Tablet Plug Impact ze słuchawkami Sennheiser

mareczek88

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć Wam, krążąc w internecie i szukając jakiegoś fajnego prezentu dla kuzyna na 18 znalazłem Tablet plug impact 7 cali w zestawie ze słuchawkami Sennheisera HD 219. Co do łuchawek jestem pewnien, bo sam mam podobne i sa rewelacyjne, ale tak myśle o tym tablecie. Młody kiedyś wspominał o tablecie że może by sobie kupił no i tak natrafiłem na ta okazje. Tablet, słuchawki za 719zl. Czytałem troche o tym tablecie i fajnie to wygląda i opini pozytywnych tez ma sporo.
Tablet ma 7-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 px. procesor ARM Cortex A8 1,2 GHz, 1 GB RAM DDR3 i 8 GB pamięci na dane. Urządzenie obsługuje łączność przez Wi-Fi 802.11 b/g/n i Bluetooth 2.1. Tablet posiada dwa aparaty - przedni 0,3 Mpx i tylni 2 Mpx. porty: micro USB, mini HDMI, gniazdo słuchawkowe jack 3,5 mm oraz slot na wspomniane karty pamięci SD. system operacyjny Google Android 4.0 ICS.
Co o tym myślicie?
 

jasmin0

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
NIe wiem jak słuchawki ale sądząc po marce, sennheisery sa dobre, a tebalet jest spoko ja ma go od roku, dostałam go w prezencie od taty xD Głownie czytam na nim ksiązki i przeglądam internet:p Aparat szału nie robi. co do przegladania stron, jakies gierki czy pod muzyke tablet jest w sam raz. ja jestem zadowolona z niego i jest poreczny bo nktóre to jak cegła w dłoni xD
 

hycnar

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Z tego co kiedyś czytałem Plug Impact bardzo pomyślnie przeszedł testy :) Mnie tablet nie potrzebny, ale gdybym miał taką potrzebę to pewnie tym tez bym sie zainteresował ;)
 
Do góry