Szukasz nazwy filmu?

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Raczej nie spodziewam się że ktos to widział, ale:

Gosc w srednim wieku. Ma żonę i prawdopodobnie jakies dziecko też było. Zaczął mieć poważne problemy psychiczne (problemy w pracy były przyczyną, bądź skutkiem). Jakies depresje, ataki leku, furii czy wszystko razem - nie pamiętam.
W konsekwencji zwolnil sie z pracy, uciekl od rodziny i tułał się po miescie.
Po drodze zaliczyl: epizod homosexualny (zakończony rozczarowaniem). Nastepnie zaciekawili sie wzajemnie (bo zadurzyli to za duże słowo chyba) z pewną dziewczyną. Skonczylo sie to tak, ze ją pogryzł pies(bardzo ciężkie rany), a on zabił psa i własciciela albo ciezko pobil, albo zabil. Nastepnie dluzej zajął stanowisko ekscentrycznego bezdomnego - odludka. Jego drogi zeszly sie z jakims dzieciakiem (takmim co to po ulicach sie walesa zamiast do szkoly chodzic). Ten watek dluzej był ciągnięty. Skonczylo sie to zgrzytem miedzy nim a ojcem chłopaka. Dalej już finał filmu, ktory nie pamietam. Bodaj ponowny napad szalenstwa i jakies tam spotkanie z rodzina ponowne (chyba niezbyt mile).

Film parę lat temu (4-7)widzialem w TV (1,2,Polsat lub TVN) w jakis okoloswiateczny czas, o całkiem ludzkiej godzinie.
Produkcja: wydaje mi sie ze nie było to USA (choć możliwe). Australia, Kanada, Austria, Niemcy. Raczej cos z tych krajów (skoro nie pamiętam w jakim był języku, to najprawdopodobniej był to jednak angielski).
Rok produkcji? Najprawdopodobniej cos miedzy 1995-2005.

Jak widać informacji mam całą masę, ale za cholerę nie mogę znaleźć tytułu.
 

marbie

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Szukam nazwy nowej polskiej komedii, nie pamietam niestety nic poza tym, ze miala w niej grac chyba Kayah, bylo to o jakiejs dziennikarce i mialo premie miec pod koniec tego miesiaca. I nie kojarze nic wiecej, slyszal ktos cos?

Filmy gdzie grała Kayah to "Dublerzy" (jako Maria) i "Piksele" (jako Gwiazda). Wydaje mi się jednak, że chodzi o "Piksele", gdyż to jest najnowsza produkcja. Tzn 2009.
 

patryk2806

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Siema ogladalem kiedys taki film na kompie ale nie znam nazwy bylo to jakims akademiku i jeden koles zaliczal dziewczyny alfabetycznie zna ktos nazwe tego filmu
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
`Nie pozwól by debilne poglądy bycia wyżej Cie poniosły` kojarzy ktoś może ten cytat?
 

patryk2806

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
nie to nie american pie.. koles doszedl do x i sie w niej zakochal a ta laska na x podobala sie tez jego wspolokatorowi ale zapomnialem tytulu
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Polacy pewnie nic nie zrobili (technicznie trudno byłoby to zrobic żeby nie było smiesznie).
W "Bitwa o Anglie" były jakies wątki, no ale to angielski film o anglikach, więc rewelacji nie ma.
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Poszukuje filmu o nauczycielu matematyki, który rozpoczął prace w szkole. Coś w stylu młodych gniewnych.
Możecie podać mi tytuł tego filmu?
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
pamietam tylko koncowke tego filmu, nie jest on jakims nowym filmem bo byl emitowany w TVP.
na koncu tego filmu na pustyni plonely pola z ropa naftowa, kojarzy ktos moze cos?? wiecej nie pamietam byl to raczej film wojenny
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Witam :)
Kilka lat temu <2-3lata) oglądama świetny film niestety nie pamietam tytułu:/ Fabuła mniej wiecej taka:

Młody chłopak jedzie czerwonym sportowym samochodem. Potem ma wypadek potem znajduje sie w domu poejrzanego gościa <wampir> który mówi mu, ze nie zatrzymuje go u siebie i jeśli chce iść to drzwi nie sa zamkniete. Później jednak okazuje się, ze drzwi były zamykane na klucz. Chłopak/mężczyzna po rozejrzeniu sie po domu dowiaduje się, ze wampir u którego "MIESZKA" spi w trumnie. Nastepnie chłopak ten ucieka swoim samochodem, lecz niby przypadkiem ma wypadek i wraca do domu tego wampira. Przepraszam, ze tak chaotycznie, ale tylko tyle pamietam:) Bardzo prosze o tytuł a film ten w tv był w 2 częściach pokazywany
 
M

marco9512

Guest
Witam. NIe chce tworzyć nowych tematów więc napiszę tu :)

Znacie jakieś dobre parodie filmów ?

Widziałem już ,,Straszny Film 1 i 2". Ostatnio widziałem też ,,(nie) Tylko taniec"
Znacie równie dobre parodie ? Bardzo zależy mi na filmie typu ,,(nie) Tylko taniec"

Aha i jeszcze widziałem WIelkie Kino

Liczę na wasze propozycje
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Witam :)
Kilka lat temu <2-3lata) oglądama świetny film niestety nie pamietam tytułu:/ Fabuła mniej wiecej taka:

Młody chłopak jedzie czerwonym sportowym samochodem. Potem ma wypadek potem znajduje sie w domu poejrzanego gościa <wampir> który mówi mu, ze nie zatrzymuje go u siebie i jeśli chce iść to drzwi nie sa zamkniete. Później jednak okazuje się, ze drzwi były zamykane na klucz. Chłopak/mężczyzna po rozejrzeniu sie po domu dowiaduje się, ze wampir u którego "MIESZKA" spi w trumnie. Nastepnie chłopak ten ucieka swoim samochodem, lecz niby przypadkiem ma wypadek i wraca do domu tego wampira. Przepraszam, ze tak chaotycznie, ale tylko tyle pamietam:) Bardzo prosze o tytuł a film ten w tv był w 2 częściach pokazywany
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
To jak? Zna ktoś tytuł tego filmu? Sorki, że tak ponaglam, ale bardzo mi zależy.

Do pewnej szkoły z trudną młodzieżą przychodzi nowy nauczyciel matematyki. Chce on przygotować klase do egzaminu. Jak wiadomo początki są trudne, wszyscy go olewają itp. Uczniowie są dosyć młodzi (podstawówka,gimnazjum). Leciał pare razy w TVP. Coś w stylu młodych gniewnych.
Pamiętacie tytuł tego filmu? Kojarzę jedno imię z tego filmu - Jessica (czarna dziewczyna, która się nie uczyła bo musiała zajmować się rodzeństwem i domem).
Pamietam tylko momenty tego filmu np. jak za 3 minuty ciszy pił jeden kartonik mleka czekoladowego, jak rapował na lekcji, jak skakał na gumie na boisku z dziewczynami i jak trafił do szpitala po tym jak zemdlał na lekcji.
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu tego filmu.
 

suicideblonde

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
zwracam się do Was z prośbą, a właściwie to pytaniem. szukałam już w wielu miejscach odpowiedzi, niestety bezskutecznie (jak widać). pilnie poszukuję chociażby tytułu pewnego spektaklu teatru telewizji, zdaje się, że z lat 70, lub wczesnych 80. był to seans teatru sensacji kobra (najprawdopodobniej). spektakl zaczynał się w dość nietypowy sposób - ekran telewizora nagle robił się czarny (a może śnieżył?). pojawiała się para oczu. telewizor przemawiał. mówił coś, że za wykorzystywanie go, robienie sobie z niego półeczki, stawianie na nim wazoników itd, itp. teraz się zemści. ogólnie fabuła spektaklu była taka, że różne rzeczy martwe, sprzęty rtv i agd ożywały i mściły się na ludziach. odkurzacz gonił dzieciaka po domu, noże fruwały po kuchni, no najdziwniejsze rzeczy się działy. no i spektakl był czarno-biały. dość efektowny jak na tamte czasy. masa ludzi, których o niego pytam pamięta go, czy kojarzy, jadnakże jak na złość nikt nie jest mi w stanie podać nazwy! :( bardzo proszę o pomoc!
 
Do góry