Talent, z którym nie wiadomo co zrobić :)

limka77

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich serdecznie! :)
Czy ktoś z Was posiada jakiś niezwykły talent, z ktorym tak naprawde nie wie co zrobić? Wydaje się być to dziwne, ale ja mam nieodpartą ochotę podzielić się czymś, co od wielu lat intryguje ludzi, ktorzy mnie otaczają. Własciwie to ONI mnie ciągle namawiają, ze powinnam coś z tym zrobić, gdzieś to pokazać...ale ja kompletnie nie mam pojęcia, kto mógłby się zainteresować czymś podobnym :)
Otóż..przejde do meritum, aby nie zanudzać :)
Posiadam zdolność, dzięki ktorej potrafię pisać dwiema rękami w obie strony. Tzn prawa ręka pisze normalnie, ale lewa idzie odbiciem z lustra. Potrafię pisac obiemi ręakmi w dwie strony bez żadnego skupienia. Mój charakter pisma w obu rękach jest identyczny bez znaczenia w którą stronę pisany. Oczywiście pismo, napisane w lewą stronę można odczytać tylko w lustrze. Ten talent , czy jak to zwał..posiadam , mozna powiedzieć od urodzenia, choć jak wiemy nie można pisac od pierwszych dni życia;) Odkryłam to jeszcze w szkole podstawowej i do dzisiaj nie mam pojęcia jak można to wykorzystać.
Drodzy forumowicze, może ktoś z Was wie..zna jakąś stronę, adres..cokolwiek, gdzie można się tym podzielić lub dobrze to "sprzedać" ;)

Pozdrawiam
limka;)
 

choczaj

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hehe..fajna sprawa..ja bym na sprawdzianie wykorzystał bo babki z polskiego nie lubię :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
no ciekawe... nie mam pojęcia co z tym możesz zrobić, ale z tego co pamiętam, to właśnie w taki sposób pisał da Vinci :p
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
kiedys widzialem w tv faceta ktory potrafil mowic wspak :p ja na prawde jestem ciekaw skad sie biora takie zdolnosci.
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
heh ja w podstawówce trochę pisałam odbiciem lustrzanym xP nieświadomie xP teraz mi to przychodzi trudniej xP

Ale mówiono mi że tak pisał da Vinci, Einstein a do tego podobno... dzieci z autyzmem często w ten sposób piszą xP

jak to wykorzystać nie wiem... :)

Pozdrawiam jak coś wymyślisz to napisz :D
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Bardzo ciekawy talent, można pozazdrościć ;) Tylko większą sztuką jest umiejętne go wykorzystanie, żeby nie poszedłw niepamięć.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
napisz książke odbiciem lustrzanym :D ale wiesz, fajnie tak ;) nigdy nie słyszałam o takim przypadku
 

limka77

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
No wlasnie ...a moze ja autystyczna jestem..??;) Słyszałam o tym, czytałam..o da Vinci tez....
Dawno, dawno temu.. pisalam listy w ten sposób do mojego chłopaka....a pierwszy list otrzymał ode mnie razem z lusterkiem :)
Później na studiach robiłam sobie żarty, pisząc czasem notatki odbiciem z lustra. Była przy tym niezła zabawa, jak mnie kiedyś profesor od programowania strukturalnego poprosił, zebym mu pokazała co ja tam bazgrze w zeszycie..Myslał, ze nie sporządzam notatki, tylko sie bawie.. Jak mu pokazałam zeszyt, i z żartem odwróciłam kartkę do światła, zeby sobie przeczytał, to sie nie odezwał ani slowem..kazał tylko usiąć i przepisac wszystko jak należy...;)
Kiedys znajomy mi powiedział, ze mogłabym pracowac dla wojska , jako planszecistka :D Ponoc tego zawodu uczą się z wielkim trudem, a i tak piszą wyuczone teksty, dla potrzeb pracy..Ja piszę wszsytko, ręką pewną i sprawną i obiema tak samo szybko. Przychodzi mi to tak naturlanie, że nie widac kompletnie róznicy w piśmie prawej ręki i lewej. Szokiem ogromnym było napisanie mojej parafki, ktora jest dość skomplikowana..i każy "zwijas" jest poprostu identyczny. Wiem, że pozostaje mi zadziwiac tylko znajomych...Napisałam o tym, aby ustatysfakcjonowac grono moich bliskich, ktorzy poprostu nie dają mi spokoju, i koniecznie chcieliby, aby ujrzało to światło dzienne. Tylko takie miejsce , jak forum przyszło mi do głowy :)
Dzieki serdecznie za zainteresowanie :))
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
babcia ?!

wybacz. moja babcia posiada dokładnie ta samą umiejętność. ;p
pojęcia zielonego nie mam jak można to wykorzystać.
 
Do góry