Tanie gry Steam (gifts) Allegro

hooma

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam.​

Do zaoferowania mam w niskich cenach gry w postaci giftu (prezent steam).​

W tej formie gry elektroniczne są pewniejsze niż klucze z Allegro, które mogą poporstu nie działać lub zostaną szybko zbanowane jeśli pochodzą z niewiadomego źródła.​

Jeśli są chętni na zakup, wystawiam prostą aukcję na Allegro.pl bowiem jest sprawny i bezpieczny sposób transakcji dla obojga (posiadam 100% pozytywów).​

Obecnie oferuję:

Brutal Legend (premiera 26.02.2013) - gra doda się do Twojej biblioteki, ale z racji ustalonej daty premiery, będziesz mógł ją ściągnąć od daty podanej wcześniej.​

57953393941286034616.jpg

CENA:​

Tylko 39zł

Cena konkurencyjna. Wszystko legalnie. Gra do aktywacji nie potrzebuje serwerów proxy i innych badziewi!


Pisz na gg 10683401


p.s. spytasz dlaczego od razu nie wystawiam aukcji? Z 2óch powodów : nie wiem jakie będzie zainteresowanie; drugi - pracuję na delegacji i nie mam stale dostępu do sieci (co najwyżej wieczorem) i wtedy mogę wystawić szybką aukcję dla Ciebie i od razu po wpłacie mogę dokonać wysyłki gry na Twoje konto steam.

Pytaj śmiało o inne gry, być może posiadam lub mogę nabyć także w okazyjnej cenie.​
 
L

lukis464

Guest
NOKIA C5-00 167 ZŁ!! OKAZJA! !
http://allegro.pl/nokia-c5-00-szary-caly-komplet-zobacz-najtaniej-i3061948397.html
 
Do góry