Tabex - opinie rzucających palenie

Inatka93

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witajcie,
potrzebuję Waszej opinii o Tabexie, środku na bazie cytyzyny, możecie przy okazji powiedzieć, jak Wam idzie rzucenie palenia efekty jakie zauważyliście, albo wspomnijcie o negatywnych skutkach. Mamy z mężem problem z jego papierosami, a on sam nawet byłby gotowy rzucić, ale z pomocą jakiegoś środka. Czy ten jest odpowiedni dla każdego? Czy cukrzyk może go brać bez żadnych zastrzeżeń?
 

and29

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2017
Posty
147
Punkty reakcji
2
Powiem tak, aby rzucić palenie trzeba mieć silną wolę. Są różne środki wspomagające, ale to wolna wola jest decydująca.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
95
Punkty reakcji
2
cytyzyna jest bardzo skuteczna w walce z paleniem, bo zmniejsza głód nikotynowy. Tego produktu nie znam ale mój ojciec brał recigar na bazie cytyzyny. Dzięki niemu w końcu nie pali, już widzi o ile lepiej się czuje, nie śmierdzi w końcu fajkami i więcej kasy zostaje w kieszeni.
 

Ajlar

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
No Recigar to lek, ktory ma jako substancje czynna wlasnie cytyzyne. Kuracja trwa niecaly miesiac i kosztuje, uwaga...okolo 40 zlotych!! Zawsze mi sie wydawalo, ze takie kuracje kosztuja i trwaja nie wiadomo ile. Ilez to sie nasluchalam o jakis obozach, terapiach itp itd. Czlowiek z gory zaklada, ze to bedzie kosztowne - a tu taka mila niespodzianka:)
 
Do góry