Szukam torby

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Mam zamiar kupić sobie torbę, mam ściśle sprecyzowane jak ma ona wyglądać... z tym, że nigdzie takich nie ma. Chodzi o coś czarnego, z materiału, na ramię (tak żeby przerzucić przez głowę) no i ma byc taka bez formy. Tak jak takie w Diversie są takie: http://lh6.google.com/Bartosz.jaw/R_vQLEDS....jpg?imgmax=512 z tym, że na jedno ramię i w panterkę. Mam nadzieję, ze dopomożecie. Bo toreb jest masa, ale zadna nie ma takiego kształtu jaki ja chcę ;) A, że są takie na świecie są to jestem pewna, bo ludzi z takimi widziałam.
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
też mam problem ze znalezieniem torby. niby wszędzie jest ich pełno,ale nie ma takiej jaką sobie wymarzyłam :(
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17

Chodzi o coś czarnego, z materiału, na ramię (tak żeby przerzucić przez głowę) no i ma byc taka bez formy.

czyli? panterka odpada. allegro raczej też.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Loley - źle mnie zrozumiałaś. W panterkę absolutnie nie xD A te co linki podrzuciłaś to koszmarne troszkę są ^^


Swoją drogą, zadziwiacie mnie. Temat stał kilka dni, a tu nagle w ciagu godziny tyle odpowiedzi xD
 

eevs

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
tu
polecam ci poszukac tu, jezeli nie masz nic przeciwko uzywanym rzeczom: vintageshop . mozna wyczaic czasem naprawde swietne rzeczy za niewielka kase, poza tym mozesz byc pewna ze nie zobaczysz nigogo z taką samą :lol:

czyli? panterka odpada. allegro raczej też.


ja tam wierze w moc allegro bo jak sie szuka to nie ma opcji zeby nie znalezc :D na dowod:
pierwsza
druga
trzecia
czwarta - wg. opisu ale nie na ramie

jesli nie sprostaja twoim wymaganiom - moge szukac dalej ;)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Eee. nie, nie, nie. Nie bede się pokazywać na mieście z czymś różowym, albo z hello kitty. Bleh.
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
Ciężko niestety znaleźc. Przykro mi, dalej niczego nie znalazłam :)
 
Do góry