Tabaka

P

Ptaq

Guest
hehehe ja jestem snuffmaster ogólnie :D sprowadzam do Piły tabaczke i sprzedaję qmplom :p zapraszam wszystkich na moje forum o tabace pod adresem www.ptaqsnuffcompany.fora.pl
 

Carnige

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tabaka to :cenzura:, nic po tym nie jest tylko gile z nosa leca. Trzeba byc cieciem zeby to scierwo wciagac.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ja tam sobie kiedyś to do oka wsypałam, bo pionu nie dotrzymałam (no co.. wycieczka w czechach :D )
Z ręki zleciało mi prosto do oka....koszmarrrr..... wypaliło mi prawie gały :mruga: Pół dnia źle widziałam
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja raz ciagnelam:) Ale jak dla mnie to ani to fajne ani to glupie... Bez roznicy.
A palil ktos majeranek? :D
 

djviero

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
ja wciągałem z pół roku temu :p Po tabace to tylko nos swędzi a jak przedobrzysz tak jak w moim przypadku wyszuszyła mi się słuzówka i miałem przez 3 miesiące cały czas zatkany noc :) a na poczatku to strasznie do gardła leci :p ale nie ma to jak gawith apricot :D
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
ja raz wzialem kumpel dal a ja nie wiedzxialem co jest :D ale nic mi nie bylo bo troche wzialem :p i wiecej nie biore
 

Ziemniak77

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
118
jak sie nieumie wicagac to nic nieczuc wciagajcie se po 6cm a nie po0.5cm to poczujecie ja mam niezle fazy po tabace jak po 2 piwach!!niekiedy!!
 

jacuz

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
tabaka dobra rzecz, szczegolnie eukaliptusowa. i na katar mi pomaga :D
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
moj kumpel kiedys na przerwie tabaka wywijal i tak mi dmuchnol tym w twarz ze błeeeeee to paskudnie smakuje jak jakas super mocna pasta do zebow :/
 

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Piszcie Piszcie o Tabaczce :) Ja tabake wciągam cały zcas już mam pudełko po głosnikach komputerowych zapełnione i teraz anstepne pudełka lezą luzem pod biurkiem :D Jade Z Dołka ale żadko jak nie mam lufy a tak to ajde przez lufe i cisnieniowo :D to najczesciej tak ogolnie to sobie sypie 10-15 cm no i wcieranie w powieki :D Hardcorowo , jak jestem na imprezce i wypije sobie troszku to wieksze sypie i wtedy Tabaczka Oczywiscie RED BULL Strong Snuff to boombe podtrzymuje :) Wiecie ja przygody z red bullem i innymi tabaczkami to juz mam 3 latka :D Jejku jak sobie przypomne chwile jest ich dużo jak wciagałem tabaczke to aż normalnie miło wspominać z usmeichem na twarzy az szkoda takich chwil zapomniec i jeszcze raz je przeżyć ... :( Słucham was Teraz. Pozdrawiam ...... Wypowiadaj cie się bo to dobry Topic ......
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Tabaka na katar owszem, dobra jest, ale nie żeby wciągać ją dla przyjemności :lol: fazy raczej po tym nie ma :D
Moja koleżanka kiedys na religii wciągnęła sporo tabaki, zrobiła się zielona i poszla do kibelka zrobić swoje... :D Tabaka jest dla dzieci
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
coś tam słyszałam, ze wciągają tabake :p i nawet ze jakieś loty sie po ty ma, ale ja nie wiem bo tego nie próbowałam :p lepsze sa jakieś grzybki halucynogenne hehehehe :D :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Nie biore nie brałem nie wezme :) z daleka od takich używek :)
chyba wciagać palic czy pic to nci trudnego trudniej jest sie od tego doerwac :)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Ja raz wciagnelam tabake u kolezanki ale potem jak jechalam tramwajem to ciagle kichalam i nos mnie swedzial. Niestety nie moglam sie podrapac bo sie na mnie ludzie gapili. Wiecej razy nie probowalam i chyba nie bede.
 
Do góry