szukam żony dla mojego Szefa

brzydula

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Szukam żony dla mojego Szefa. To bardzo sympatyczny i odpowiedzialny człowiek, któremu kobieta jego życia boleśnie złamała serce.
Mój Szef ma 42 lata, jest człowiekiem miłym, uczciwym, z poczuciem humoru, jednak odtatnie miesiące były dla niego przygnębiające-musiał pogodzić się z decyzją żony, która żądając rozwodu zabrała mu nie tylko radość życia, ale również dom, dziecko, przyjaciół... Mój Szef chciałby ponownie zbudować rodzine, nowy Dom, jednak do tego potrzeba dwoje ludzi.
 

Otulony_Mrokiem

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jersey
ee bez obrazy ale to chyba nie miejsce na to, zreszta to on sam powinien szukac kobiety i nie przez internet, a ty tu zaraz ze szukasz komus zony
 

brzydula

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
37
może i racja- nie powinnam się chyba mieszać w cudze życie osobiste. zmienie sie
 

dies_irae

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
FarAway:)
dlaczego nie? nie wnikam jakie sa szanse znalezienia zony przez net :p , ale przynajmniej milo spedzi czas, oczywiscie pod warunkiem ,ze jest otwarty na tego typu znajomosci i nie bedzie czul sie przyparty do muru za sprawa Twojej pomocy:))
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
A może ty go lepiej gdzies wyciągni a nie przez net mu żone szukasz:/
 

barbara.k11

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam żony dla mojego Szefa. To bardzo sympatyczny i odpowiedzialny człowiek, któremu kobieta jego życia boleśnie złamała serce.
Mój Szef ma 42 lata, jest człowiekiem miłym, uczciwym, z poczuciem humoru, jednak odtatnie miesiące były dla niego przygnębiające-musiał pogodzić się z decyzją żony, która żądając rozwodu zabrała mu nie tylko radość życia, ale również dom, dziecko, przyjaciół... Mój Szef chciałby ponownie zbudować rodzine, nowy Dom, jednak do tego potrzeba dwoje ludzi.

Bardzo zainteresował mnie ten tekst , ja też jestem po przejściach . Mieszkam we Wrocławiu mam 43 lata jestem samodzielną koobietą z dorosłym dzieckiem , poszukuje mężczyzny na wspólne spędzanie popołudnia . Proszę o kontakt czy to jeszcze oferta aktualna to napiszę więcej .
 
Do góry