Ta - daaaaaam :-)

dakamara

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej hej wszystkim. Skoro widze ze jakos malo sie rozkreca form regionalne postanowilam napisac. Sluchajcie : wszyscy (forumowicze)jestescie zwiazani bezposrednio z socjologia? Czy tylko tak hobbistycznie? No i powiedzcie co u Was? Nie znam Was ale mam ogromna ochote poznac ^^.
No a moze Ci ktorzy w tym temacie sa juz dosc mocno zakorzenieni powiedz mi , co mysla o samej nauce socjologii?
Buziaczki i pozdrawiam :)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Jako niedoszly socjolog powiem, ze to ciekawy motyw, ale ciezko potem prace znalesc, wiec poszedlem w inna dziedzine.
 

dakamara

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jako niedoszly socjolog powiem, ze to ciekawy motyw, ale ciezko potem prace znalesc, wiec poszedlem w inna dziedzine.
A powiedz mi na co zmieniles? i po jakim czasie? Wiesz, no niestety ja udalam sie na akdemie ktora mieli likwidowac, byc moze slyszales o pewnej aferze jednej ze szkol prywatnych...by the way, szkola nadal istnieje, a ja chce zrobic sobie przerwe, tzn zakonczyc kariere na socjologii...mimo ze kierunek naprawde mily :)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ja nie poszedlem na socjologie, mialem takie plany, ale ..... moja miloscia bylo cos innego i wolalem jednak medyczna uczelnie. Ale znajomi na socjologi sie mecza, czesto im pisze jakies prace na rozne tematy dotyczace naszego spoleczenstwa i nie tylko i odziwo mam chyba talent, poniewaz nawet na 4-5 sa czasami oceniane :D Nie mniej jednak kocham ratowac ludzi niz zalamywac sie nad marnymi losami naszego glupiego narodu ;)
 

Janneczka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Pomorze
Lestat, święte słowa :) Ja myślę o socjologii ale coraz dalszy jestem od wyboru tego kierunku. Niby same studia zachęcają bo są ciekawe i fajnie się podobno studiuje ale co dalej? :<
 
Do góry