Tampon Czy Podpaska?

Twoja ochrona podczas okresu

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Przestań, przestań! Tampony to mega komfort. Trzeba po prostu zmieniać częściej i wystarczy, że na noc będziesz zakładała podpaski i wszystko będzie git.
Na początku zawsze boli i ciężko jest włożyć. Ja zanim się nauczyłam zmarnowałam pół paczki tamponow aż się udało. I teraz nie wyobrażam sobie okresu bez tamponów.
 

Hania_Małpa

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A ja właśnie miałam :| Ciągle czułam jakby coś 'nienaturalnego' było we mnie.

Ale po parunastu (!) próbach udało się i jak dotąd nie mam jakiś wyjątkowych problemów z używaniem tamponów.
 

Czarna008

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja tam używam podpasek ;P bo ??
bo poprostu jakoś boje sie tampona . juz kilka razy próbowałam ale bezskutecznie strach zwycieża.
ale wydaje mi się ze tampony sa bardziej wygodne niz podpaski ;)
 

afadro

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Nie potrafię przekonać się do tamponów, uwierają mnie. Lubię podpaski najlepiej zapachowe.
 

leokadia0006

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
a ja boję się tamponow, a właściwie chorób nimi spowodowanych. W szczególnosci tss

MYŚLE ZE CZASEM MOZNA UŻYĆ ALE TYLKO OD CZASU DO CZASU
 

leokadia0006

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
TAMPONY SA OK ALE MOGĄ SPOWODOWAĆ MIKROOWRZODZENIA POCHWY I WOGOLE JEST W NICH CHEMIA. MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ WYMYŚLI TAKIE KTORE BĘDĄ OBOJETNE DLA ZDROWIA .
 

kamila883

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
175
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
pomorskie
ja kiedyś tez się bałam używac tamponów lecz po namowie koleżanki spróbowałam i teraz nie wyobrażam sobie okresu bez tamponów. Jest to duży komfort i wygoda . Niektóre z was piszą że ich uwiera itd, tampon trzeba głęboko i odpowiednio włożyć i wtedy sie go wcale nie czuje :)
 

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
KatoCity
już nigdy podpasek.
Przez pierwszy rok używałam ich i to uczucie jest straszne. I są takie nie higieniczne.
Tampony są wygodne i nie ma mowy żeby ktoś je zauważył.
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
TAMPONY SA OK ALE MOGĄ SPOWODOWAĆ MIKROOWRZODZENIA POCHWY I WOGOLE JEST W NICH CHEMIA.
a w podpaskach nie ma? :D
a w kosmetykach, antyperspirantach, mydlach itp. nie ma chemii? jest, i co? nie używasz?

a tak swoją drogą to podpaski też mogą powodować odparzenia/choroby, i wcale nie tak rzadko w stosunku do tamponów. i to ohydne uczucie, kiedy coś z Ciebie 'cieknie'... ble :p
 

martita03

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mam problem, ze pomimo tego że stosuje tabletki anty to i tak mam bardzo obfite krawienia i chyba nic mi na to nie pomoże bo jak lekarz powiedział jest to związane z wielkością macicy. Na ogół używam tylko podpasek a tamponów używam w sytuacjach awaryjnych kiedy nie mam za bardzo możliwości zmiany podpaski.
 

Pacia_

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Pomorze.
Moim problemem jest to że mam wrażenie, że czuję sznureczek w sobie. Tak dziwnie się z tym czuje,powoduje to u mnie duży dyskomfort, a tampon mam wprowadzony tak głęboko, jak tylko się da.
Dziwne jest też to, że czuję, jakby mi przeciekał, choć dopiero co go zaaplikowałam...
Ma ktoś podobne uczucia? Poradźcie mi...
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Ja również wybieram tampony. Zdecydowanie! Jeśli się go dobrze włoży, nie ma mowy o tym, że go czuć. Ja dwóch nie czułam... (o tym może kiedy indziej opowiem :D).
Pacia_ napisał:
Moim problemem jest to że mam wrażenie, że czuję sznureczek w sobie.
A od kiedy używasz tamponów? Ja z początku też tak miałam - czułam ten sznurek. Po nabyciu wprawy, doszłam do wniosku, że to tylko wrażenie. ;)
 

Irulana

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
tylko TAMPONY. Używam od jakichś dwóch lat, i nie wyobrażam sobie założyć podpaski! chyba że w nadzwyczajnych okolicznościach, np jak musze od kogoś pożyczyć :) Tampony to wygoda i higiena :D
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
tampony. od.. tygodnia? :D
ale ciesze sie ze sie przekonalam do nich. z mala pomoca, no ale. ;d
sa o wiele bardziej wygodne.
 

polkaka

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
61
Punkty reakcji
4
Miasto
Polska-wrc
podpaski...
kiedyś próbowałam używać tampony ale po włożeniu czułam się niekomfortowo
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Od dłuższego okresu czasu nie mogę przeżyć bez tamponów. Cud nad cudami, a i wygodne to. I o ile bardziej komfortowe.!
 
Do góry