T-mobile zamiast Ery

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Reklama niezła, ale odpowiednia dla starych klientów, nowym potrzebna będzie przede wszystkim jakiś dobry bonus na start i niskie stawki;) Zobaczymy co zaproponuje T-mobile polskim klientom, przecież nie musi to być taka sama ofert jak na rynku niemieckim. A co do płacenia Niemcom, płacimy im za wiele innych rzeczy nawet nie zdając sobie z tego sprawy, samochody, sprzet AGD, a to usługa jak każda inna.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
ja mam nadzieje na jakiś ładny, duży konkursik od t-mobile na początek BB) jako konkursowa maniaczka chciałabym wygrać coś fajnego :p
albo chociaz jakiś duży happening, żeby było co wspominać :>
 

czaha2000

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
O tym to już od dawna wiadomo, że T-Mobile będzie zamiast Ery ;)

Ja tam czekam, aż Plus stanie się Vodafone'em :D
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
a no... o przejęciu Ery przez T-mobile, od 2006 roku huczało... a doszło do tego dopiero teraz... kto wie ile na vodafone poczekamy...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
jak się wchodzi na stronę vodafonu to po wybraniu polskiej narodowości przekierowuje na stronę plusa, więc chyba jednak coś tam się w tym kierunku dzieje...
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Wikipedia twierdzi, że mają "zaledwie" 25% udziałów w firmie, więc teoretycznie nie mają "władzy"... no ale nie wiadomo.
A jak tak czy owak nie wiem, co się ma stać z Heyah. Niech ktoś coś powie!!!
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
kazik, właśnie rzecz w tym, że są różne spekulacje. Z jednej strony są ploty, że Heyah ma być sprzedana komuś innemu. Z drugiej, że mają ich połączyć z Tak Takiem i w ten sposób T-Mobile będzie miało tylko jedną pre-paidowską sieć. Jest jeszcze trzecia strona, która optuje za tym, że Heyah w jakiś sposób w ogóle zniknie. Ja czekam na jakieś konkretnie informacje. Mogliby już coś zdradzić, skoro do rebrandingu ma dojść pod koniec stycznia...
 

sterydziarz132

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
sterydziarz a kto ma pakiet większościowy? nadal polkomtel?

Nie rozumiem, czy j pakiet wiekszosciowy?
Napisalem jaki jest udzial Vadafone i tej dunskiej firmy w udzialach Polkometla.

A Plus GSM jest wlascnoscia Polkometla, czyli tych firm ktore posiadaja udzialy Polkometla
Polkometl = Plus GSM :)
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ja czytałam, że Voda ma 24%... prawdopodobnie nikt nie ma na raz 51%, ale jeśli pozostała część udziałów jest rozdrobniona, to może te 24% wystarczy? Nie znam się na giełdzie i tym podobnych - od razu mówię.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
ok, teraz to ja nie rozumiem :p zakręciłam się - myślałam, że polkomtel i vodafone to że tak powiem ten sam stopień. i że to vodafon i polkomtel mają udziały Plusa. A nie, że vodafon ma udziały polkomtela. Ale aż tak w temacie nie siedzę, żeby się na tym znać...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Vodafone ogłosił, że sfinalizowano zakup dodatkowego pakietu akcji spółki Polkomtel, całkowita wartość transakcji wyniosła 177 milionów euro.


Zakup ten powiększył udział Vodafone w Polkomtelu z obecnych 19,6% do 24,4%, zapewniając silniejszą obecność firmy na polskim rynku.
źródło: fkn.pl

Więc z tym vodafonem w Polsce to nie jest wcale takie głupie, jednak 24% to jeszcze nie 50% ;)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no niby nie... ale potrzebne jest 51% żeby zrobić rebranding? może (ja nie wiem, bo się nie znam) akcje polkomtela są rozbite "na mniejsze części" i te 24% to może już jakaś przewaga vodafona?
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
51% trzeba, żeby przejąć władzę w firmie, ale można też się dogadać z innymi i przegłosować zmianę nazwy mając samemu mniejszość. Chyba.
 
Do góry