Tak Mają Faceci

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
niop, ale jej sie nie przetłumaczy że on ją najzwczajniej w świecie olewa... wszyscy już próbowali, bez żadnego rezultatu :/
 

Kamil123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nikąd
Zobaczysz on ja wystawi przeleci ja i znajdzie inna znam podobnych typów


mam tak mało lat a dobrze rozumiem starszych :):)
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
nie zgadzam sie z ta opinia... moze to zmienia sie z wiekiem... ale w któryms momencie kazdy pragnie miec przy sobie druga połowke i nie zwraca uwagi na to czy całujac sie przy kolegach traci na "dumie" .... głupota jest sie tego wstydzic? bo co w ty wstydliwego?? ze kochasz druga osobę i chcesz pokazac o tym całemu swiatu a przede wszystkim własnie tej osobie???

... i już nawet o całowanie nie chodzi. Jako kawaler zauważam takie niby drobiazgi. Małżonka jednego znajomego z pracy, jako, że ma po drodze, wpada na pod koniec dniówki po męża a ten ze wzrokiem jakby komornika zobaczył :mruga:

... zamiast objąć wpół, „cześć kochanie” ... ech ...

Niektórzy z tego wyrastają, inni nie. Jeśli w młodzieńczym wieku, można to przypisać ego, tak u faceta po czterdziestce to już zupełnie nie na miejscu

Chyba mam dejavu ... albo niedawno był taki temat :)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
a mój chłopak wcale nie udaje chłodnego gdy jesteśmy z jego kumplami:) wręcz przeciwnie :) ciągle mnie przytula, trzyma za rękę itd. nie zaobserwowałam do tej pory zadnych zmian w jego zachowaniu gdy jesteśmy ze znajomymi:)

pozdrawiam
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a mój chłopak wcale nie udaje chłodnego gdy jesteśmy z jego kumplami:) wręcz przeciwnie :) ciągle mnie przytula, trzyma za rękę itd. nie zaobserwowałam do tej pory zadnych zmian w jego zachowaniu gdy jesteśmy ze znajomymi:)

pozdrawiam
u mnie jest tak samo .Po prostu mamy szczęście :D
 

mika f

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Wawa a konkretnie ursynow
zakłamany meski swiat pozorów i robienia z siebie maczo... to kiedy jesteście sobą, z dziewczyna czy z kumplami? przed kim udajecie?
 

Kamil123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nikąd
ja nie udaje hehehe



Pszczółka Maja
sobie lata zbiera
sperme gdzieś
po kwiatach
a tam Gucio w tulipanie
czeka sobie na :cenzura:a...
mówi gucio do filipa
ale z Mai to jest ci...
 
Do góry