Tani nocleg WARSZAWA!

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Ja kilka razy nocowałam w hotelu pod Warszawą euromotel.com.pl. Mają dobre warunki, miłą obsługę i, co mnie najbardziej przekonało, zniżki weekendowe, więc jadąc tam na dwie noce dużo nie zapłacimy. No i hotel nie jest położony na jakimś odludziu tylko na skrzyżowaniu szlaków Góra Kalwaria-Piaseczno-Konstancin, więc jest dobrze skomunikowany. A, i ma wifi :)
 

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
Znam bardzo dobry, ale jest raczej wyższy standard (5 gwiazdek), więc ewentualnie jakby takiego czegoś ktos szukał to mogę na PW ;)
 
K

Kamil Brz

Guest
Powiem Wam,że jeśli jedziecie większą grupą to czasami o wiele bardziej opłacalne będzie wynajęcie nie pokojów w hotelu ale osobnego mieszkania. Cena całego mieszkania jest trochę wyższa ale jeśli podzieli się to na kilka osób to wychodzi o wiele taniej oraz wygodniej. Macie większą przestrzeń . Dostęp do kuchni.
 
N

natulka123

Guest
Akurat się z tym nie zgodzę, ponieważ im większa grupa tym są lepsze ceny za nocleg. Wynajęcie apartamentu w takiej dobrej lokalizacji jaką ma eMKa hostel bardzo mocno może nadwyrężyć portfel, także jeśli ktoś szuka oszczędności to lepiej mimo wszystko wybrać hostel.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Hotel nazywa się Holiday Park, jest ba Bielanach. Bardzo wysoki standard, świetne warunki, najlepiej zerknijcie sobie na filmik pokazujący całą ofertę. Duży plus za lokalizację, ale pozytywne znaczenie mają również otoczenie, standard - tutaj lokalizacja jest zabójcza, bo miejsce znajduje się kilka minut drogi od starego miasta.
 
N

Noc666

Guest
Hotel Holiday Park - ja miałam przyjemność raz w nim nocować i jestem zachwycona! Wystrój przepiękny, wszyscy mili i do tego takie eleganckie pokoje. Byliśmy też u nich na kolacji - jedzenie super, wszystko mi smakowało! Bardzo polecam, idealne miejsce na romantyczny wieczór we dwoje!
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Również byliśmy w Holiday Park - na pewno jeden z ciekawszych hoteli w stolicy. Uwagę zwraca jakość wyposażenia, ogólnie styl, bo tam wszystko jest dopieszczone. Optymalnie iść tam nawet na kolację, żeby to zobaczyć i spróbować kuchni. Raz byliśmy tam gośćmi weselnymi, ale ogólnie naprawdę nie ma się czego czepiać. Pilnują standardu, jakości na każdym kroki - nasze doświadczenia zdecydowanie są pozytywne.
 

Kawers

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
Bardzo dobrym hotelem jest Klub Sosnowy na ul. Traky Lubelski 40a. Jest tam do dyspozycji cała masa dodatkowych atrakcji, z których można korzystać podczas pobytu. Do tego cały obiekt jest położony w bardzo dogodnej lokalizacji, a spędzanie tam czasu jest czymś bardzo przyjemnym. Na ich stronie można poczytać o wiele więcej, więc zapraszam jeśli ktoś byłby zainteresowany spędzeniem tam kilku dni ;)
 

Janusz56

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Lepiej nie przepłacać, tylko skorzystać z tańszego noclegu w podwarszawskiej miejscowości z wygodnym dojazdem do stolicy, jak np. Nowy Dwór Mazowiecki, polecam noclegownię noclegiuanety.pl bardzo komfortowe miejsce, pełne udogodnień i luksusów nawet dla wymagających gości, warto zapoznać się z ich ofertą, często tam sypiam przed wylotami w podróże biznesowe i wakacyjne z rodziną.
 

Renkao

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Na Marszałkowskiej są apartamenty Solatium Booking, możesz sobie poszukac w necie zdjęc i ceny. Ale wychodzi to taniej niż jakiś hotel w Warszawie.
 

kartod

Zbanowany
Dołączył
19 Kwiecień 2018
Posty
24
Punkty reakcji
0
A czy ktoś nocował może w apartamentach YesApartments? Z tego co widziałam na ich stronie na zdjęciach to wszystko wygląda na bardzi czyste i schludne. Lokalizacja też ok. Ale mimo wszystko dobrze jak ktoś wypowie się kto już tam był :)
 
Do góry