Szukam, szukam i znaleźć nie mogę... ;)

Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
okolice Torunia
Witaj.
Umieściłam tu post już wnet dwa lata temu. Pora podjąć kolejną próbę.

Piszę ten temat, ponieważ już od kilkunastu miesięcy, wędruję po różnych miejscach w realnym, jak i wirtualnym świecie, poszukując ciekawego rozmówcy. Poza przyjaciółmi, których znam od lat... Mam chęć zawrzeć z kimś taką znajomość, nie stawiając od początku żadnych ograniczeń w jej rozwoju, gdzie będę mogła poznać kogoś od każdej strony. Zależy mi na tym, żeby była to osoba, z którą można nawiązać kontakt, nie tylko samemu być podstawą.

Warto wspomnieć kilka słów o sobie.
Przede wszystkim zanim do mnie napiszesz, powinieneś znać mój wiek. W tym roku skończę 19 lat.
Być może dla Ciebie liczy się to, gdzie żyję. Jestem z woj. kujawsko - pomorskiego, mieszkam w Toruniu.
Warto dodać od siebie, czym się interesuję. Przede wszystkim muzyką - uczyłam się wiele lat grać na keyboardzie, od jakiegoś czasu uczę się grać na gitarze klasycznej, śpiewam. Interesuje mnie również biologia, fotografia, rysunek. Uwielbiam czytać książki i oglądać filmy, kolekcjonuje herbatę. Lubię grać w siatkówkę, jeździć na rowerze i w terenie na quadzie. Rozdrabnianie o moich zainteresowań w tym poście nie ma większego sensu, jeśli tylko nawiążemy kontakt, rozwinę te kluczowe słowa. :)
Moje cechy charakteru, sam po pewnym czasie określisz.

Nie napiszę, ile powinieneś mieć lat, jak wyglądać, czy gdzie mieszkać.
Zrobiłam krok w przód, jeśli tylko choć trochę zainteresował Cię mój post i masz chęć nawiązać ze mną kontakt, zrób krok w moją stronę. :)

Gadu-gadu: 3883668. Wiadomości prywatne raczej odpadają, bo zbyt rzadko zaglądam na portal.
Pozdrawiam. :)
 
S

słaby

Guest
Kurde zainteresowania fajne takie prawie jak u mnie tylko jestem ze śląska trochę daleko.Też lubię czytać książki,jeździć na rowerze.Mam 28 lat i jestem samotnym.
 
Do góry