tak bardzo tesknie za nim

slonko000

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
tak strasznie mi brakuje mojego Miśka.tak bardzo bym chciala zeby byl przy mnie a nie ma takiej mozliwosci:(
jak radzicie sobie z tesknota?:(
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Przebywaj wśród ludzi. Nigdy sama, jeśli jesteś w takim stanie. Dużo rozmawiaj.
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Tęsknota jest dobra. Umacnia związek dwojga ludzi. Jak chcesz osłabić działanie tęsknoty to nie myśl o drugiej osobie. Proste
 

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Moja rada, rób coś ze sobą, by myśli o nim nie wracały. I jak ktoś doradził - przebywaj wśród ludzi.

Poza tym na wiosnę ci przejdzie.
 

Mistic...

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2009
Posty
130
Punkty reakcji
28
Wiek
31
Miasto
Mazury ;)
A jak te hobby przypomina nam o tej drugiej osobie? Trudno tak o kimś zapomnieć...
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
taaaa ja tęsknię za moją dziewczyną której teraz nie ma bo ma "wakacje" 4 dniowe. Ale jakoś nie bardzo widzę żeby to odwzajemniała...może się mylę... :/
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Hmm... Ja się udaje, to widzę się z moim chłopakiem dwa razy w miesiącu, więc też mam problemy z tęsknotą. Jak sobie z nią radzę? Po pierwsze nie dajemy sobie o sobie nawzajem zapomnieć - jesteśmy w kontakcie praktycznie cały dzień: wielogodzinne rozmowy sms, telefoniczne, na gg. Dwa: pomaga przyjemne rozmyślanie o tym, co będziemy robić, kiedy znowu spędzimy razem weekend ;) Trzy: znajdź sobie jakieś zajęcie. Dla przykładu zazwyczaj jestem tak pochłonięta nauką, tym, co się dzieje na studiach i moimi własnymi, małymi sprawami, że nie skupiam się aż tak na biadoleniu, że mojego chłopaka nie ma przy mnie. Widzę tylko pozytywy: że niedługo znowu się spotkamy.

Nie wiem, jak on do tego podchodzi (może zechce wypowiedzieć się w tym temacie, ale kto go tam wie), ale myślę, że znalezienie sobie jakiegoś hobby, spędzanie czasu w sposób, który sprawia Ci przyjemność, bardzo pomaga w walce z tęsknotą. I to nieprawda, że jeśli hobby przypomina o drugiej osobie, to może to przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Np.uwielbiam rysować, portretować ludzi. I co? Walnęłam sobie portret Krystiana. Jakoś tak cieplej zrobiło się na duchu. Kocham szycie strojów, a Krisowaty potrzebuje akurat koszuli do stroju historycznego. Szyję mu go, robię to, co sprawia mi przyjemność, a dodatkową radość daje mi to, jak sobie pomyślę, że robię coś dla niego ;)

W każdym razie życzę powodzenia w walce z tęsknotą!
 

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
Mistic... napisał:
A jak te hobby przypomina nam o tej drugiej osobie? Trudno tak o kimś zapomnieć...

Oczywiście. Najlepszym lekarstwem jest czas lub znalezienie sobie nowego obiektu westchnień. Chociaż u mnie czasem jest tak, że myśli o ukochanej działają na mnie pozytywnie (parszywa nadzieja :) ).
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
zajmij swój wolny czas nie zamykaj się w czterech ścian nie wkładaj głowy pod poduchę i nie płacz na świecie jest tyle słońca ze każdy mroczny dzień potrafi rozświetlić. Ciesz się życiem małymi dziećmi bo one maja w sobie tyle radości baw się korzystaj z życia i co najważniejsze nie odcinaj się od ludzi

Pozdrowionka życzę :)
 

klaudia522

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lublin
idz gdzies ze znajomymi, wyszalej sie;) hehe ja zazwyczaj w takich sytuacjach biore moje przyjaciółki i idziemy na zakupy xD
 

zaraza120120

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Szczecina
a jeśli tęsknisz za przyjaciółką tą jedyną najważniejszą? eh ja wpadłam w uzależnienie od niej nawet weekend mnie dobija nie jestem bi ani les. po prostu ja kocham jak siostrę to dla mnie najważniejszy człowiek na tym :cenzura:ym świecie bez niej nie miała bym nic. myślę o niej bez przerwy a wieczorami płacze czy macie sposób jak poradzić sobie z taką tęsknotą ; >
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Jak chcesz osłabić działanie tęsknoty to nie myśl o drugiej osobie. Proste
Jesteś geniuszem. Powinieneś zawodowo udzielać rad, a wtedy na świecie będzie pokój, a wszyscy ludzie będą szczęśliwi i najedzeni.

Mi pomagały seriale. Ale niestety nie ma idealnego lekarstwa na tęsknotę, bo i tak, wcześniej czy później, zostaniemy sami, bez znajomych, telewizji, pasji i ona nas dopadnie.

Kocham szycie strojów, a Krisowaty potrzebuje akurat koszuli do stroju historycznego. Szyję mu go, robię to, co sprawia mi przyjemność, a dodatkową radość daje mi to, jak sobie pomyślę, że robię coś dla niego ;)
Jak za dawnych czasów. Ślicznie.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Tęsknota jest piekna wiedzac ze druga osoba jest gdzies daleko tez teskni bardzo za Toba..:)
Ludzie, Wy chyba nigdy nie tęskniliście. Tęsknota jest niszcząca, jest udręką i daleko jej do bycia piękną. Oczywiście mówię o długotrwałym stanie, a nie o weekendzie bez ukochanego/ukochanej czy kogokolwiek innego za kim tęsknimy.
 

MarianM

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
EBE POLSKA
Zgadzam się, ale ktoś to wczesniej powiedział ze tesknąta buduje zwiazek.. a nie zaraz cos niszczy..
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A jak te hobby przypomina nam o tej drugiej osobie? Trudno tak o kimś zapomnieć...

Mi moje hobby nie przypomina o moim, tylko ja mam tak, ze jak bardzo tesknie to wtedy nawet jak zajme sie swoim hobby, to mimo ze to hobby to nie daje mi przyjemnosci i wciaz i tak mysle o moim. De facto nic to mi nie daje, albo na nauce nie moge sie skupic, doslownie na niczym, bo nie mam ochoty.

Albo jezeli bardzo tesknie za moim to nawet jak jestem w otwarzystwie kolezanki ktora bardzo lubie, to mimo ze rozmawiam z Nia, to i tak nadal mysle o Nim i jestem smutna, zdolowana. przechlapane wiem
 
Do góry