Szukam Swoja Druga Polowke Dla Ktorej Milosc Zaufanie Szczerosc Sa Najwazniejszymi Wartosciwami

Patusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
jest mi bardzo zle, czuje sie samotnie, przyjaciele maja juz swoje zycie, nie mam nikogo wziac szukam kogos kto bylby dla mnie wszystkim, kogo moglabym pokochac calym sercem, przez kogo bylabym kochana i dla kogo bylabym calym swiatem.... :( :( :(
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
1 rada :p dopisz cos o sobie czym sie interesujesz,gdzie mieszkasz itp ;) napewno ktoś się znajdzie powodzenia
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Miłości nie szuka...ona sama przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie.Ale przyjaźń znaleźć można zawsze i wszędzie...Trzeba umieć szukać!!Ja spełniam te krtyeria.Mój numer GG to 5129634......... :p :p
 

Patusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
moze macie racje ze sama przyjdzie, tylko jestem sama 2 lata, wszyscy przyjaciele znajomi albo juz ozenili sie albo maja druga polowke....jestem sama dla nikogo nie jestes juz wazna w zyciu :( :( :( :( :(
 

haker

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
cze, ja tez jestem samotny i szukajacy szczescia u boku drugiej osoby , czekamodpowiedz na moja wiadomosc moj nr gg8805076 i napisz skad jestes.pzdrawiam :)
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Też chciałabym mieć kogoś kogo mogłabym pokochać całym sercem i już nie płakać w sercu....za dużo już łez, ale wiem że przyjdzie miłość do mnie wtedy, kiedy stracę na nią nadzieję lub się najmniej jej spodziewać....a ja chcę JUŻ TERAZ!!Ale nic na siłę......Chcieć a móc....ehh :(
 

haker

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Też chciałabym mieć kogoś kogo mogłabym pokochać całym sercem i już nie płakać w sercu....za dużo już łez, ale wiem że przyjdzie miłość do mnie wtedy, kiedy stracę na nią nadzieję lub się najmniej jej spodziewać....a ja chcę JUŻ TERAZ!!Ale nic na siłę......Chcieć a móc....ehh :(


odpisz do mie KROWUSIA moze cie pokocham ja tez jez dłuzej nie chce czekac moj nr gg 8805076
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Słodkie ale nie realne....Dziękuję Haker....za miłą rozmowę na GG rownież.
Serdecznie pozdrawiam!!
PS.Nie da się tak bo "ja już chcę tylko nie wiem z kim".Można źle trafić.Musi Cię to coś trafić zupełnie przypadkiem....
 
K

kamil@

Guest
jest mi bardzo zle, czuje sie samotnie, przyjaciele maja juz swoje zycie, nie mam nikogo wziac szukam kogos kto bylby dla mnie wszystkim, kogo moglabym pokochac calym sercem, przez kogo bylabym kochana i dla kogo bylabym calym swiatem.... :( :( :(
Czesc, Patusia. Kiedy czytalem to co napisalas, poczulem sie smutny. A tylko dlatego, bo wiem co czujesz. Ja czuje to samo :( Tez szukam druga polowe. Jestem samotny, Napisz do mnie na GG. 5959344 to porozmawiamy. Czekam i pozdrawiam. Kamil.
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Wyjdźcie z domu!!! Do ludzi!!! Może zróbcie coś szalonego, śmiesznego... Jakaś śmieszna akcja w supermarkecie... np. pomylcie wózki... Idźcie na dyskotekę, na spacer do parku, do biblioteki... Tam jest pełno ludzi. Albo zorganizujcie w domu czy na jakiejś działce impreze. Zaproście znajomych, a znajomi niech wezmą swoich znajomych... i napewno poznacie kogoś interesującego. Zróbcie coś żeby Wasze życie było ciekawe. Troche szaleństwa napewno nie zaszkodzi. Przyjaciele a nawet i miłość same się znajdą ale... pomóżcie temu troszeczkę. Uśmiech na twarzy i otwarcie na ludzi. Wystarczy chcieć...
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Myślę że dużo zależy od człowieka. Tzn charakteru, zaangażowania, i wogóle od podejścia do sprawy.
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
moze macie racje ze sama przyjdzie, tylko jestem sama 2 lata, wszyscy przyjaciele znajomi albo juz ozenili sie albo maja druga polowke....jestem sama dla nikogo nie jestes juz wazna w zyciu :( :( :( :( :(
Hmm ja jestem samotny od 20 lat to jest dopiero powód do doła. Podaj skąd jesteś i jakies informacje o sobie. Nie szukaj miłości na siłe bo tylko problemy, pretensje i żal. Wiem po sobie. Ale poznać się i porozmawiać zawsze można. GG 2889974
 

miloo

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
jeżeli chcesz to pisz nie zawsze isedzę na kompie - jest on firmowy więc pytaj o wojtka!!!1055635
 
Do góry