Taka Sobie Historia ?

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Wybrałem się dziś do miasta, które znajduje się 30km od mojego miasta/domu.
Jako środek transportu wybrałem autobus :) często z niego kożystam
Poszedłem na przystanek i wsiadłem, kupiłem bilet, dałem 2 kroki do tyłu i stanołem na przejsciu pomiędzy 2 przednimi kołami autobusu. Były jeszcze wolne miejsca ale autobus jedzie z 40minut więc pomyślałem że postoje gdyż starsze osoby pewnie później będą chciały usiaść.
Autobus się zapełniał z każdym następnym przystankiem.
Ja jadąc oparty o jedno z kół autobusu cały czas stałem w jednym miejscu.
w 1/3 drogi wsiadła dziewczyna.
Podobnie jak ja kupiła bilet u kierowcy poczym przeszła kawałek do tyłu i oparła się o drugie przednie koło stojąc do mnie przodem(na przeciwko)
Patrzeliśmy na siebie przez chwilę potem już ani Jej ani Mi nie starczyło hmm odwagi ? troche to głupie patrzeć na kogoś przez cały czas. Wydawało mi się ze nasze oczy błądziły po autobusie by uniknąć spotkania wzrokowego chociaż często do takiego dochodiło. Zdawało mi się ze im byliśmy blizej celu tym bardziej chcieliśmy na siebie patrzeć. Ale to mi się wydawało a co Ona myślała nie wem..
Dziewczyna ta była dość młoda miała 18-20 lat Ja mam 21. Miała bardzo śliczną twarz dzięki charakterystycznej budowie kości policzkowych, piękne niebieskie oczy i długie ciemne blond włoski, była bardzo zadbana.
Po pewnych elementach poznałem ze jest to osoba, która hmmm szanuje pracę ludzką i ludzi, jest oszczędna a zarazem pracowita.
Kiedy wsiadała w autobusie nie było ani pełno ani pusto. Mogła przejść dalej ale dlaczego nie przeszła ?

Jak się domyślacie moje pytanie brzmi ?
Dlaczego wybrała miejsce które nie było dla niej wygodne, na przeciwko mnie w wąskim przejsciu pomiędzy 2 kołami autobusu ?

Czy to było celowe postępowanie czy też był to przpadek...?
Czy wy dziewczyny często tak robicie ?

Pewnie zastanawia was dlaczego się nie odezwałem.. hmm kiedy ona wsiadła było już troszke ludzi. Jestem osobą dość niesmiałą więc się bałem..:( Kiedy wracałem z tamtego miasta kupując bilet u kierowcy widziałem dziewczyne obruconą plecami myślałem że to jest ona. Idąc w jej kierunku chciałem sie do niej odezwać, kiedy doszedłem spostrzegłem się że to nie ona...niestety...)

I jeszcze jedno pytanie...
Stojąc tak na przeciwko siebie i chcąc zacząc z Nią rozmowę jak byście ją rozpoczeli ?

Z góry dzięki za odp :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Moze ja jeszcze spotkasz . Moim zdaniem jezeli widziales ze sie na ciebie patrzy itp to powienienes cos zrobic ;)

Powodzenia

(noś ze soba 100ml wodki na odwage ;) )
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
hehe dobre fez :D dziewczyna stoi naprzeciwko niego w autobusie a on wyjmuje sete z kieszeni, wypija ja i dopiero zaczyna dzialac, jak sobie to wyobrazilam to z pol godziny sie tarzalam po dywanie smiejac sie na caly glos hehe :lol: :D
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
hehe dobre fez dziewczyna stoi naprzeciwko niego w autobusie a on wyjmuje sete z kieszeni, wypija ja i dopiero zaczyna dzialac, jak sobie to wyobrazilam to z pol godziny sie tarzalam po dywanie smiejac sie na caly glos hehe
Komet niezly oczekuje konkretniejszy odp :p
Fez dzieki za wsparcie :)

Moze ja jeszcze spotkasz
bardzo prawdopodobne
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Pewnie wpadłeś dziewczynie w oko, bo bez przyczyny nie patrzyła
by na Ciebie ukradkiem :)

Może ją kiedyś jeszcze spotkasz,
może wtedy podejmiesz jakieś kroki i zagadasz :)
Więcej śmiałości! Więcej śmiałości.. :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Myślę, że miejsce jakie wybrała było przypadkowe, a dopiero kiedy zerkła na Ciebie, wpadłeś jej w oko. Nie znam osób które by zagadały do kogoś napotkanego w autobusie, ale raz byłam światkiem takiego zdazenia. Chłopak i dziewczyna wyglądali może na 25 lat, stali obok Siebie i chłopak do niej zagadał gdzie jedzie, a później zaprosił do restauracji na cherbatę i ona się zgodiła. Kiedy wysiedli wydawało się jakby znali się od zawszę, bo byli tak zagadani, że jeden drugiemu nie dawał dokończyć zdania :)
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
eh napisze to tak podobasz sie jej i lepiej zacznij dzialac zanim jej sie znudzi dzialaj dzialaj a z ta seta to dobre :D taa patrzysz a ona pol litra wyciaga z usmieszkiem i tekstem "troszq dla odwagi" :lol: ale rozmowa by sie kleila jak nic :D
 

FaNa_SiSTeR

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hm.... fajna historia, ale chyba pospolita dość... moim zdaniem są dwa powody, że się patrzyła...
1. Chyba każdy gdy widzi, że ktoś na niego patrzy, to sam zbyt długo nie potrafi opanować spojrzenia?? Ja bym nie potrafiła :D
2. Wpadłeś jej w oko, a może już wcześniej Cię widziała? spójrz na to :) to by pewnie zadziałało, ale trzeba role odwrócić, no i nie być nieśmiałym... http://www.maxior.pl/?p=index&id=29281&18
no ale co Ci szkodzi? pozdrawiam:)
 

Konar

Kwezal.pl
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
30

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
a ja sobie bym pomyślał
"Jezu jak mozna miec tak krzywy ryj, a do tego napewno miast mnie gdzies zaprosic albo chociaz zagadac to poleci do domu zwali kite i zapyta sie ludzi w internecie co powinien zrobic, a tu lipa, bo ja tylko raz jestem bo wi zmutowanego 3 cycka wycinali, no ale nie podzi sie rodzą sie tacy ludzie i koniec""

kolo mozesz sie obrazic ale to pytanie jest conajmniej debilne, widzi Ci sie panna a Ty sie pytasz ludzi którzy nigdy jej nie widzieli co masz zrobić, mnie moze sie podobać kobitka z widłami który gnój przewala, a na forum mi powiedzą
"ooo śmierdząca sprawa. zostaw ją w spokoju"
chłopie pewnego dnia usiądziesz i sobie powiesz
"kurde całe życie mi mignęlo bo albo byłem za nieśmiały albo wolałem sie zapytać na forum"
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
mogl bys sie udac niby po bilet do kierowcy albo jak zauwazysz ze wchodzi odrazu lyknac... Ja z ta wodka nie zartowalem .
Dawno temu tez bylem niesmialy i umowilem sie z super ladna dziewczyna . strasznie sie balem i denerwowalem wiec wypilem sete , i poszedlem...
Mi sie udalo dlaczego tobie mialo by nie pomoc??
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
No sory Faceci, ale jakby tak do mnie podszedł gościu, ok na początq ok, ale do czasu aż bym nie poczuła z jego ust alkoholu, to by mnie zaraz od niego odrzuciło :p
A laska, jeżeli widziała tego chłopaka pierwszy raz na oczy przez tą chwilkę, wątpię, że teraz nie może spać po nocy i non stop o nim myśli, bo ja mam tak często, że widzę fajnego Faceta w autobusie, ale kiedy wysiądę, to więcej myśl o nim mi nie wraca- żyję sobie dalej swoim marnym życiem :)
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
@ Ramzes nie obraz ise ale-> moj komentarz do Twojej wypowiedzi

Hmm W swojej wypowiedzi stwierdzasz ze pytam sie czy ona jest piekna...? czy gdzies wyzej zadalem to pytanie ?

zadalem nastepujace pytania:
Mogła przejść dalej ale dlaczego nie przeszła ?
Czy to było celowe postępowanie czy też był to przpadek...?
Czy wy dziewczyny często tak robicie ?
Stojąc tak na przeciwko siebie i chcąc zacząc z Nią rozmowę jak byście ją rozpoczeli ?

Czy widzisz tu gdzies pytanie" Czy ona byla piekna?"

Nie ma ale napisze Ci chociaz pewnie Cie to nie interesuje hmm tak byla ladna ale to ze byla ladna nie znaczy ze wpadla mi w oko ....
Ja rozruzniam te 2 kwestje Ty najwyrazniej nie... a szkoda

@ INNA HISTORIA
Kiedys jadac wsiadl koles mial z 60 lat. Ze soba mial torebeczke przezroczysta 0.5L i 2 browary w srodku. Kiedy przejechalismy z 6 przystankow piw juz nie bylo. W polowie drogi zacza sie dobierac do 0.5L kiedy bylem juz z 5 minut drogi przed swoim przystankiem zacza spiewac "polska bialo czerwoni POLSKA!!" i tak do mojego przystanku.
Moze i to smieszne ale widac przynajmniej ze prawdziwy patriota ^^

@ co do http://www.maxior.pl/?p=index&id=29281&18 spoko :)
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
kurcze mistrzu chyba nie zrozumialem z tym pytaniem "czy jest piękna??" ja przeczytałem swoją wypowiedz, mówie, może coś dziwnego napisalem, ale no nie, niema nic takiego, moze mnie zle zrozumiales, ale to ja spróbuje to w skrócie i jak krowie na rowie

nie pytaj sie ludzi co masz powiedzieć/zrobić bo to Ty bedziesz mówił i robił, słowa buduje sytuacja a nie to co my sobie wymyslimy wczesniej, i jeszcze sie pytasz co inne dziewczyny wtedy mysla, czemu tak robią, chłopie może myślała że chce jej się klocka spuścić a moze co innego, skąd ktoś może wiedzieć dlaczego tak sie stało

i jak panna włoży Ci ręke w gacie to tez sie bedziesz pytał
"dziewczyny czemu ona to zrobiła??
co mogła sobie myśleć??
myslicie ze chciala zemną wypić kawe??""

jak nie zrozumiałeś teraz to ja już prościej nie umiem
 

GirlNextDoor

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Miasteczko Studenckie
Może stanęła na przeciwko Ciebie bo akurat tam jej było wygodnie, a patrzyła na Ciebie bo stałeś na przeciwko więc nie bardzo miała gdzie się rozglądać. Mogła też być zamyślona: patrzeć i nie widzieć na co. Ja raczej nie mam szacunku do autobusowych podrywaczy, co prawda trafiały mi się w autobusach same ofermy :p

PS skąd wiesz że jest skromna pracowita i ceni pracę ludzką???? Z postawy? czy sposobu kupowania biletu u kierowcy?? :mruga:
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
hehe nie odpowiem Ci Girl bo wyszlo by ze jestem materialista... a niechce zeby tak wyszlo bo tak nie jest...
Co do Ciebie Ramzes...
Czy dziecko powinno pytac czy moze dotkna czerwonych zeliwnych drzwiczek ? moze lepiej powinno dotknac a nie pytac...?
Hmm czy to nie podstawa kazdej przyjazni jest rozmowa ?
Czy warto krytykowac propozycje pisu ? ich dzialania ? przecierz zrobia co beda chcieli ?
Czy warto wogole cos pisac przecierz to nic nie zmieni...

hmm btw: Jakos pytalem pare donrych kumpeli i takich problemow nie mialy wogole to ciekawy temat do rozmow....

ale wiesz co po Tobie Ramzes wywnioskowalem ze sie nadajesz do dzialu erotyka. Tam sobie mozesz pisac posty o tresci po co co gadac ,lepiej wsadzic reke pod bluzke to sciagnac tamto sciagnac i jazda... eh ta mi sie wydaje ze taki typ czlowieka remrezentujesz.

i jeszcze jedno jedyne slowa madre w twojej wypowiedzi to "slowa buduje sytuacje" ale po dalszej jej tresci mozna sie domyslec ze jestes takim typem czlowieka jak napisalem wyzej...

Kiedy patrzysz na ladna dziewczyne myslisz tylko o tym ze" że chce jej się klocka spuścić"

Twoje wpowiedzi przesycone sa erotyzmem
Musial bym poczytac kilka twoich postow i porownan ale na mysl nasowa mi sie slowo "sexmaniac"
Jesli sie myle w co przestaje watpic z kazdym nastepnym postem to sorry.

btw dalej Twoich postow czytal nie bede, szkoda mojego czasu wiec sie nie wysilaj.

http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=17176
nie no ostatnie zdanie twojego posta to naprawde fachowa porada...
Juz wczesniej mi sie nasunelo ale zdaje mi sie koncentrujesz sie tylko na przyjemnosci fizycznej hmm a gdzie w twoich wypowiedziach jes dusza umysl czlowieka ? chyba zgubiles gdzies po drodze...

http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...16571&st=20
Ok teraz nie mam watpliwosci hehe
Ramze$ = sexmaniac...
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
mmysle ze gdybys zagadal mialbys 100% szans na jakies spotkanie we dwoje z racji ze piszesz calkiem madrze :D . A poza tym sam jestem niesmialy wiec wiem co czules w tej sytuacji

Proponuje isc na zywiol, nie panowac nad emocjami, mowic po prostu. Wiedziec ze gorzej byc nie moze:D po prostu isc przed siebie. deptac chwasty i roze. Bo co Ci zalezy :) jak sie bawic to sie bawic a moze jej juz nigdy nie spotkasz? Mozesz zalowac tylko tego ze do niej niezagadales. Bo niezalowalbys bardziej gdybys zawalil sprawe.
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
Przez to ze nie zagadales, nie wiesz co by bylo "gdyby", i podejrzewam ze jeszcze dlugo cie bedzie nurtowalo to pytanie. Zawsze to lepiej sprobowac ;)
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
Ja dosyć często gdy wylukam jakiegoś boja stram być się bliżej niego np. na dyskotece. Jestem taką panienką, która sama zagaduje chłopaków. Zawsze coś o otoczeniu. W ałtobusie bym zapewne powiedziała "jaki tłok..." A dalej rozmowa sama by się rozwineła. Oczywiście gdyby mój obiekt chciał rozmawiać.

:p
 
Do góry