Tak Fajnie, Ze....

arbusek

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wlkp
Czy wiecie, ze tak fajnie, ze jestescie......? Napewno wiecie... :) :] I ja tez to wiem. :eek:k:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wiemy.
Fajnie, że istnieje forumowisko.
Fajnie, że tu jesteście :)
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
radość w śmietniku :)

kiedyś wyjdzie na światlo dzinne ;]
 

asik1984

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
40
wstałam rano w złym humorze... weszłąm na forum i posmiałam sie troche z niektórych wypowiedzi... od razu mi lepiej ... dzięki :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
powiem tak...kiedys było lepiej. Chyba jeszce przed wakacjami...to leciałam wtedy na forumowisko jak kompa włanczałam ale teraz jest tu troche inaczej...przybyło dużo osób tamci 'starsi' znikneli ale są tez nowi :) Kiedys tu była tez chyba milsza atmosfera...
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
karolina co prawda to prawda... mi sie podobało tamto forum ale teraz tez ujdzie... miałam tu nie wchodzic ale jakos spedzam tu czas ;]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kaczusiaaa tez miałam tu nie wchodzic ale tak jakos dzis nie miałam co robić i wesząłm i się rozpisałam i chyba ju. tu znowu będę codzinnie wchodzić i pisać :)
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Bardzo się cieszę że jesteście :D Wreszcie znalazłem forum ogólnotematyczne z prawdziwego zdarzenia. Faktycznie po zmianie forumowiska było mi trochę smutno ale w końcu ekipa ciągle ta sama się tu kręci i jest spoko :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
kiedys było lepiej na poczatku

Bo bylo mniej ludzi i kazdy znal kazdego, pozatym wiele osob ze starej ekipy niezaglada juz na forum, albo pozakladali swoje wlasne.Teraz przy takiej ilosci ludzi czesto wpanie jakis pokreceniec , narobi szumu i trzeba go usowac a kiedys tego niebylo....
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no właśnie :( wtedy to takw szyscy zyliw wzgodzie jak było tak mało ludzi i wolgle...
 
Do góry