Tabletki na opóźnienie wytrysku?

W

wiemlepiej

Guest
Zbyt wpisz sobie nazwę Orgasm Control w sieci i wyskoczy Ci cała lista sklepów, w jakich możesz znaleźć środek. W stacjonarnych sex shopach z tego co wiem to będzie ciężko. Ja zamawiam przez internet.

Czasami można natrafić na dobre promocje. Tabletki dobre, skład ziołowy tak więc Ci nie zaszkodzą ( sam wcześniej się z tym zapoznałem dobrze bo nie chciałem brać niczego z niewiadomego źródła).
Pomogły mi bardziej niż ćwiczenia. No i kobieta również bardziej zadowolona bo przynajmniej człowiek nie kończy w minutę.
 

zbychwawawa

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
wiemlepiej napisał:
Zbyt wpisz sobie nazwę Orgasm Control w sieci i wyskoczy Ci cała lista sklepów, w jakich możesz znaleźć środek. W stacjonarnych sex shopach z tego co wiem to będzie ciężko. Ja zamawiam przez internet.

Czasami można natrafić na dobre promocje. Tabletki dobre, skład ziołowy tak więc Ci nie zaszkodzą ( sam wcześniej się z tym zapoznałem dobrze bo nie chciałem brać niczego z niewiadomego źródła).
Pomogły mi bardziej niż ćwiczenia. No i kobieta również bardziej zadowolona bo przynajmniej człowiek nie kończy w minutę.
Dzięki za podpowiedz. Jak tylko znajdę czas to poszperam po sieci :) może znajdę te tabletki Orgasm Control o których mówisz w jakiejś promocji:) może pochwalę się później efektami działania tych suplementów :)zobaczymy:>
 

tomaszww

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
A próbowaliście leki na potencję? One również wydłużają czas erekcji, ja bym zajrzał do sklepu Kamagrazel
 
W

wiemlepiej

Guest
Heh :p
Ja na początku nie byłem do nich przekonany bo sobie myślałem co takie tabletki mogą zdziałać. Wydawało mi się,że po prostu jestem taki szybki i nic tego nie zmieni. A jednak działanie jest.
Wczytałem się ostatnio w składniki i zawierają w sobie wiele witamin
Tak czy inaczej nie spodziewaj się efektów od razu ponieważ trzeba stosować je przez jakiś czas ( tak przynajmniej przez 2 tygodnie) aby coś zobaczyc.
 

hiena888

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
wiemlepiej napisał:
Zbyt wpisz sobie nazwę Orgasm Control w sieci i wyskoczy Ci cała lista sklepów, w jakich możesz znaleźć środek. W stacjonarnych sex shopach z tego co wiem to będzie ciężko. Ja zamawiam przez internet.

Czasami można natrafić na dobre promocje. Tabletki dobre, skład ziołowy tak więc Ci nie zaszkodzą ( sam wcześniej się z tym zapoznałem dobrze bo nie chciałem brać niczego z niewiadomego źródła).
Pomogły mi bardziej niż ćwiczenia. No i kobieta również bardziej zadowolona bo przynajmniej człowiek nie kończy w minutę.
Sam bym się podjął takiej kuracji:D wiadomo dłuższy seks to dziewczyna zadowolona i nie ma humorów :D tylko kupić w sieci i stosować :) jestem ciekaw jak długo tzreba stosować takie tabletki żeby zyskać porządany efekt.. czy ktoś wie iel to trzeba stosować? wiem że w takich dietach najważniejsze jest systematyczne przyjmnowanie suplementu - ale tak mniej więcej ktoś się orientuje ile czasu potrzeba? :p
 
I

Infiner

Guest
Nie używam kremu tylko sprayu. Zastanawiałem się nad tabletkami ale po prostu spray Orgasm Control wydał mi się wygodniejszy. No na początku podchodziłem do tego z pewną dozą niepewności czy będzie ok ale okazało się wszystko w jak najlepszym porządku. Działał.
Nie jest to jakiś tam duży wydatek tak więc uważam,że warto.
A tabsy to pewnie trzeba przyjmować po prostu regularnie w określonych porach. I tyle.
 

hiena888

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jestem ciekaw efektów tabletek połaczonych ze spreyem.Ile czasu można zyskać dzięki takiej diecie? na jak długo można wydłużyć stosunek?
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Mój używa żelu Orgasm Control :p Kiedyś kilka ruchów i było po sprawie czyli jak widzicie sami nie za fajnie. Wprawdzie taki szybki numerek jest w pewnych momentach fajny ale nie cały czas.
Fajny specyfik, mąż może znacznie dłużej. Dla mnie optimum to tak pół godziny. Ale nie ma z tym akurat żadnego problemu. Wytrzyma z powodzeniem.
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Mother Russia napisał:
Sertralina (łac. Sertralinum) z pewnością pomoże.

Nie warto polecać takich leków, zdarzają się po nich trwałe zaburzenia erekcji, nawet po ich odstawieniu. Zresztą to lek na receptę i ma masę skutków ubocznych.
 
K

Kamil Brz

Guest
Sam nie kupiłbym tabletek ponieważ mam problemy z połykaniem no i nie mam takiego zaufania do środków doustnych. Za to mam sprawy Orgasm Control. Działa wyłącznie powierzchniowo i co dziwne działa ! Jak kupowałem to nie nastawiałem się szczerze na nic rewelacyjnego ale jest super.
Niby jest to uzupełnienie kuracji tabletkami ale mi wystarcza sam spray. Zawiera związki, które lekko znieczulają żołądź tak więc penis nie jest tak wrażliwy.
 
M

Mother Russia

Guest
ropucha_89 napisał:
Sertralina (łac. Sertralinum) z pewnością pomoże.
ma masę skutków ubocznych.
Po czym wnioskujesz? Po ulotce? Ja akurat nie odnotowałem żadnych, a dawkę brałem potężną (200mg dziennie). Ale przepisuje się go jednak na nieco inne problemy niż ten w tytule wątku. ;)

zdarzają się po nich trwałe zaburzenia erekcji, nawet po ich odstawieniu.
Nader rzadko.
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
Neili napisał:
Nie chciałabym się zagłębiać w szczegóły mojego związku i relacji z partnerem, dlatego od razu powiem, w czym problem - mój chłopak ma od jakiegoś czasu (nie dłużej, niż miesiąc) coraz częstsze problemy z bardzo szybkim wytryskiem. Dodam, że nigdy wcześniej go to nie spotkało i bardzo niepewnie się z tym czuje. Rozmawialiśmy parę razy na ten temat i chłopak chciałby skorzystać z jakiegoś rodzaju naturalnych tabletek - czy znacie może te zachwalane ostatnio w necie Climax control? Nie za bardzo mamy kogo zapytać, więc mam nadzieję, że ktoś mi na forum doradzi jakiś środek, dla dyskretnych może być info prywatne, będę wdzięczna :)
I jeszcze pytanie - czy np. dieta ma wpływ na takie problemy? Może nalezy unikać jakiś składników?
Zamiast truć partnera chemią wypróbujcie żel opóźniający wytrysk. Wiem od znajomej, że działa a jego działanie oparte jest na znieczuleniu co powoduje dłuższy stosunek.
 
I

Infiner

Guest
Żel jest faktycznie ok ale raczej jako uzupełnienie kuracji tabletkami. Na początku używałem tylko sprayu , zresztą pisałem w temacie na początku grudnia.Tak gdzieś przed świetami zamowilem sobie tabsy ( cały komplet Orgasm Control) i teraz dopiero widze dzialanie.
P sprayu mozna to robic tak gdzies ok pól godziny bez problemu, w przypadku tabsów ma sie pelna kontrole.
Czuje sie troche taki ucisk w jajkach ale to chyba dlatego ze produkuja wiecej nasienia, no i wytrysk jest bardzije obfity.
 
L

lawendowa77

Guest
Mój mąż używa tabletek Orgasm Control. Również był takim szybkodystansowcem. Wprawdzie zaspokajął mnie ustami ale co z tego skoro czasami człowiek po prostu chce się normalnie pobzykać. A tutaj lipa, nie można.
Tabletki pomogły. Można powiedzieć,że z dnia na dzień było lepiej i mógł więcej i dłlużej.
 

Leszek Nowacki

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja nie ufam żadnym tabletkom, miałem kiedyś bardzo poważny z przedwczesnym wytryskiem, od kiedy stosuję spray OrgasmStopper przestał mi przeszkadzać i mogę zdecydowanie dłużej. :) :D
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Trzeba dużo bzykać a nie jakieś tabletki czy inne specyfiki!
 

Olixen

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
Po co w ogóle czegoś takiego używać? Wydaje mi się, że to co naturalne jest najlepsze.
 

Monix39

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój mąż stosuje tabletki Orgasm Control, które kupiliśmy w sklepie internetowym i jesteśmy oboje bardzo zadowoleni z ich działania. Nie ma żadnych skutków ubocznych, jest tylko więcej przyjemności z dłuższego współżycia. Próbowaliśmy jeszcze wydłużyć stosunek stosują żele, ale jednak tabletki okazały się najlepsze, bo mąż może dłużej o około 20-30 minut niż wcześniej
 
Do góry