Szukamy redaktorów sportowych bez doświadczenia!

Piłka Nożna

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Kipik

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam,

Otóż zastanawiam się czy otworzyć stronę internetową o piłce nożnej, którą poprowadzić mógłby każdy. Na pewno ktoś chce zostać dziennikarzem lub redaktorem sportowym, a jest za młody, żeby prezentować się na stronach z górnej półki.
Myślę, że to dobry pomysł, jeśli chodzi o założenie takiej strony. Strona internetowa była by prawdopodobnie w ugu.pl, jak dobrze pójdzie, (w przyszłości) na lepszej stronie internetowej nawet w pl. Otworzył bym rekrutację na zasadzie:
- Dobra znajomość języka polskiego, - mam na myśli oczywiście ortografię,
- Wiedza na temat piłki nożnej.
- Poświęcenie pół godzinki dziennie. :eek:k:

Podanie powinno zawierać:

Wiek:
Jaka ligę mógłbyś prowadzić:
Dlaczego chciałbyś:

P.S. Już robiłem taką stronę więc mam doświadczenie.

pozdrawiam,

Kipik
 

janek90

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
Mi się ten pomysł podoba ale nie wiem czy na ugu długo pociągniesz, ja tam kiedyś forum miałem i trochę muliło no ale od darmowych serwerów nie można wymagać cudów. A ta strona co ją robiłeś już to istnieje jeszcze? Jak tak to daj linka
 

kidd

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
pomysł wspaniały. Odpowiedź na oferte wysłałem PW. Pozdrawiam
 

Kipik

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
pomysł wspaniały. Odpowiedź na oferte wysłałem PW. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję. Jak pomysł wypali zajmujesz się ligą hiszpańską.

Janek90 napisał:
Ja robiłem na fora.pl , vgh.pl , yoyo.pl. Na ugu jeszcze nie robiłem ale słyszałem, że jest lepsze od yoyo.pl. Proszę o przesłanie (to o co prosiłem w temacie) na PW i jaką ligę mógłbyś prowadzić.

Super, super ale potrzebuję dużo ludzi. Każdy powinien prowadzić ligę. A Tych lig jest sporo.

pozdrawiam,

Kipik
 

janek90

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
Redaktor ze mnie raczej byłby kiepski po za tym nie miałbym za bardzo na to czasu :) ja tylko skomentowałem temat bo pomysł mi się podoba no i jeśli pomysł wypali to w końcu będziesz musiał przenieść się na płatny serwer żeby mieć dobre warunki do pracy. Więc powodzenia życzę :D
 

Kipik

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Heh... kasa się może znajdzie... strona w .pl to 49zł miesięcznie tak?

A czym się różni pl od com.pl chyba tylko wyglądem. A pl jest droższy 2krotnie.

pozdrawiam
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
podkarpackie
Heh... kasa się może znajdzie... strona w .pl to 49zł miesięcznie tak?A czym się różni pl od com.pl chyba tylko wyglądem. A pl jest droższy 2krotnie.pozdrawiam
to zależy gdzie wykupisz domenę, bo ceny zależą od rejestratorów no ale pl jest u nas chyba najdroższa. Różnią się w zasadzie tylko wyglądem a to, że .pl jest droższa wynika chyba z tego że jest bardziej popularna (przynajmniej tak mi się wydaje)
 

Kipik

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
to zależy gdzie wykupisz domenę, bo ceny zależą od rejestratorów no ale pl jest u nas chyba najdroższa. Różnią się w zasadzie tylko wyglądem a to, że .pl jest droższa wynika chyba z tego że jest bardziej popularna (przynajmniej tak mi się wydaje)

też mi tak się zdaje jak dobrze pamiętam w .pl 49 zł a w com.pl lub info 29 zł
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
podkarpackie
Jak już mówiłem cena domeny zależy od rejestratora i nie wszędzie jest taka sama. Niektórzy mają promocje i np. .pl kosztuje 20 zł przez pierwszy rok albo przez rok jest za darmo a potem drogo. Po za tym nie musisz kupować domeny bo zwykle jak zamawiasz serwer to otrzymujesz za darmo domenę od właściciela serwera. Jeśli jednak chcesz mieć "ładniejszy" adres swojej strony to musisz wykupić domenę :D
 

Kipik

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tak, otrzymałem i oczytałem wasze wiadomości. Mogę tylko napisać, że każdy kto napisał został zaakceptowany tzn. przyjęty. Mam problem związany ze stroną, ponieważ długo tego nie robiłem troszku zapomniałem i ostatnio jak robiłem nie dałem rady, więc chciałbym, żeby nasz portal o piłce nożnej był na forum tzn. np. fora.pl

A to pytanie jest skierowane do Ciebie:

Umiesz zrobić stronę lub forum w stronie coś jak yoyo.pl, ugu.pl itd. jak tak, to proszę o pomoc. Ok to mamy nabór na użytkowników na fora.pl.

Mam nadzieję, że nie wycofaliście się z powodów zmiany strony na forum.?

Z góry dziękuję,

pozdrawiam :eek:k:
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
podkarpackie
ja potrafię zrobić forum ale fora.pl to raczej odradzam. Lepiej na ugu albo cba. Ciekawie wygląda oferta za.pl. Jak na darmowy hosting to dość dobrze to wygląda ale tam jeszcze nigdy nie robiłem for
 

Kipik

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dzieki langer. domena obojetna, a masz jakies ciekawe style do wgrania? najwazniejsze zeby rejestracja byla szybka i brak reklam, styl niemusi byc dopasowany sportowo, wazne zeby mial wyglad forumowy. strona nazwa.: pilka, sport24, futbolowo, plus nazwa do
 

Kipik

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Przepraszam Cię Langer za powyższy post lecz pisałem go z telefonu, który miał max 256 znaków.
Hmm... a kiedy byś to zaczął robić?! Może w ten weekend, sobota, może masz czas?
Wiem, no ale np. ugu.pl (słyszałem, że jest bez reklam). Proszę o kontakt gadu-gadu: 10375278 (jak coś)

pozdrawiam
 

Kipik

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Forum zrobione, jeszcze prawdopodobnie będzie zmieniony styl.

www.x-sport.ugu.pl

Bardzo zapraszam do rejestracji i w zakładce Podania, będzie można złożyć rekrutację. Oczywiście Ci co do mnie napisali na PW są przyjęci automatycznie. Obowiązkiem każdego kto chcę być człowiek x-sport musi się zarejstrować.

Dziękuję i pozdrawiam,

Kipik:)

Proszę o zamknięcie tematu. Pytania: gg 10375278
 
Do góry