Szukam przyjaciela/przyjaciółki

Status
Zamknięty.

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
No więc już od razu mówię że jestem bi, co nie oznacza że zakochuje się w pierwszej lepszej dziewczynie czy chłopaku. Aktualnie poszukuje osoby jaka jest z wielkopolski, choć związek na odległość też mnie ciekawi. Na początku trzeba przypomnieć że szukam osób od 14-17 lat, i NIE WIĘCEJ. Tak więc nie szukam osoby w jakiej będę się kochać, wystarczy mi tylko osoba z którą mogłabym porozmawiać... dopiero po paru miesiącach pogaduszek, mogę z kimś być. Poszukuje osób które zaakceptują moje wady, będą miały wspaniałe poczucie humoru, są pomocne, empatyczne, i przyjacielskie. Nie szukam osób robiących coś pod publikę, lub bawiących się mną. Już nie raz ktoś mnie zranił, nie chce by to się powtórzyło... ja sama mam 2 osobowości, więc pasuje do wielu ludzi. Często wydaje się być cicha, spokojna, delikatna i urocza, to dlatego bo łatwo nie otwieram się przed ludźmi. Ale gdy ktoś mnie pozna widzi że jestem inna. Spontaniczna, zwariowana, zabawna, pomocna, przyjacielska... jedyne co może denerwować to to, że czasem bywam zazdrosna, bardzo zmienna... Co do zazdrości jednak nie macie co się martwić, ostatnio próbuje to stonować. Uwaga, proszę pisać ludzi w wieku od 14-17 lat na gg: 24755480. Tak dla dodatkowej wiadomości moje IQ wynosi 130 ^^ Pisać, ale przedtem napisać tu pod tematem. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry