdzie, również musi minąć wiele czasu.
 

plomyczek34

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
po moich przygodach z paskami to już podziękuję, spowodowały u mnie dużą nadwrażliwość..;/ próbowałam białej perły ale tej nowej formuły 5dniowej nie wiem jak w przypadku kuracji 10 dni, dużo palę i piję kawy i po perle zmniejszył się efekt zażółcenia zębów, jak na tą półkę cenową jest ok
przy większej kwocie do wydania to chyba wybielanie w gabinecie jest najlepsze
 

boneti

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
w rossmanie sa dobre pasty so wybielania czy takie nakładki , pomaga
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
Moja kolezanka przed slubem uzywała białej perły. Zęby jej sie wybieliły, Ale jeżeli chodzi o mnie to mni estrasznie po niej bolaly zeby. Bol był nie do wytrzymania
 
S

szyszana

Guest
Tanie nie może być dobre, a jeśli chodzi o wybielanie to np. tutaj - http://idealnyusmiech.pl/Kwestia taka gdzie mieszkacie, to akurat miejscówka w Warszawie i akurat tam to jest realizowane na bardzo wysokim poziomie.
 
Do góry