Taekwondo

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hmm a więc tak interesuje mnie walka taekwondo i chciałabym się zapisać no ale każdy mi odradza i mówi, że to dziewczynie nie pasuję..
a więc chciałam się dowiedzieć co o tym sądzicie a zwłaszcza chciałabym poznać opinię płci męskiej :)
z góry dziękuję :)
jak był taki temat to proszę o zamkniecie ale ja nie znalazłam :)
pozdro :*
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=46835

tu był temat :D

Przedewszystkim nie sluchaj się znajomych, tylko przejdź się na sekcje na trening zobacz czy Ci się spodoba, jak masz więcej niż jedną sekcje taekwondo w mieście idź do jednej i drugiej zobacz gdzie wg Ciebie będzie Ci się lepiej trenowało i gdzie panuje lepsza atmosfera, no i też po paru treningach widać co trener reprezentuje. To że jesteś dziewczyną w niczym nie przeszkadza do nas na sekcję (nie teakwondo) też przychodzą dziewczyny i radzą sobie niekiedy lepiej od niektórych chłopaków ;) łap spodenki koszulkę i zasuwaj na trening !
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no bo mi się bardzo walki TKD podobają i bardzo chcę się zapisać..
tylko właśnie z tego co słyszałam nie ma ani jednej dziewczyny nie ma :p
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Znam parę dobrych zawodniczek, ale wg mnie, sztuki walki pasują zdecydowanie bardziej do mężczyzn. Oczywiście, jeśli tak Ci się podoba, powinnaś spróbować.
Tylko nie płacz później, że rozrosłaś się w barach, bo taki urok tego sportu. :D
 

Ziombow

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
256
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poland
Kiedyś jak sam chodziłem na TKD to były dwie zawodniczki dłużej ode mnie ćwiczące... ujmę tak: jak miałem stanąć z którąś z nich na sparing to równo trzęsłem portami :D jak mi jedna z nich zasadziła kopa to poczułem go wszędzie. Więc nie słuchaj znajomych tylko zacznij ćwiczyć, kobiety są bardziej pozorne jeżeli chodzi o ten temat więc ćwicz śmiało :)
 
D

Dorka123

Guest
własnie mnie kumpel wyciąga na taekwondo... mają tam kilka dziewczyn w grupie, a ja nie wiem czy dam radę z moją kondycją ;)
 
X

xZx

Guest
namow jaka kumpele zeby z toba chodzila na te treningi i tyle, jesli bedziesz sama chodzila to nie bedziesz miala za ciekawie i pewnie sie zniechecisz
ps.ja i tak dziewczynom polecam kra mage :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
dzięki za odpowiedzi :)
no mi palenie trochę przeszkadza w tym
i staram się nie palić
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Taekwondo u nas przynajmniej w Mrągowie to sztuka walki dla kobiet,żaden normalny facet tam nie chodzi.
U nas w Kyokushin w Mrągowie jest tylko 1 kobieta
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
to u nas właśnie dziewczyny nie chodzą :)
 
Do góry