Szukam teksciarza

Status
Zamknięty.

Paul3x

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jak w temacie. Tworzę muzykę, ale niestety z tekstem nie wychodze najlepiej. Poszukuję kogoś, kto napisze mi tekst, a ja pod to podłoże muzyke. Jakby co, mam pomysł, tylko trzeba go rozwinąć. Pozdrawiam
 

fakinmastah

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
81
Punkty reakcji
1
zastanów się co Ty napisałeś...
jak ktoś może napisać Ci tekst a Ty pod niego muzykę podłożysz ? :|
co Ci po samym tekście ? napisy podłożysz pod bit ?
 

Paul3x

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Tak. Mam wokaliste. Nie jest problem podłożyć tekst pod muzyke. Trzeba tylko dobrze wpasować słowa.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Dokładnie. Ten gatunek muzyczny rządzi się własnymi prawami i niemalże od początku tak było, że każdy artysta pisze tekst, a następnie przelewa go na beat, co zresztą wspaniale się komponuje, bo wówczas autor tekstu odsłania własne doznania w starciu z mikrofonem.
 

rastaman1992

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
moim zdaniem to bezsens....ja pisze teksty ale nie pozwolilbym by ktos je nagral bo wlozylem w nie duzo wysilku....watpie by ktokolwiek sie zgodzil na taka wspolprace...
 

Kamilos12

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mam inny problem układam teksty tylko nie wiem jak podłożyć pod nie Muzyke HELP !
 

Kamilos12

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
dajcie mi jakieś wskazówki albo program jak moge podłożyć muzykę pod tekst
 

twoja.muzyka

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Jeśli szukasz tekstu piosenki i jest zainteresowany współpracą. Serdecznie zapraszam do kontaktu na maila twoja.muzyka@o2.pl
Wszystkie warunki do uzgodnienia.
 

misback

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak w temacie. Tworzę muzykę, ale niestety z tekstem nie wychodze najlepiej. Poszukuję kogoś, kto napisze mi tekst, a ja pod to podłoże muzyke. Jakby co, mam pomysł, tylko trzeba go rozwinąć. Pozdrawiam

aktualne??moje gg 859577
 

Lucjan Kuna

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak w temacie. Tworzę muzykę, ale niestety z tekstem nie wychodze najlepiej. Poszukuję kogoś, kto napisze mi tekst, a ja pod to podłoże muzyke. Jakby co, mam pomysł, tylko trzeba go rozwinąć. Pozdrawiam
hej czy to aktualne moje gg 859577
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Oczywiście że ludzie pisza teksty i użyczają ich inny ludzion, albo pisza je dla nich co nie znaczy że sami musza je śpiewać. weźmy takiego Jacka Cygana, ile on napisał piosenek dla wokalistów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry