Tani nocleg WARSZAWA!

Edith Jubre

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
maximum napisał:
Dla naprawdę nie mających funduszy polecam akademiki - bardzo tanio, standard... jak to akademiki :D ale czysto jest
Ja z kolei korzystam zawsze z wyszukiwarek. Jeszcze mi się nie zdarzyło źle trafić. Ostatnio korzystałam z fajnenoce.pl, bo jest wytargetowana typowo w kilka ważniejszych miast w Polsce i wyniki są trafniejsze. Zresztą, co kto lubi. I w akademiku może być fajnie ;)
 

Marek890

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja bym Ci polecił RestHotel jest to pod Warszawą ale się opłaca:) a warunki są fantastyczne.
 
B

bajderman

Guest
Byłem w Rest w te wakacje, po powrocie z wakacji - zostaliśmy na jendą noc, bardzo blisko lotniska, standard na miejscu super. A prawdziwą przyjemnością było dla nas przejście z egipskiej kuchni, na rewelacyjną kuchnię polską ;-)
 

karenka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź.
Forumowicz01, jak jedziesz z rodzinką, to polecam Ci Apartamenty Magnolie na Ryżowej. Będziecie mieć jak w domu – własny apartament z łazienką, czystą pościelą i kuchnią, a gdyby się wam nie chciało samym gotować, możecie wykupić posiłki na miejscu. Fajna sprawa te apartamenty, i niedrogo. Moim zdaniem to lepszy wybór niż hotel (za drogi) czy schronisko (za duży tłok i nieprzewidywalność, brak prywatności).
 
K

Kaja Metrowska

Guest
My z mężem kiedy podróżujemy do Warszawy wolimy zdecydowanie wynająć sobie osobne mieszkanie. Od pewnego czasu właśnie tak robimy i naprawdę nie jest trudno znaleźć fajną kwaterę w centrum w cenie niewiele wyższej niż noclegi w hostelach. Standard za to o wiele wyższy.
Znaleźliśmy dość tanie kwaterki tutaj: http://www.dwienoce.pl/
- serwisów jest kilka niemniej ten najbardziej przypadł mi i mężowi do gustu.
Co do mieszkania - jakiś miesiąc temu odwiedziliśmy Wawę i zdecydowaliśmy się na niewielką kawalerkę. Standard bardzo dobry, całe mieszkanie nowe, miłe Zresztą poniżej możecie sobie zobaczyć zdjęcie salonu:
3210_Graniczna_o_z0.jpg
 

antek02

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja zawsze wybieram hostele - tanio, warunki może nie są idealne, ale da się przeżyć przez krótki okres czasu, niestety przy dłuższych wyjazdach nie zdają egzaminu.
 

Anulka00

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
17
Punkty reakcji
2
forumowicz01 napisał:
Witajcie forumowicze, poszukuje tanich noclegów w Warszawie, czy zna ktoś jakieś namiary ??
Jeżeli szukasz taniego hotelu w Warszawie, to polecam Hotel Felix ( bwfelix.pl)

Przy rezerwacji przed terminem pokój 2-osobowy z łazienką kosztuje od 136zł.
Jak na Warszawę to cena jest naprawdę rewelacyjna.

Pokoje są wygodne i dobrze wyposażone. Można dokupić śniadania lub zjeść
obiad w hotelowej restauracji.
 

Grayna Sosnowska

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
W ten weekend wybieram się z paczką znajomych do Warszawy. Jaki możecie mi polecić tani nocleg? Najlepiej coś w centrum choć nie musi być ścisłe centrum.
 

Anna Mazur

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
GraziaS napisał:
W ten weekend wybieram się z paczką znajomych do Warszawy. Jaki możecie mi polecić tani nocleg? Najlepiej coś w centrum choć nie musi być ścisłe centrum.
Poszukaj jakieś hostele (jeśli zależy Ci na niskiej cenie) - na Google jest tego od groma! Są też takie w centrum.
 

Rafa Kozanowski

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Może się już nie przyda, ale ja ze swojej strony polecam apartamenty Anton Center - centrum i niskie ceny jak na Warszawę.
 

Kamil Tocicki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Rafiiis napisał:
Może się już nie przyda, ale ja ze swojej strony polecam apartamenty Anton Center - centrum i niskie ceny jak na Warszawę.
A możesz coś więcej napisać na ten temat? Jakie ceny, ile osób itd. Szukasz czegoś sprawdzonego na 4 dni.
 

fiona83

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
W Warszawie na Ochocie, jest taki Camping Majawa, można pod namiot, do domku (taki letniskowy) male tez sa pokoje w hotelu) z tego co słyszałama to bardzo tanio.
 

Kamil Tocicki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja ze swojej strony też mogę polecić Anton Center - często tam właśnie śpi moja rodzina kiedy do mnie przyjeżdża, a ja nie mam tyle miejsca by wszystkich przenocować. Dobra cena, świetna lokalizacja i odpowiedni standard.
 
K

KamilKA01

Guest
Wydaje mi się, że w Warszawie i okolicach najlepiej wypada Hotel Rest (Mory k/Warszawy, ul. Poznańska)

Pokoje bardzo ładne, duża ilość do wyboru, hotel zadbany, jedzenie bardzo dobre. Przede wszystkim w cenie noclegu można korzystać z całego SPA w hotelu co dla mnie jest świetnym udogodnieniem, bo normalnie takie SPA kosztuje sporo pieniedzy.
 

Antoni Berendt

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja ze swojej strony polecam Anotn Center. Mają bardzo ładne apartamenty i jak dla mnie idealna lokalizacja.
 
B

bajderman

Guest
kamilka - byliśmy tam na konferencji. Na pewno duże wrażenie robi standard na miejscu, wszystko jest faktycznie dopracowane, centrum odnowy również robi wrażenie. W sumie patrząc na zakres oferty trudno uwierzyć, że to tylko dwie gwiazdki, a tak na prawdę - jaka to dla mnie różnica?
 

Benita_Banczyk

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z tym, w Hostelu można się nieźle namęczyć... ;/ Ja wolę zapłacić trochę więcej niż za hotel i czuć się jak w swoim mieszkaniu. Zawsze nocuje w tych apartamentach ze strony klubturysty , nie moge wkleić linku ale można tam zajrzeć. są w rozsądnej cenie i maja naprawdę wysoki standard. A co najważniejsze w samym centrum Warszawy.
 
B

bajderman

Guest
Hotel Rest - porównaj sobie standard, jednak w tej okolicy za takie pieniądze na coś podobnego nie ma najmniejszych szans. Mają centrum odnowy w cenie pokoju i w zasadzie wszystko jest dopracowane. Zdecydowanie polecam miejsce, tym bardziej jeśli zależy wam na zapłaceniu za całość rozsądnej kwoty.
 
Do góry