Tajemnice Zaawansowanego Uwodzenia

tylkoniety

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
przystań Abellarda
Ciekawy wywiad z najlepszym wg mnie trenerem uwodzenia w Polsce. Przeczytaj http://www.planetakobiet.com.pl/artykul-1553-pawelwojciechowskitajemnicauwodzenia.htm#1
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
kurde ciekawi mnie co by powiedzial JB :D
swoja droga po przeczytaniu tego wywiadu nie dowiedzialem sie niczego nowego... niczego czego bym nie stosowal :( smutne...
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Jak ktoś chce zastrzyku teorii,to polecam tego pana i jego stronę www (tam dowiesz się wielu serio pożytecznych rzeczy)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Generalnie ten koleś z artykułu nic sensownego nie powiedział, wspomniał o inner game, o tym, że pewność siebie jest ważna, ale nic ponadto. No i do tego super ściema o "ładnych kobietach" i że każdy może taką mieć :) Zapomniał dodać, że w snach ;) Z reguły najlepsze laski dostępne są dla najlepszych naturali, a nie leszczy bawiących się w PUA czy innego typu uwodzicieli.

Co do Feniksa, znany w tym kręgu, w miarę ogarnięty koleś. Widać wyrobił się i teraz sam prowadzi szkołę dla frajerów :D Ciekawe ile kasuje i czy mu się to na serio opłaca. Ludzie z forum lovera mówili, że ogólnie koleś jest ok. Na filmach też dobrze wypada :) Ale niestety to tylko zarys teorii, a jak jest w praktyce tego nie wiem.

J.B
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Generalnie ten koleś z artykułu nic sensownego nie powiedział, wspomniał o inner game, o tym, że pewność siebie jest ważna, ale nic ponadto. No i do tego super ściema o "ładnych kobietach" i że każdy może taką mieć :) Zapomniał dodać, że w snach ;) Z reguły najlepsze laski dostępne są dla najlepszych naturali, a nie leszczy bawiących się w PUA czy innego typu uwodzicieli.

Co do Feniksa, znany w tym kręgu, w miarę ogarnięty koleś. Widać wyrobił się i teraz sam prowadzi szkołę dla frajerów :D Ciekawe ile kasuje i czy mu się to na serio opłaca. Ludzie z forum lovera mówili, że ogólnie koleś jest ok. Na filmach też dobrze wypada :) Ale niestety to tylko zarys teorii, a jak jest w praktyce tego nie wiem.

J.B

Oj jakie to urocze.. Macie wlasna terminologie, specjalne pojecia, jakbyscie bawili sie w pokeballa :) W ogole, to przeczytalem ten wywiad i jesli wszyscy ci wasi senseje tak gadaja, to naprawde tracicie tylko czas, a moze i pieniadze. No naprawde trzeba byc mistrzem uwodzenia, Casanova 21 wieku, zeby moc doradzic, ze najwazniejsza jest pewnosc siebie, usmiech, nie chwalenie sie praca, autem... I do tego mowi, ze trzeba byc kreatywnym i spontanicznym. A myslalem, ze chodzi o to, zeby dzieki takim gosciom i technikom uwodzenia, pozbawic nas kreatywnego myslenia, ktore bywa dla nas zgubne. Bez sensu.. Po co radzic komus jak zaczynac rozmowe, co mowic skoro i tak wszystko ma sie sprowadzic do kreatywnosci i spontanicznosci. No ale wy pewnie wiecie leoiej :)

Poza tym gosciu fajnie wyglada. W tych brazowych kozaczkach na pewno bylby doceniony przez Tomasza Jacykowa. W wiezieniu tez by furore zrobil :)
 

tylkoniety

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
przystań Abellarda
Obejrzałem jeden film feniksa i mi stykło. Gościu gadał przez 10 minut i nic konkretnego nie powiedział, nie odpowiedział nawet na pytanie zawarte w mailu od jakiegoś czytalnika. Napisałem do niego z odpowiedzią na to pytanie, czyli jak dowiedzieć się, czy laska jest ze swoim facetem czy to tylko kolega/przyjaciel/ochroniarz. Odpisał mi że może to i dobre, ale on by się nie chciał wypruć w takiej sytuacji.

Zobaczcie na filmiku jak Feniks prowadzi szkolenie, jest totalnie niespójny, nie wie co powiedzieć i zasłania sobie jaja rękami. I to ma być trener uwodzenia, żal.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
To Ty do niego pisałeś? Jak dla mnie szkoda na czasu na takich samozwańczych "uwodzicieli". Zresztą jak dla mnie wpisywanie sobie w profilu "zawód: ekspert uwodzenia" jest po prostu żenujące i śmieszne zarazem :) Z ciekawości przejrzałem jego stronkę, koleś oszalał, za jakieś śmieszne szkolenia bierze od frajerów po 690 zł, a nawet 2270 zł. I to wszystko żeby usłyszeć banały w stylu, musisz być pewny siebie itd. No i na jego stronce standardowa ściema "możesz mieć każdą" :) albo jeszcze bardziej wesołe "nauczę Ciebie jak uwodzić najładniejsze kobiety i mieć z nimi seks" :D Koleś ma fantazje i wabi frajerów. Marketing rulez :D

J.B
 

tylkoniety

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
przystań Abellarda
To Ty do niego pisałeś?

Cóż, szlag mnie trafił jak posłuchałem tego pierd...lenia w bambus. Mówienie o pewności siebie a nauczenie prawdziwej pewności siebie to dwie różne rzeczy, nie wspominając już o psychice kobiet, ich emocjach, zachowaniach i paru innych rzeczach.

Same techniki, choćby najbardziej zaje... można sobie w buty wsadzić, jeśli się nie ma naturalnych albo wypracowanych podstaw. W Polsce jest jeden gość, który rzeczywiście tego uczy, pokazuje na przykładach z kobietami. Nie będę reklamował, kto zechce znajdzie sobie w google.
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
pieprz.enie. Każdy średnio rozgarnięty facet z jajami jest w stanie dojść do podobnych wniosków. Kurs nie zrobi z ciebie mistrza uwodzenia, nie wyrobi w tobie naturalnych umiejętności, jeśli ich nie masz w genach. Uwierz mi wystarczy być dobrym obserwatorem i umieć wyciągać poprawne wnioski. Kasę, którą miałbyś przeznaczyć na szkolenie zostaw sobie na spotkania z dziewczynami.
 

tylkoniety

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
przystań Abellarda
pieprz.enie. Każdy średnio rozgarnięty facet z jajami jest w stanie dojść do podobnych wniosków. Kurs nie zrobi z ciebie mistrza uwodzenia, nie wyrobi w tobie naturalnych umiejętności, jeśli ich nie masz w genach. Uwierz mi wystarczy być dobrym obserwatorem i umieć wyciągać poprawne wnioski.

Jesteś w błędzie. Z uwodzeniem jest tak samo jak z każdą nową, nabytą umiejętnością taką jak pisanie na klawiaturze komputera czy prowadzenie auta. Gdyby było tak jak napisałeś, to wystarczyłoby tylko pooglądać filmy na temat pilotażu samolotu i wyciągnąć poprawne wnioski. Sorry, ale ja bym z Tobą do samolotu nie wsiadł.

Poza tym, to nie kurs ma z Ciebie zrobić mistrza uwodzenia, ale Ty sam na podstawie tego czego uczysz się na kursie. Widać że albo na żadnym nie byłeś, albo trafiłeś na cieniasa.
 

gearuka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Oj jakie to urocze.. Macie wlasna terminologie, specjalne pojecia, jakbyscie bawili sie w pokeballa :) W ogole, to przeczytalem ten wywiad i jesli wszyscy ci wasi senseje tak gadaja, to naprawde tracicie tylko czas, a moze i pieniadze. No naprawde trzeba byc mistrzem uwodzenia, Casanova 21 wieku, zeby moc doradzic, ze najwazniejsza jest pewnosc siebie, usmiech, nie chwalenie sie praca, autem... I do tego mowi, ze trzeba byc kreatywnym i spontanicznym. A myslalem, ze chodzi o to, zeby dzieki takim gosciom i technikom uwodzenia, pozbawic nas kreatywnego myslenia, ktore bywa dla nas zgubne. Bez sensu.. Po co radzic komus jak zaczynac rozmowe, co mowic skoro i tak wszystko ma sie sprowadzic do kreatywnosci i spontanicznosci. No ale wy pewnie wiecie leoiej :)

Poza tym gosciu fajnie wyglada. W tych brazowych kozaczkach na pewno bylby doceniony przez Tomasza Jacykowa. W wiezieniu tez by furore zrobil :)
Wyjąłeś mi to z ust ;) CI kolesie robią kasę na frajerstwie ludzi którzy myślą, że na prawdę trzeba im rad pajaca traktującego kobiety jak szczyty to zdobycia... to też ludzie, "helooł". Dodatkowo mija się to z celem. Takie kursy pokazują ci "jak wiele musisz się jeszcze nauczyć i jaki niedoświadczony jesteś" przez co nie czujesz się pewny siebie i wracasz do punktu wyjścia, tak bez zbędnego :cenzura:enia mówiąc.
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
Jesteś w błędzie. Z uwodzeniem jest tak samo jak z każdą nową, nabytą umiejętnością taką jak pisanie na klawiaturze komputera czy prowadzenie auta. Gdyby było tak jak napisałeś, to wystarczyłoby tylko pooglądać filmy na temat pilotażu samolotu i wyciągnąć poprawne wnioski. Sorry, ale ja bym z Tobą do samolotu nie wsiadł.

Poza tym, to nie kurs ma z Ciebie zrobić mistrza uwodzenia, ale Ty sam na podstawie tego czego uczysz się na kursie. Widać że albo na żadnym nie byłeś, albo trafiłeś na cieniasa.

czyli twierdzisz, że każdy człowiek ma predyspozycje do nabycia 'każdej nowej umiejętności'? Otóż nie, być może kurs w jakimś tam stopniu wpłynie na psychę kursanta, ale nie oszukujmy się - z cipciaka, który zawsze był cipciakiem nie zrobisz amanta. Co najwyżej jego umiejętności mogą trochę wzrosnąć, ale to już zależy od konkretnej osoby.

Ja nigdy nie byłem na żadnym takim kursie i nie zamierzam wyrzucać kasy na coś, do czego mogę dojść samemu. Okej, może i Ci goście mają dar motywowania, ale naprawdę nie trzeba wydawać tyle kasy, żeby ktoś ci powiedział, że 'możesz ją zdobyć', 'grunt to niezachwiana pewność siebie', i popychał cię na przód na sarge'u (czy jak to się tam mówi), jak ci nogi miękną.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ale należy popatrzeć na to też z innej strony. Robisz to na co masz ochotę? Owszem, opłaty pobierane za takie lekcje są ogromne ale jeśli komuś sprawia przyjemność naturalność wobec kobiet, bycie duszą towarzystwa, brak większych problemów ze znalezieniem ładnej kobiety na noc to dlaczego by mieli tego nie robić? Bo nie wypada?
Jeśli taki styl życia by można nazwać zdobywaniem szczytów to Feniks nie ma problemów ze wspinaczką. Być może troszkę mu uderzyło ego no ale w końcu to samiec ;)
I nie powinno się z góry krytykować czyjegoś stylu życia. Tolerancja panowie.
 

tylkoniety

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
przystań Abellarda
czyli twierdzisz, że każdy człowiek ma predyspozycje do nabycia 'każdej nowej umiejętności'? Otóż nie, być może kurs w jakimś tam stopniu wpłynie na psychę kursanta, ale nie oszukujmy się - z cipciaka, który zawsze był cipciakiem nie zrobisz amanta. Co najwyżej jego umiejętności mogą trochę wzrosnąć, ale to już zależy od konkretnej osoby.

Nie wiem czy każdej nowej umiejętności, nie każda nowa umiejętność mnie interesuje. Nie muszę być np. instruktorem fitness, jakoś mnie to nie kręci. Uważam tylko że nawet z cipciaka można zrobić amanta, pod warunkiem że zajmie się tym ktoś naprawdę dobry i z pasją, a nie dla kasy. A że trudno w to uwierzyć szczególnie tym, którzy nie byli na żadnym takim kursie? Cóż, zapytaj w takim razie tych co byli. I tak znajdzie się grupa osób, która nie uwierzy.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
ja :cenzura:e to sie nazywa nabijanie kasy, nie zle

ja powiem krotko, pisanie mozesz miec kazda, juz samo sobie jest zaklamane, bo to co bedzie sie podobac jednej kobiecie innej bedzie totalnie odrzucac, i niestety zaden czlowiek nie jest stanie grac naturalnie wszystkie role co by mu przypadly.

powiem tak, kazdy szuka kogos na swym poziomie, faceci co maja mniej jaj, szukaja brzydszych kobiet, lub zdesperowane itp. Ci co maja jaja, beda szukac kogos na swym poziomie lub nawet na wyzszym, jak sie uda spoko, jak nie trudno plakac nie ma nad czym.

wiem ze z ci co nie maja jaj, nie nabierza takich pewnosci co ci co maja ja na poczatku, nadrobia pewne rzeczy, ego im sie podniesie ale zawsze beda pomietac swoje kleski

i dla mnie facet nikt nie jest trenerem w tych sprawach, kazdy sam sie uczy co i jak a nie potrzebuje zadnego trenera, tylko odwagi i pozytywnej energii, bo jak bedzie siedziec w domu i pisac jakies durne poradniki to nic z tego nie bedzie mial.

a co do feniksa i wywiadu to zal.pl ogladalem z ciekawosci, raz widzialem chyba tutaj ktos daj link do programu tv jak 2 prezenterki pytaly sie mistrzow uwodzenia o sztuki- nie dosc ze faceci nie potrafili sie dobrze wyslowic to zrobili z siebie posmiewisko, bo wiem ze moze jakies laski na nich leca ale mistrz ma to opanowane do perfekcji i zadna mu nie jest obca a tu sie okazuje ze 2 prezenterki zgasily paru burakow. ciekawe jak ten caly feniks by wyszedl w tym programie podjerzewam ze tez zenujaco jak oni

wystarczy miec oczy szeroko otwarte, czytac sygnaly, podchodzic, zdobywac doswiadczenie i miec z tego zabawe a nie podescie zyc albo nie zyc

tyle od mnie
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
To jest tak jak z nauka jazdy. Jeden kierowca doslownie po godzinie, dwoch umie jezdzic bo ma do tego "zylke", a inny po 100-godzinach dalej bedzie totalnie zagubiony. Takie kursy to wyciaganie kasy, choc jesli komus samo pieprzenie w stylu: badz pewny siebie, kreatywny itd. pomoglo to coz, tylko pogratulowac :)


Nie pamietam gdzie, ale chyba w Newsweeku czytalem o takiej szkole. No i tam jednym z elementow byly cwiczenia praktyczne czyli wyjscie na miasto i podrywanie. Standardowo, na poczatku to jakies :cenzura:y w stylu: ktora godzina, ale potem juz coraz bardziej bezposrednio. Jasne, zawsze mozna samemu tak robic itd. itp. Nie twierdze, ze nie, ale czesto jest tak, ze tym ostatnim ciamajdom, taki niejako mus (w koncu zaplacili za cos grube pieniadze, szkoda ich wyrzucac w bloto) moze mimo wszystko bardziej zmobilizowac do przelamania sie.

Czyli mowiac krotko: podejrzewam, ze na 10 takich kursow, 9 to sciema organizowana przez jakichs tam cwaniaczkow, co popierdziela trzy po trzy i kasiorke zgarna na naiwnosci.
 

Aru

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Wybaczcie, ale ten facet nie jest najlepszy w uwodzeniu. Ba, jest wręcz takim lekkim popychadłem w środowisku uwodzicieli. Najlepszy w Polsce jest niejaki Elvis. Wąskie grono ludzi wie jak on wygląda naprawdę, skąd pochodzi etc.

Facet napisał dosyć obszerny poradnik, można znaleźć go na stronach dla uwodzicieli.

Poza tym Elvis udziela tylko rad w necie, podrywa kobiety bez rozgłosu, nie robi sobie pseudo-zdjęć jak "Pan z bandaną na głowie"...

Zresztą poszukajcie sobie tutaj, to blog Elvisa i taka mała mekka prawdziwych PUA i "PUA wannabe" w Polsce - http://uwodzenie.blox.pl

Przeczytajcie sobie "Sprawdź czy jesteś Misiem" - szokujące, że człowiek sam tego nie zauważa, póki nie przeczyta o tym.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Wybaczcie, ale ten facet nie jest najlepszy w uwodzeniu. Ba, jest wręcz takim lekkim popychadłem w środowisku uwodzicieli. Najlepszy w Polsce jest niejaki Elvis. Wąskie grono ludzi wie jak on wygląda naprawdę, skąd pochodzi etc.

Facet napisał dosyć obszerny poradnik, można znaleźć go na stronach dla uwodzicieli.

Poza tym Elvis udziela tylko rad w necie, podrywa kobiety bez rozgłosu, nie robi sobie pseudo-zdjęć jak "Pan z bandaną na głowie"...

Zresztą poszukajcie sobie tutaj, to blog Elvisa i taka mała mekka prawdziwych PUA i "PUA wannabe" w Polsce - http://uwodzenie.blox.pl

Przeczytajcie sobie "Sprawdź czy jesteś Misiem" - szokujące, że człowiek sam tego nie zauważa, póki nie przeczyta o tym.
to jakas porazka heh nawet nie cyztalem tego bloga bo jak widze haslo artysta podrywu to mi sie smiac chce

nie ma takiego jak artysta podrywu- tylko dobry chwyt marketingowy, ktos to opanowal sobie psychike kobiet i zachowan miedzy ludzkich, niestety niektorzy faceci bardziej przyciagaja a inni mniej. i czytanie takich :cenzura: powoduje mu metlik glowie.

bez sensu te cale PUA kto to te :cenzura: wymyslil?
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Facet powiedział to, co powinno być wiadome, ale podczas podrywu jest zapomniane. Chodzi o to, by być zawsze sobą, więc tutaj się zgodzę. W końcu znalazł się facet, który uważa, że słuchanie kobiety to podstawa. Podoba mi się to, aczkolwiek nic odkrywczego nie powiedział. Podryw to najbanalniejsza rzecz na świecie, trzeba po prostu wiedzieć jak się uśmiechać, ćwiczyć modulację głosu oraz czasami niby przypadkiem dotknąć daną osobę. Na ten temat w zasadzie nie ma po co się długo rozwodzić. A takim "ekspertem" od podrywu może być każdy, nawet ja. W zasadzie, jest to najbardziej oklepany temat, jaki znam, ale wciąż wałkowany, bo ludzie popełniają te same błędy bądź są tak nieudolni, że ciągle trzeba im powtarzać to, co zostało już dawno powiedziane.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Facet powiedział to, co powinno być wiadome, ale podczas podrywu jest zapomniane. Chodzi o to, by być zawsze sobą, więc tutaj się zgodzę. W końcu znalazł się facet, który uważa, że słuchanie kobiety to podstawa. Podoba mi się to, aczkolwiek nic odkrywczego nie powiedział. Podryw to najbanalniejsza rzecz na świecie, trzeba po prostu wiedzieć jak się uśmiechać, ćwiczyć modulację głosu oraz czasami niby przypadkiem dotknąć daną osobę. Na ten temat w zasadzie nie ma po co się długo rozwodzić. A takim "ekspertem" od podrywu może być każdy, nawet ja. W zasadzie, jest to najbardziej oklepany temat, jaki znam, ale wciąż wałkowany, bo ludzie popełniają te same błędy bądź są tak nieudolni, że ciągle trzeba im powtarzać to, co zostało już dawno powiedziane.
dla mnie to jest oczywiste no ale dla innych to jakas magia

coz poradzic, dlatego artysta podrywu jest dla mnie bardzo smieszne okreslenie no coz, rozni sa ludzie
 
Do góry