Tanie Wino - Opinie I Ciekawostki

Buzzed

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczecin
ekskluzywne wino
winoW.jpg
 

Radus

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Heheh tanie wina :D Pic że tak powiem regularnie - nigdy w życiu, ale sporadycznie raz na dłuzszy okres czasu ze znajomymi gdzies na łące, czy w ciemnym rogu na dobrym koncercie - świetna sprawa. Nawet nie chodzi o smak czy na:cenzura:anie sie - świetny jest motyw "flachy pokoju" mini hejnał podaj dalej. A wino - tylko złote grone ;)
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Tanie wino - Siara :) jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma czy tez na co kogo stać xD
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Radus podoba mi sie Twoj post. Dokladnie, przypomialo mi sie jak jeszcze nie mialo sie 18 lat. Byly koncerty, lub festiwale, kazdy chowal sie gdziesz po krzakah i sie pilo takie wina jakby byly czyms wyjatkowym. Potem czlowiek byl bardziej odwazny i sie oswiadczyl dziewczynie, ktora mu sie podobala, a ona oswiadczyny przyjela. I ten pierwszy pocalunek, a ona rzuca tekst, siara Ci z ust leci. :D co bym dal, zeby przezyc to znowu.
 

pejsze

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
205
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Lublin
Hej,

za czasow gimnazjum i liceum spilem pewnie z basen jaboli ;) Zabawki typu Patykiem pisane, Salvador, Komandos, Mamrot, Jabłuszko, Gruszka itp. sa dobre jesli chcemy sie upic tanio, a dobrze i miec z tego dobry ubaw. Ale na dluzsza mete wywiera to straszne skutki dla organizmu, watroba przezywa totalny koszmar.

Ja z perspektywy czasu nie odczuwam zadnych dolegliwosci typu niestrawnosc itp. ale z pewnoscia gdyby takie winka pic regularnie czesto byloby to predzej czy pozniej zauwazalne. Kiedys sie w to bawilem - nie zaluje. Teraz w ogole nie pije alkoholu, pewnie kazdy pewnego dnia dochodzi do wniosku ze tak jest prosciej, taniej, zdrowiej i wygodniej i tak samo zrobi. W kazdym razie tanie winka polecam tylko na pare ciekawych imprez plenerowych, ale radze odstawic czym predzej. Szkoda sobie truc organizm.

Jest to tylko moja opinia i porada, prosze tego nie dementowac tekstami typu "no co ty, czytalem ze tanie winko raz na tydzien mniej szkodzi niz papieros na dzien..." bo takie rzeczy kazdy slyszal, czytal i widzial a to wszystko jedna wielka brednia. Jest niezdrowe i tyle.

Pozdro.
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
Dobra teraz jest tylko Pierwsza Liga i Komandos. Reszta już tak jedzie siarą, że masakra ;p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jeśli mówisz, że Komandos jest okej, a reszta jedzie siarą, to chyba prawdziwej siary dawno nie piłeś. Obecnie Komandos jak dla mnie to jedno z gorszych win. Kiedyś był miodzio, teraz jest gorzki i mów co chcesz, ale on to dopiero siarczyście zajeżdża.
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Preferuję mocną porzeczkę oraz miodowo lipowe. Tani i szybki sposób żeby się nachlać:D
 

xxMaluskaxx

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Tanie wina to dobry sposób by szybko sie na:cenzura:ać kiedy ma sie mało kasy. I wclae nie śa takie złe w smaku. Ale jeśli już je pić to tylko beczułki.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Dobra teraz jest tylko Pierwsza Liga i Komandos. Reszta już tak jedzie siarą, że masakra ;p

AAAA!!! Pierwsza liga, to wino w bydgoszczy znalazlem w sklepie kolo jakiegos schroniska mlodziezowego jakies 200m od dworca PKP. Normalne czad!!! :D bez coli nie dalo sie pic. :D
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Preferuję mocną porzeczkę oraz miodowo lipowe. Tani i szybki sposób żeby się nachlaćbiggrin.gif
miodowo-lipowa to jest nalewka 1l, przynajmniej u mnie, dobry sprzęt "najpierw miodzio potem lipa" jak mawiał mój znajomy :D

ja również lubiłem walnąć porzeczkę, było cos takiego jak "black currant", po prostu pycha, za jedyne 3,40/0,7l

a pamieta ktoś wino 'lenin'?Było to gazowane czerwone wino, waliło w beret konkretnie :D
 

retrix91

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
lubelskie :)
ja też piłem troszke jaboli w swoim zyciu :D Jabłuszko Sandomierskie (okolo 5zł) Gruszka Sandomierska... Wisienki (mniej niż 3 zło 0.7 w butelce,3 wysiepałem i chodziłem:D Lubie TO!! :)).. Wiśnia- BOMBA, Patyk, Pryta (okolo 6zł), Czarna porzeczka, gruszka z Agropolu mmm dawno nie kosztowałem trzeba sbie przypomnieć jak to sie z lekcji zrywalo i w plener na winko szlo :D
 

maciej1412

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Tanie wina są dobre bo są tanie i dobre!!!

Oj Komandos i lipa z miodem to były czasy.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
bez coli nie dalo sie pic.
U nas się na to "poncz" mówi :D Mieszamy wino pół na pół z jakąś tanią, zimną colą i smakuje jak poncz. Znaczy... Podobno smakuje, tak stwierdził jeden mój kumpel i się przyjęło. Szczerze to nikt z nas jeszcze w życiu ponczu nie smakował :D
 
Do góry