Szukam Zdjęcie Fryzury

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Poszukuje zdjęcie fryzury takiej iż po 1 stronie są włosy długie a po drugiej krótkie bardzo, jeśli ktoś ma to niech zapoda linka.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
coraz wiecej widze dziewczyn z taka fryzura, a jak taka masz to pokaz sie nam :p
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
To chyba moda od Tokio Hotel :p

Albo od fryza kolesia z Prodigy w teledysku do utworu Voodooo People w remixie Penduluma :p
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Od Tokio Hotel ? nie ! to wygląda zupełnie inaczej niż on ma ! :)

Link macie do galeri w podpisie....
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
No to przefarbuj sobie na białe i będzie wyglądało jak z tego teledysku Voodoo People (Pendulum Remix).

BTW nie miał kto fotek robić, trzeba było własnoręcznie?
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Oj nie miał..........

A ne wiem jakie miał w teledysku bo nie interesje sie ta muzyka....
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ona jest juz pełnoletnia wieć moze robic co chcez fryzurą . Hehehe
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Monica jaka ONA ? heh ja facet, a wiesz nie moge robić wszystkiego co chce i to mnie wkurza, bo nie mam wolności ale walcze o nią, i przez to mam przerąbane w chacie jak i w całym chorym otoczeniu!!!

Córka hehe mnie też matka chciała wywalić, ale to nie tylko za fryzure za sposob bycia i poglądy, napewno kiedyś wylece :) a co do fryza to mi kazała sciąć ale walczyłem i wyluzowała, myśli że jak do wojska pójde to mi zetną ale niedoczekanie bo tam nie trafie :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
O Boze to ty jest ON.
Na zdjeciach wyglądasz jak laska, sorrki za pomyłke.
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Wiesz co, taka fryzurka łatwa w utrzymaniu, przynajmniej ci sie końcówki nierozdwajają. Masz racje, walcz z rodzicami, ale bez radykalnych środków hehe
Nie no musze sie zastanowic, pytałam sie mamy co by zrobiła jakbym miała taki fryz, to powiedziała ze by najpierw padła ze smiechu a potem do nauki zagoniła.
Narazie kudły zapuszczam
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Prosta w utrzymaniu nie jest bo ja chce mieć długie wszystkie poza tym gdzie mam krótkie, więc wychodzi na to samo, no i fakt że te czerwone włlosy mam troche skopane, ale pomęcze się w takich :p
A dokąd już masz włosy ?

Monica hehe spoko już mnie pomylili w realu też bo widocznie nie widzieli faceta z oczami pomalowanymi :D ale ja tylko wtedy mam zwałe :p
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
ej mylą cie z kobieta czyli coś w tym jest... ty, moze byś pazurów nie malował, bo szczerze ci powiem takie rzeczy to njaczesciej kobity robią :lol: hehe tylko się nie obrażaj i nie pomysl sobie że sie z Ciebie nasmiewam, ale na twoim miejscu robiłabym coś, żeby wyglądać bardziej męsko, a nie, żeby przypominac kobietę...ale jak ci to pasi to czemu nie :p ja wyraziłam tylko moje skromne zdanie B)

A zapomniałam jeszcze o makijażu... po co to robisz? Chcesz być podobny do dziewczyny? nie rozumiem
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ale ja paczałam na fryz i buzie. I centralnie przypominałeś mi kobitke.
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
mimo ze nie jestem uprzedzona do ludzi ... nie chciałabym Cię spotkać w ciemnej uliczce... :] poważnie ...twoj wygląd mnie przeraża...! i przypomina jednak ... TOKIO HOTEL...

tez myslalam ze jestes Panną...










kazdy jednak ma swój styl podziwiam Twoja odwage...w moim miescie idac wieczorem napewno zostałbyś pobity przez dresów...niestety:(
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
=)
A maluje bo pieprze system i robie to co mi się podoba, a lubie malowac paznokcie i oczy i nie będe ograniczać się bo to mi nie wypada, cóż jestem za wolnościa, w dodatku jestem gothem a tam każdy facet sobie maluje... chociaż teraz nie mam oczu pomalowanych tylko troche paznokcie, ale mimo to ludzie się szokuja :p A pozatym nie uważam iż malowanie paznokci makijaż itp to jest dla kobiet tylko, to ludzie sę zakorzenili to i dla mnie to może zarówno facet jak i kobieta robić....

Karolina hehe ja nie krzywdze ludzi :) jestem za wolnościa, pokojem i przeciwny przemocą itp....

Cóż kłopoty każdy ma kto się wyróżnia, dzisiaj np w sklepie jeden dres do mnie coś od szmat wył, ale kompletnie olałem go.... ale tak jak wyżej jeśli ktoś wygląda inaczej niż wszyscy to juz ma problemy....
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Nom :(
A pozory mylą i dużo z tych "dobrze" wyglądajacych jest właśnie agresywna..... Bo pozatym żaden przestępcą by się nie wyróżniał bo by został odrazu złapany...

Hmm ja sie zastanawiam czy irokeza sobie nie zrobić, i tym jeszcze bardziej wkurzyć dresiarzy i skinów, bo lubie co chwile zmieniac fryz hmm musze pomyśleć :p


O lol przez jakiś czas znowu na kompa nie zajrze, bo właśnie znowu mi zabiorą kompa, a poszło o irokeza, cudowne życie.... cóż nie dziwie sie iż takie społeczeństwo jest jak nawet dorośli są tacy, 0 toleracji... ehh
 
Do góry