Tanie wakacje?

blueblue

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na poczatek witam jako nowy forumowicz.
akurat nigdzie nie jade w te wakacje ale mam w portfelu ok 450zl czy za te kwote jest szansa gdzies pojechac nad jezioro czy cos? interesuje mnie minumum 8dni (wiecie tylko zeby nie bylo ze tylko tydzien bylem heh..) mieszkam w Krakowie ale na az tak dluga mete jak wakacje nie ma co robic pozdrawiam!


a jesli nie na 8 to na ile za te kwote moge gdzies wyjechac?
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Polecam udac sie w Bieszczady na domki, nad Soline ;) tanio i super :) tylko musisz miec ekipe ;) bo tylko wtedy tanio wyjdzie :) sa tez tam schroniska mlodziezowe i tani nocleg ;) wiec polecam ;) i 450zl powinno Ci wystarczyc:)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Mogłaś pojechać na oazę ;) 430 zł za 2 tygodnie. To są tanie wakacje, a jakie osoby można poznać! ;)
 

adasko_86

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Pociągiem nad morze i noclegi pod namiotem powinno wystarczyć, zależy ile browara dziennie zejdzie ;)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Śpiwór pod pachę, konserwa turystyczna do plecaka i łapać stopa na wylotówkę. A jak chcesz wakacji z prawdziwego zdarzenia to radzę te pieniążki wsadzić do świnki skarbonki, w przyszłym roku dołożyć drugie tyle i pojechać z jakimś biurem podróży, np. ok-tours. Polecam Bułgarię, bo nie jest tak drogo, a wrażenia jedyne w swoim rodzaju.
 

madzia1109

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Powiem Ci szczerze, ze ja byłam cały tydzień w górach Pieninach. Za jedyne >UWAGA< 250zł! Fakt, że nie musiałam płacić za nocleg, bo kolega ma domek w górach, ale moim zdaniem to i tak mało, a trzeba przyznać, że nie siedziałam cały czas w domu. Były różne atrakcje :). Znajomi pojechali w Tatry do Zakopanego na 6 dni, koszt około 500zł, za nocleg w jakimś miłym pensjonacie 20zł, jedzenie we własnym zakresie... Da się wyżyć ;)
Trochę pomysłu i za takie pieniądze, moim zdaniem masz ich dużo, da się zorganizować wyjazd, który będzie długo wspominany :)
 
I

impresja_switu

Guest
Generalnie tanie wakacje nie są czymś abstrakcyjnym. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz zorganizować sobie wypoczynek w miarę tani. Ja pochodzę spod gór, więc poradzę ci spakować plecak, podzwoni po paru schroniskach i w drogę;) Jakiś czas temu spotkałam się także z dość nietypową dla mnie formą wypoczynku i przeżycia niezapomnianych wakacji - wyjazdu na programu Camp America. Organizują takie wyjazdy, na których można poznać język, kulturę USA, spotka wielu ciekawych ludzi... Chyba największym plusem dla mnie jest tu bardzo niska cena. Można wręcz powiedzie, że niejednokrotnie nasze wakacje w Polsce są droższe. Można się nad tym zastanowić:)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
jeżeli mieszkasz w Krakowie, to chyba faktycznie najelpszym pomysłem jest wyjazd w góry, jeżeli się dobrze poszuka, to można znaleźć schroniska w całkiem przyzwoitych cenach, zawsze też można wyjechać gdzieś ze znajomymi pod namioty, jeżeli dobrze się zaplanuje wydatki, to przy takim wyjeździe wyda się góra 300 zł
 

denka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja w zeszłym roku byłam na fajnych wakacjach z biura ok-tours.com.pl. Na prawdę warto im zaufać :) Osobiście nie polecam all inclusive - wyjeżdżając zawszeb biorę standardową ofertę i zawsze mi to starczało, ale dla osób ceniących sobie max komfort all inclusive będzie idealne. Poza tym polecam oferty typu last minute, nie warto przepłacać rezerwując miesiąc wcześniej!
pozdrawiam
 
A

ann han

Guest
Pewnie, że istnieje coś takiego jak tanie wakacje. Najlepiej zabrać namiot i przyjaciół, wybrać miejsce:) tyle wystarczy, a co do miejsca to już wszystko zależy od tego, co lubisz:)Jeśli lubisz góry polecam Bieszczady jest tam rewelacyjnie:) Nie ma tam zbyt wysokich szczytów, ale warto pojechać w Bieszczady, żeby zobaczyć piękne połoniny:) polecam gorąco wszystkim:)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że są tanie wakacje! Potrafią być tak tanie, że nawet nie zdajesz sobie sprawy ;) Autostop - genialby sposób podróżowania i poznawania ludzi i darmowy - 0 zł. Noclegi też mogą być darmowe, wystarczy założyć sobie konto na couchsurfing.com albo hospitality.org - sprawdzone, bezpieczne, zrzesza mnóstwo osób z całego świata i darmowe - 0zł. do tej pory nie wydałeś nic a już gdzieś pojechałeś i się przespałeś do tego poznałaś świetnych ludzi i przeżyłeś wspaniałą przygodę! podróże są dla wszystkich, trzeba tylko chcieć. A jeśli kogoś przeraża taka forma spędzania urlopu (autostop i spanie u obcych ludzi) można poszukać jakiś ofert last minute. Też da się tanio: tunezja za 790 zł Trzeba szukać, trzeba chcieć, trzeba mieć odwagę spełniać marzenia!
 
Do góry