Tabletki NOVONETTE

misty82

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Co Ty piszesz....co z tego,ze o tabletkach??Bianka sie tu udzielała i pomagaała,wiec jakie %....
 

markotka

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
dobra dziewczeta powiedzcie mi tak ze szczerego serca czy te tabsy dzialaja tak od 1. tabletki? bo ja wlasnie jestem po 7 i tak sie zastanawiam czy to jest juz bezpieczny termin zeby tak bez stresu móc poczerpać z zycia ;) ? hmmm ale myśle że gumki też wchodza w grę, więc tak dla pewności pytam.. ;) ps. i nie mam 15 lat tylko o 10 wiecej a pytam bo nie wiem :/ a mam wlasnie te tabsy a to moje pierwsze wiec kogo lepiej spytać jak nie novynettkowiczki:)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
pytasz o normalna rzecz wiec tak tabletki dzialaja od 1jezeli wzielo sie tabletke od 1 dnia krwawienia ale zeby miec pewnosc ze dzialaja 7 dni od 1 tabletki trzeba sie zabezpieczac wiec ty mozesz spokojnie podjac pozycie bez prezerwatywy...
 

markotka

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
dziękuję Justyśka :) mam nadzieje ze ktos jeszcze sie wypowie ;) bo wiecie to takie dziwne przez caly czas miec normalny okres a teraz... tak jeszcze do mnie nie dociera... i chyba jeszcze sie boje zaufac takiej małej rzeczy... ;) mam nadzieje ze z czasem przejdzie
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja kochalam sie od poczatku bez dodatkowych metod biorac tabletki ale po roku zaufalam im i przestalam bac sie ze zajde w ciaze
 

misty82

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej Novonettki:)
jak tam Wasze sampoczucie??jak sie tabsy spisują?
Pamietam jak trzęsłam tyłkiem przed decyzją - brać czy nie brać?? :] a teraz koncze 5te opakowanie i chyba moge jak narazie powiedziec,ze jestem zadowolona:)
Plamien nie miałam, zadnych buli nie zauważyłam, libido chyba w normie. Z minusów to waga troche większa niestety, a wraz z nia piersi <_< i chyba wieksza suchośc "tam na dole" BB)
 

schizol

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja dopiero rozpoczełam pierwsze opakowanie wiec nie wiele moge powiedziec..;-)
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
kobitki kochane... ja tez biore te tabsy... jestem przy 4 op., po drodze byly male problemy ale juz jest ok :) jakichs wielkich skutkow ubocznych -ku swojemu zdziwieniu po poprzednim doswiadczeniu z tymi tabletkami - nie mialam :)
a teraz mam taki problemo... mam nadzieje ze ktoras mi poradzi, uspokoi itd...
tabletki biore zawsze o 21... o ostatnio zawitaly u mnie jakies problemy gastryczne i tak w zeszla niedziele po baaaaardzo milych lozkowych wybrykach ;) kolo 1.00 zaistnial drobny jednorazowy luzniejszy epizod z musowym biegnieciem do kibelka... a dzis niestey jakies 5 moze 10 minut po wzieciu tabletki epizod sie powtorzyl, tym razem płynny... ale tez jednorazowy... czy ta tabletka mogla zostac wydalona? (mnie sie zdaje ze nie, no bo jeszcze nie dotarla nawet do jelit a bezposrednio z zoladka przeciez sie od razu nie wydalan..:/) czy to może wpłynac na skutecznosc tabletek? nigdy nie zapominam i nigdy wczesniej nie mialam takich przygod.. (to wszystko przez te swieta:/ ) no i do konca opakowania zostalo 6 tabletek.. powinnam wziac nastepna tabletke? jak t owplynie na reszte cyklu? w koncu bedzie skrocony o 1 dzien...
miala ktoras podobny problem? prosze o rade.... :/
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
kolo 1.00 zaistnial drobny jednorazowy luzniejszy epizod z musowym biegnieciem do kibelka...
minelo 4 godz od przyjecia tabletki iii nie mialas biegunki, poniewaz
jednorazowy luzniejszy epizod
nie mozna nazwac biegunka!
a dzis niestey jakies 5 moze 10 minut po wzieciu tabletki epizod sie powtorzyl, tym razem płynny... ale tez jednorazowy... czy ta tabletka mogla zostac wydalona?
tym to wogule nie powinnas sie martwic, poniewaz tabletka nie zostala wydalona.
czy to może wpłynac na skutecznosc tabletek?
skutecznosc jest zachowana!
powinnam wziac nastepna tabletke? jak t owplynie na reszte cyklu?
nie musisz brac nastepnej tabletki, poniewaz tabletki nie wydalilas i sie whlonie, a jezeli wzielas ta"zapasowa" to cykl bedzie normalny tylko ze przyspieszony o 1 dzien:)
a wydalenie tabletki tylko moze spowodowac ostra biegunka a nie jednorazowy incydent
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Jestem tego samego zdania co Justyśkaa-co zresztą już wiesz.Monia nie martw się, wszystko jest jak ma być :)
 

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja mam zamiar w najbliższym czasie zacząć je zażywać.


Mam tylko takie pytanie. Lekarz zapisał mi tabletki 1.02, zapisał po mimo tego, że nie byłam
pewna czy chce je już zażywać. Do teraz ich jeszcze nie wykupiłam, a chciałabym jeszcze, tylko nie wiem czy nie jest
już za późno. Recepty na ogół powinno się wykupywać w ciągu tygodnia, tylko na recepcie mam wypisaną tylko
datę wystawienia, w miejscu "data realizacji od ..." mam krzyżyk. To czy mogę je jutro wykupić?
 
Do góry