tanie loty na weekend

Remuald

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja bym zerknął na mojeloty.pl/tanie-loty-do-krajow/anglia/ jest wyszukiwarka tanich lotów ;) Od razu opis może Cie zachęcić do odwiedzenia akurat Anglii :D
 

janina35

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Nie tylko loty sa tanie, ja sie ostatnio wybrałam na weekend z drugą połówką, z tym że po kraju, to jak sobie trzy tygodnie temu zarezerwowaliśmy przejazdy na pociąg, to np. za bitel w przewozach regionalnych zapłaciliśmy 10 zł za dwoje. Samoloty wiadomo, szybciej i wygodniej, ale też się trzeba naczekać w kolejkach a w samolocie ciasno.
 

elen88

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
sama często wybieram się gdzieś na weekendy i bilety zazwyczaj rezerwuję na jednym sprawdzonym portalu, na centerfly.pl, tam możesz sobie porównać ceny kilku linii, bez wielkiego szukania, bo inni robią to za ciebie :) teraz szukam czegoś na krótkie wakacje w lipcu, może Grecja?
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
janina35 napisał:
Nie tylko loty sa tanie, ja sie ostatnio wybrałam na weekend z drugą połówką, z tym że po kraju, to jak sobie trzy tygodnie temu zarezerwowaliśmy przejazdy na pociąg, to np. za bitel w przewozach regionalnych zapłaciliśmy 10 zł za dwoje. Samoloty wiadomo, szybciej i wygodniej, ale też się trzeba naczekać w kolejkach a w samolocie ciasno.
W pociągu to przynajmniej powyglądasz przez okno i podziwiasz widoki. Czasami jest tłoczno, zwłaszcza w wakacje, bo jest dużo promocji, ale jak się właśnie wcześniej kupi bilety i wybiera te mniej oblegane terminy to można fajnie spędzić czas.
 
Do góry