Tabletki NOVONETTE

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Krwawienie żeczywiście może się skrócić przy braniu hormonów. Ja sama pamietam jak się zmartwiłam gdy po pierwszym opakowaniu moje krwawienie trwało tylko 3 dni ale lekarz mi wyjaśnił że to normalne. Więc nie martw sie tym w ogóle. A co do tej przerwy 7-dniowej to można ją skracać
 

rosina

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
po pierwszej paczke miesiaczke dostalam drugiego dnia siedmiodniowej przerwy. Jakie są szanse, że znowu dostane drugiego dnia? Dzisiaj właśnie jest drugi dzień i nie wiem czy mam sie stresowac czy nie:)
 

alika oo

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuu jest moje miejsce :)
Ja też juz kończę drugie opakowanie, które brałam bez robienia przerwy a były to moje pierwsza tabl. I tak właśnie myślę czy krwawienie przyjdzie normalnie... W ogóle zastanawia mnie również to że kończąc opakowanie mam takie objawy przed miesiaczką jak miałam gdy ich nie brałam- bóle piersi, kilka pryszczy itd... Mam nadzieję że działaja w ogóle :))
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
po pierwszej paczke miesiaczke dostalam drugiego dnia siedmiodniowej przerwy. Jakie są szanse, że znowu dostane drugiego dnia? Dzisiaj właśnie jest drugi dzień i nie wiem czy mam sie stresowac czy nie:)
1 na100 to jest krwawienie z odstawienia wiec sobie wystapi "kiedy mu sie spodoba" moze w ogole
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Krwawienie z odstawienia wystąpi ale czy tego samego dnia co ostatnio to nikt Ci tego nie powie. Nie maa się czym stresować o ile regularnie brałas tabletki


alika oo tabletki na pewno działają. A to że bolą Cie piersi i wyskakują pryszcze to normalne, ja też tak miałam. Wcale nie jest powiedziane że jak będziesz brała tabletki to nie będziesz miała takich samych objawów jak wcześniej
 

rosina

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
oczywiscie, ze bralam regularnie! :)
no i nie mam zadnych objawów i nie dostałam jeszcze miesiączki
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Więc spokojnie czekaj na to krwawienie. Jeśli więc na bank wykluczasz ciążę to nawet jeśli krwawienie by nie wystąpiło to i tak weź normalnie tabletkę po tej 7-dniowej przerwie
 

alika oo

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuu jest moje miejsce :)
jest drugi dzień a u mnie się jeszcze nie pojawiło krwawienie...;(( moze przez to że wzięłam 2 op. pod rząd...
wydaje mi się że też przestrzegałam wszystkich zasad co do brania tabletek... :(
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
jest drugi dzień a u mnie się jeszcze nie pojawiło krwawienie...;(( moze przez to że wzięłam 2 op. pod rząd...
wydaje mi się że też przestrzegałam wszystkich zasad co do brania tabletek... :(
2. dzień przerwy?? jeśli o ty Ci chodzi, to myślę, że niepotrzebnie się martwisz. pewnie doczekasz się tego krwawienia! a jeśliby nie wystąpiło to zrób test. ale bez paniki! może się zdarzyć tak, że nie wystąpi.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
alika oo kurcze wkurzaja mnie juz te twoje zale...jezeli tak sie boisz ciazy to nie uprawiaj seksu!!!! krwawienie z odstawienia moze w ogole nie wystapic a to w ale nie bedzie oznaczalo ciazy
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
alika oo jeśli uważasz że przestrzegałaś wszystkich zasad to czym się martwisz? Krwawienie z odstawienia wystąpi pewnie później
 

alika oo

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuu jest moje miejsce :)
jesli brałam tabsy o 7 rano, od dzis zaczynam nowe op. i tabletkę wezmę dop. o 16(bo jeszcze nie kupiłam) a potem chce wrocic do 7 rano, to czy bdzie wszystko oke??
 

rastamanka1212

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ze SnÓw:p
Zaczęłam brać w sumie zapobiegawczo capivit a +e - chodzi tu o żylaki bo mam niestety duże prawdopodobieństwo aby je mieć i dlatego staram się juz temu zapobiec.. pozatym novynette w ogóle nie poprawiły stanu mojej cery i dlatego zaczęłąm jeszcze pić bratek bo pomaga i chciałabym sie was spytac czy może to jakoś wpłynąć na skuteczność tabletek ??
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie nie ma wplywu, jezeli przyjmujesz suplement diety a+e przed zazyciem powinnas zjesc kanapke z maslem badz cos tlustego, bo nie wiem czy wiesz ale to sa witaminy ktore rozpuszczaja sie w tluszczach. jezeli tego tluszczu witaminy sie nie rozpuszcza i nie bedzie zadnego dzialania.
 

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
o coś podobnego miałam właśnie spytać, kiedyś gdzieś przeczytałam, że duże ilości witaminy C obniżają skuteczność tabletek antykoncepcyjnych. Jakiś czas temu odebrałam wyniki badań krwi i zostałam "zmuszona" aby zacząć przyjmowac jakieś witaminy i skusiłam się na vigor complete, czy wpływa to na tabletki?
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
o coś podobnego miałam właśnie spytać, kiedyś gdzieś przeczytałam, że duże ilości witaminy C obniżają skuteczność tabletek antykoncepcyjnych
to prawda, ale wątpię, żeby dawka w vigorze była zbyt duża
 
Do góry