Tanie firmy kurierskie

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Cześć,
Odkąd przeprowadziłam się na studia, moja mama często przesyła mi paczki, głównie z domowym jedzeniem. Dzięki temu mogę zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jednak wysyłanie kurierem wychodzi trochę drogo i szukam tańszej alternatywy.
Może zasugerujecie mi jakieś rozwiązanie, które mogłabym polecić mamie.
 
K

Kruczy

Guest
Witam
Wiesz co ja mam firmę handlowo-wysyłkową i od jakiegoś czasu. W momencie gdy nie wyrabiamy się z terminami korzystamy z usług wysyłajtaniej. Jest tanio ( jak sama nazwa wskazuje), a dodatkowo mamy komfort bycia obsługiwanym przez firmy kurierskie o dobrej renomie na rynku.
Myślę, że Twoja mama może zaoszczędzić w ten sposób.
 

KarolaZ

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
Właśnie,
Bo to są brokerzy usług kurierskich: między innymi wysyłajtaniej. Warto zapoznać się z ofertą takich firm, bo zazwyczaj można sporo zaoszczędzić. Rodzice też wysyłają mi różne graty czasem. Mama umawia się z kurierem na konkretną godzinę, nigdzie nie musi wychodzić, męczyć się... Jest to dużo wygodniejsze i tańsze.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
A jaki będzie koszt np. paczki, która waży plus minus dziesięć kilogramów. Znając cennik będę mogła sobie porównać oferty i przeliczyć co się bardziej opłaca.
 
K

Kruczy

Guest
Zajrzyj sobie po prostu na ich stronę internetową i sama sprawdź ceny. Także przejrzyj sobie, a jak się zdecydujesz to wystarczy się zarejestrować i wypełnić formularz.
 
Do góry