Tablet - co Ty na to?

Marek2p

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Tablet to nowoczesny komputer, bezpośrednia obsługa.

Mi pasuje, mogę to schować do plecaka, zabrać na wagary, czy do parku. Dla mnie to takie centrum multimedialne - zastępuje telewizor, konsole do gier, radio, aparat.

Chce poznać wasze opinie - co o tych maszynach myślicie, oraz czy macie zamiar w przyszłości je nabyć.
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Chętny zawsze byłem na takie urzadzonko. Szczerze, to nie patrzyłem ile kosztuje, bo pewnie w szmat. Ale sprawić zapewne sobie takiego nie mogę.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Jak dla mnie zbędny gadżet. Wystaracz mi że mam w domu komputer. Kiedy wychodzę z domu przynajmniej mogę "odpocząc" od natłoku informacji jaki otrzymuje z internetu.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Szczerze mówiąc, to laptopa też wszędzie możesz zabrać. ;)

Miałem do czynienia z tabletem pare razy, do przeglądania internetu, obejrzenia jakiegoś filmu (chociaż ja wolę obejrzeć na czymś większym :p) jest ok, ale żeby zrobić na nim cokolwiek więcej to niezbyt to wygodne. Przede wszystkim irytuje mnie klawiatura, w sensie że tylko dotykowa jest. Chociaż może to tylko kwestia przyzwyczajenia.
 

Marek2p

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Zapewne to kwestia przyzwyczajenia. Klawiaturę tradycyjną można dokupić, to się chyba nazywa stacja dokująca.
Ceny samych tabletów nie są za wysokie. Można kupić w Biedronce za 370 PLN, choć osobiście polecam iPad 1 - od 1000 PLN, lub najnowszy iiPad - od 2100 PLN.
 

goldre

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
324
Punkty reakcji
1
Tablet to bardzo ciekawe rozwiązanie, doskonale spisuje się podczas dalekich podróży. Jest znacznie mniejszy i lżejszy niż zwyczajny laptop. Ciekawym modelem jest Tablet LG Swift Pad.
 

project.friendship

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie na razie to modny gadżet, którego nie potrzebuję. Zamierzam niedługo wymienić stary PC na coś nowszego i rozważam dwie opcje - albo składak PC albo laptop, chyba skusze się na laptopa jeśli znajdę coś dobrego w dobrej cenie. Jeśli będę bardziej mobilnego sprzętu kupię sobie smartfon.
 
Do góry