tabletki antykoncepcyjne i stosunek przerywany

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dorka123 napisał:
Żadnych działań niepożądanych u siebie nie zauważyłam. Vibin nie powoduje zatrzymywania się wody w organizmie, więc tego też nie musisz się obawiać.
Skoro tak mówisz, to chyba zapytam swojego lekarza o te pigułki. Akurat mam we wtorek wizytę. Może okażą się dobrym pomysłem? :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Decyzja zapadła i wspólnie z lekarzem zdecydowałam się na nie, ale dopiero będę zaczynała od stycznia, bo przez chwilę brałam leki, które wykluczały hormony :) Dam znać na pewno jak się sprawują i czy miałam jakieś objawy uboczne.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Przepraszam za wścipskość, ale możesz napisać jakie leki wykluczają antykoncepcję hormonalną, bo wiem, ze niektórych nie można łączyć bo mogą zaburzyć działanie tabletek jak na przykład antybiotyków i bardzo trzeba tego pilnować, mam koleżankę, która przeoczyła ten fakt i teraz są dwie kreseczki.
 
N

nianiaSweet

Guest
to prawda z niektórymi lekami, antybiotykami skuteczność tabletek antykoncepcyjnych może się znacznie zmniejszyć, więc na to trzeba uważać, Z drugiej strony warto na wizycie u ginekologa dopytać o takie kwestie, w końcu wizyta u ginelokoga to nie tylko wzięcie recepty, powinno się poważnie porozmawiać z ginekologiem. Ja moją ostatnią wizytę wspominam bardzo dobrze, lekarz przepisał mi elin, ale zanim się zdecydowałam zadałam bardzo dużo pytań, opowiedziałam o swoim zdrowiu i obciążeniach genetycznych. I po tym dopiero wzięłam receptę.
 
Do góry