szukam rajstop

Status
Zamknięty.

aneetka

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam rajstop z częścią majteczkową w kształcie pasów która znajduje sie troche niżej niż zwykle. Znacie jakiś producentów takich rajstop?
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
nie mam pojęcia, w sumie to nie patrzę na producentów, może warto iść do jakiegoś większego sklepu i zapytać albo poszukać, jeśli takich szukasz to powinny być:) powodzenia:)
 

MmalaMii

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
1
w większości tych znanych markowych producentów bielizny znajdziesz takie rajstopy.
Czasem warto też zajrzeć na pobliski handel ;) tam też można znaleźć dużo ciekawych i całkiem niezłych rzeczy :)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
A w sklepach internetowych z bielizną takich nie ma? Teraz już prawie wszystko można znaleźć w internecie, więc pewno i to.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Spróbuj przez Domodi.pl, maja tam oferte rajstop z różnych sklepów - nie musisz szukać w róznych miejscach, przeklikujesz jedno :), o : http://domodi.pl/bielizna/bielizna-damska/rajstopy .
Fajne fioletowe fajstopy znalazłam :
I250x250-rajstopy-z-mikrofibry-ze-streczem-la-redoute-pl-czarny-ciemny.jpg

Szkoda tylko, ze nie maja oferty z Calzedonii - bardzo mi odpowiadają ich rajstopy.
 

Wilijka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
A nie szkoda wam kasy na rajstopy, które i tak mogą się zaciągnąć po pierwszym założeniu? Ja teraz już takich powyżej 15 zł nie kupuję, jak mi kot koleżanki zaciągnął ostatnie cudo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry